Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

У Закарпатській облдержадміністрацій бідкаються, що чиновникам погано живеться. Натомість керівник облради із зарплатою 25 тисяч-скрути не відчуває. (Оновлено).

Начальник Головного фінансового управління Закарпатської ОДА Петро ЛАЗАР переживає…

…з приводу таких обмежень, оскільки загалом бюджет Закарпаття на 60% залежить від дотацій з державного бюджету.

За січень чиновники Закарпатської ОДА та всіх райдержадміністрацій отримають лише половину зарплати. Про це кореспондента УНІАН повідомив начальник Головного фінансового управління Закарпатської ОДА Петро ЛАЗАР.

З його слів, зарплату працівників Закарпатської облдержадміністрації у січні буде профінансовано на 52 %: у тимчасовому розписі асигнувань Державного бюджету України на І квартал 2009 року на здійснення виконавчої влади у Закарпатській області (тобто для всього апарату Закарпатської ОДА й, відповідно, всіх управлінь по райдержадміністраціях), передбачено всього 2,5 млн. грн., в той час як на січень 2008 року такі виплати сягнули 4 мільйонів гривень.

"Це означає, що працівникам управлінь в області та по районах не будуть виплачені навіть захищені статті (а це оклад, ранг, вислуга), про премію ніхто й не говорить", — уточнив П, ЛАЗАР.

Начальник фінуправління також повідомив, що переживає з приводу таких обмежень, оскільки загалом бюджет Закарпаття на 60% залежить від дотацій з державного бюджету.

Також, за словами П. ЛАЗАРЯ, будь-яка людина може подати до суду з приводу невиплати в повному обсязі заробітної плати, й виграти тяжбу.

До того ж, згідно з доведеними з Києва показниками, зарплати працівників апарату Закарпатської ОДА та РДА цьогоріч буде зменшено щонайменше на 8 %.

Головний фінансист Закарпаття також повідомив, що у 2008 році середня заробітна плата працівників обласних управлінь становила 2 700 грн., по районах – 2000 гривень. "Це не такі вже й великі зарплати, якщо їх ще й уріжуть – невідомо, чого можна очікувати, люди просто порозбігаються, подадуться "в бізнес" чи на заробітки. А як би не було, це все ж таки спеціалісти, які вже знають свою справу, і де взяти інших, особливо з досвідом, невідомо", — зауважив П. ЛАЗАР, йдеться у повідомленні УНІАН

Цікаво, що на остінній сесії Закарпатської обласної ради, повідомляє СвітОГЛЯД, найбільше емоцій було навколо фінансування апарату облради. Річ у тім, що верховні обласні чиновники обмежили в зар¬платні тих співробітників, які насправді забезпечують безпроблемну роботу ради, а натомість про якісь обмеження вищих чиновників і говорити не доводиться. Тобто тим, хто працює, зарплату уріжуть, а тим, хто «керує», урізання не світить.

Справа в тому, що ще у 2006 році пробалогівська «народна» рада дала купу грошових надбавок і премій голові ради та його заступникам.

Тепер голова Закарпатської обласної ради пан Кічковський, який «дуже вболіває» за інтереси закарпатців, які сидять на зарплатах близько однієї тисячі гривень на місяць має зарплату із різними надбавками близько 25 тисяч гривень за місяць.

Заступники Кічковського як і керівники облдержадміністрації мають трохи менше.

І це при тому, що на цих «вождів Закарпаття» працює майже весь бізнес краю і вся «тіньова економіка!

І це при тому, що в області заборгованість по зарплаті становить майже 30 мільйонів гривень. А в січні більшість бюджетників області отримають лише третину заробленого!

Закарпатці щиро пропонують Кічковському і всім цим чиновникам поділитися з тими, хто справді працює і має менше тисячі?

Оце б був милосердний жест балогівців. І це б було вагоміше очищення, як пірнання в ополонку, повідомляє СвітОГЛЯД

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"У Закарпатській облдержадміністрацій бідкаються, що чиновникам погано живеться" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008