Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ТИМОШЕНКО ПРОСИТ ЮЩЕНКА НЕ ВСТРОМЛЯЛИ ЇЙ В КОЛЕСА ПАЛОК, А В СПИНУ НОЖА

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сподівається знайти компроміс щодо газу під час переговорів з російським колегою Володимиром Путіним.


Про це йдеться в її заяві, поширеній увечері в п'ятницю.

"У суботу я відбуваю на переговори до Москви для того, щоб досягти згоди з російською стороною щодо надійного транзиту російського газу до Європи та не менш надійного постачання газу до України. ...Йдеться про необхідність компромісу задля збереження добрих стосунків України та Росії, а також репутації обох країн в Європі. Я вірю, що такий компроміс буде знайдений", - наголошується в заяві.

При цьому Тимошенко наголосила, що основні принципи переговорів будуть такі: "жодних посередників; прямі відносини між "Нафтогазом" та "Газпромом"; взаємовигідні ціни на газ та транзит; жодних розмов щодо можливості приватизації чи будь-яких інших форм відчуження української газотранспортної системи; весь російський газ, направлений до європейських країн, до грама буде відданий Європі".

Тимошенко також наголосила, що для того, щоб "діяти ефективно та відповідально, в газовій дипломатії буде тільки одна урядова лінія, яка і буде неухильно втілюватися в життя".

"Я не дозволю нікому в паралельному режимі управляти переговорним процесом та керувати "Нафтогазом” для його зриву". Простіше кажучи, мені потрібні дві речі: щоб в колеса не встромляли палок, а в спину – ножа", - наголосила прем’єр.

"У цьому контексті останні заяви окремих працівників Секретаріату Президента на мою адресу не посилюють позицій українського Уряду на переговорах в Росії, вони не прикрашають іміджу України в Європі. Я ніколи не буду відповідати на них, а тільки звертаюся до Президента з проханням хоча б на кілька днів позбавити свободи нечесного слова своїх безвідповідальних клерків", - зазначила Тимошенко.

Прем’єр стверджує, що до 30 грудня 2008 року на рівні прем’єр-міністрів України та Росії б"ули узгоджені всі взаємовигідні умови постачання газу в Україну та здійснення транзиту російського газу до Європи".

"Але в два останні дні року підключилися всі політичні сили України, які корупційно взаємопов’язані з тіньовим посередником "РосУкрЕнерго" та через свої можливості зруйнували підписання всіх контрактів, зруйнували так важко налагоджений переговорний процес. Цю справу руйнації українські політики продовжують і сьогодні. Я цьому покладу край в найближчі дні", - запевнила Тимошенко.

Українська правда

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ТИМОШЕНКО ПРОСИТ ЮЩЕНКА НЕ ВСТРОМЛЯЛИ ЇЙ В КОЛЕСА ПАЛОК, А В СПИНУ НОЖА" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008