Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

БЮТ НАЗВАВ ОРГАНІЗАТОРІВ ГАЗОВОЇ ВІЙНИ МІЖ УКРАЇНОЮ І РОСІЄЮ

Вся відповідальність за зрив газових переговорів у грудні лежить на «Росукренерго» та його партнерах-покровителях в Секретаріаті Президента та Партії регіонів. Про це уповноважена заявити прес-служба БЮТ у відповідь на істерію представників цих політичних інституцій на тему українсько-російських газових домовленостей.


Внаслідок газових домовленостей Прем’єр-міністрів Ю. Тимошенко і В.Путіна повного фіаско зазнала так звана група Бойка-Льовочкіна, яка всередині Партії регіонів неприховано лобіює інтереси власника тіньової структури «Росукренерго» Д.Фірташа, і яка, за свідченнями народного депутата від ПР Т. Чорновола, здійснює вирішальний вплив на лідера партії Віктора Януковича.

Корупційній посередницькій діяльності групи «Росукренерго», яка видоїла з України мільярди доларів, покладено край, і саме тому у Партії регіонів, лідер якої взяв РУЕ під крило, і виникло відчуття «повного провалу». Це – провал, але не України, як твердить ПР, а персонально Януковича та групи осіб, заради яких вони готові жертвувати і власною партією, і Україною.

Горе-газовики з групи Фірташа-Бойка заради збереження своєї присутності на газовому ринку наприкінці 2008 року без кінця телеграфували в „Газпром” про свою готовність купувати газ для України дорожче (!), ніж домовилися «Нафтогаз» і «Газпром». Саме цим РУЕ та його політичне лобі зірвало підписання газових угод, яке могло відбутися ще 31 грудня! Сьогодні це було змушене визнати навіть керівництво «Газпрому».

Проте досягнути кінцевої мети «РосУкрЕнерго» так і не вдалося: будь-яких посередників зі схеми торгівлі газом між двома країнами усунуто.

Cаме цим спричинені і негативні оцінки газових угод з боку Секретаріату Президента. Будівля на Банковій – це ще одне місце, де пан Фірташ звив собі затишне гніздечко.

Відтак, сьогодні очевидно, що вся відповідальність за зрив газових переговорів у грудні лежить на «Росукренерго» та його покровителях в Секретаріаті Президента та Партії регіонів. І саме персональними провалами, програшами, збитками цієї групи фізичних, юридичних та політичних осіб і викликана їхня істерія

byut.com.ua

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"БЮТ НАЗВАВ ОРГАНІЗАТОРІВ ГАЗОВОЇ ВІЙНИ МІЖ УКРАЇНОЮ І РОСІЄЮ " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008