Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Генадій Москаль отримав чергову перемогу над Балогою

Народний депутат Генадій Москаль повідомив, що Київський апеляційний адміністративний суд сьогодні виніс рішення, яким не задовольнив апеляцію Президента України...

Із сьогоднішнього дня, 22 січня, Тиберій Дурдинець не є заступником голови СБУ - начальником управління по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією, - повідомив народний депутат України, член депутатської групи `Народна Самооборона`, представник інтересів в суді Комітету ВР по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Геннадій Москаль.

Народний депутат повідомив, що таке рішення сьогодні виніс Київський апеляційний адміністративний суд, який не задовольнив апеляцію Президента України.

Нагадаємо, Президент України подавав апеляцію на рішення адміністративного окружного суду міста Києва, що скасував указ президента про призначення Тиберія Дурдинця заступником голови СБУ - начальником головного управління по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією.

`Із сьогоднішнього дня рішення суду вступило в законну силу. Таким чином, відсьогодні Тиберій Дурдинець не є заступником голови СБУ - начальником управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю`, - зазначив Геннадій Москаль.

`Київський апеляційний суд залишив в силі рішення окружного адміністративного суду і підтвердив законність скасування Указу Президента України`, - додав він.

ZAXID.NET

Від МЧ: Відомо також, що Тиберій Дурдинець є ставлеником Віктора Балоги і його правою рукою в СБУ. Отже "позбувшись" Дурдинця, Генадій Маскаль отримав чергову перемогу над Віктором Балогою. Безперечно, що у переможний актив Маскаля, слід також віднести вмілу заміну керівництва закарпатської міліції, проти , якої категорично виступав Балога.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Генадій Москаль отримав чергову перемогу над Балогою " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008