Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

“ТИСА” НЕ МОЖЕ СПРАВИТИСЬ З... ДІРКОЮ (ФОТО)

Науковці стверджують, що з кожним роком клімат на планеті Земля - теплішає, а звідси зима перестає бути такою. Втім, цього року січень в Чопі на радість багатьом городянам, особливо дітворі—видався холодненьким та ще й зі снігом. Правда, декому новорічно-різдвяний настрій був добряче зіпсований.

І, не тому, що в квартирах від батарей віяло холодом. Опалення, як не дивно худо-бідно ведеться. Цього разу, теплопостачальник — БУ-5, напевне, вирішив надолужити грудневу затримку опалювального сезону в Чопі і обігріває не тільки житлові приміщення, але і деякі… підвали будинків.

Показовою ілюстрацією цього прикрого факту може бути будинок по вул. Берег,18. Наприклад, у тій частині будівлі, де розташоване Чопське відділення зв'язку, уже більше місяця (!) з вентиляційних вікон підвалу, цілодобово валять клуби пару, а разом з ними і грошенята чопівчан. Чому так відбувається? Все напрочуд просто: у підвалі утворилося озеро з теплої води, яка витікає через діряву систему опалення. Вода тече звідусіль, в тому числі з висоти третього поверху.

Звичайно, керівники БУ-5, знаходяться далеко в Мукачеві, можливо і не знають про цей прикрий випадок. Як не дивно, не можуть дати ради протіканню системи опалення і комунальники з МКП ”Тиса”. І, що особливо незрозуміло, ця проблема не турбує депутатів, які проживають саме в цьому будинку і щоденно бачать цю неприглядну картину чопської безгосподарності. Ось так і виходить, що кожен діє за принципом: “моя хата скраю”, а потерпають мешканці будинку ...

Судіть самі: вода у підвалі будинку сягає до колін, зайти в підвальне приміщення без відповідного спорядження проблематично. Не кажучи уже, що жильці позбавлені можливості експлуатувати підвальні приміщення. Але і це, ще не все. Основна незручність криється в тому, що з підвалу постійно йде ... сморід.


Крім цього, теплий водяний оазис, як магніт притягує у підвал усіх чопських собак, які кожен вечір влаштовують чималий гармидер. І ось за це розгільдяйство, городяни вимушені, ще й платити немалі кошти у вигляді комунальних послуг за опалення. Не слід також забувати, про безпеку будинку: адже від гарячої води руйнується цегляна кладка і бетонні з'єднання, зазнає нищівної шкоди фундамент будівлі.

Виникає риторичне питання: а чи знають про це комунальники, міська влада нарешті? Звичайно знає, адже тамтешні мешканці, не ликом шиті і не соромляться звертатись у ці інстанції. Однак, складається таке враження, що флагман міського комунального господарства “Тиса” не може справитись з діркою в системі опалення і тепла вода тонами витікає у підвал будинку.
Подібна безгосподарність є дивною, якщо не злочинною, адже в Україні катастрофічний дефіцит газу і деякі міста уже замерзають, а Чопі в той час обігрівають підвали будинків У цій ситуації виникає споконвічне питання: як бути тамтешнім мешканцям?

Певна річ, можна надіятись, що мер, прочитавши цю статтю, пройметься вказаною проблемою і нарешті наведе там лад. Проте, існує ймовірність менш райдужних варіантів - усі і надалі будуть безпорадно розводити руками, чекаючи весни, а там дивись , проблема вирішиться сама-собою.

В.Поповим, Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"“ТИСА” НЕ МОЖЕ СПРАВИТИСЬ З... ДІРКОЮ " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008