Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Олександр Кеменяш: «Тимошенко в черговий раз підтвердила власну репутацію відповідального і послідовного політика»

Підписання газових угод між РАО «Газпром» та НАК «Нафтогаз», яке відбулося після тривалих перемовин між прем’єр-міністрами Росії та України, було визнано незалежними експертами і представниками урядів Росії, України та Євросоюзу взаємовигідним та успішним виходом із ситуації. Про це свідчить наступне:


1. Від підписання довготермінової угоди між РАО «Газпром» та НАК «Нафтогаз» виграли всі: Україна отримала найнижчу ціну на газ в Європі (нижче тільки в Росії і Білорусі) й довела Європі, що сумлінно дотримувалася своїх транзитних зобов’язань. Європа знов отримала газ і прогнозованість ситуації на найближчі 10 років. Росія домоглася залишити ще на рік ціну за транзит на рівні 2008 року.

2. Російсько-українські стосунки в газовій сфері стали прозорими й прогнозованими, що є позитивним для подальшої євроінтеграції України. „Впевнений, що саме завдяки жорсткій і послідовній позиції Юлії Володимирівні вдалося зробити те, за що вона боролася – вперше за багато років перейти на прямі поставки газу і позбутися сумнівних посередників” - відзначає народний депутат України від фракції БЮТ Олександр Кеменяш.

Незадоволеним залишилися ті, хто втратив заробітки на посередництві в газовій сфері, а також ті, хто ставить політичні інтриги вище державних інтересів - власники цих посередницьких структур, Секретаріат президента України і безпосередньо Президент, який ніяк не може визнати успіху Прем’єр-міністра. Щодо власників та лобістів газового посередника «РосУкрЕнерго», то голова правління "Газпрому" Олексій Міллер прямо заявив, що саме люди, які стоять за цією структурою, зірвали переговорний процес в останні дні 2008 року, заявивши про свою готовність платити за газ 285 доларів/м.куб, і за рахунок цього розраховуючи утримати власні позиції.

Реакція Банкової стосовно результатів переговорів є абсолютно нелогічною, оскільки, як повідомила Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, середньорічна ціна на газ для України в 2009 році становитиме 228,8 доларів за тисячу кубометрів, а отже буде навіть нижчою, ніж ті 250 доларів, які закладено у Бюджеті на 2009 рік, підписаному президентом Ющенком.

„Отже, незважаючи на тиск і супротив як зовні, так і всередині країни, Юлія Тимошенко виконала ще одну свою обіцянку перед виборцями і в черговий раз довела, що є послідовним і відповідальним політиком», — підсумував Олександр Кеменяш.

byut.org

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Олександр Кеменяш: «Тимошенко в черговий раз підтвердила власну репутацію відпов" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008