Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЮЩЕНКО ХОЧЕ ЗІРВАТИ ПОСІВНУ, ЩОБ НАШКОДИТИ ТИМОШЕНКО

Що дратує в нашому президентові - це дріб'язковість. І, відповідно, дрібна мстивість. Епізод з викраданням літака, після якого до Віктора Андрійовича приклеїлося нове прізвисько, яскраве тому підтвердження. А скільки інших дрібних капостей уряду зробив президент? Іноді виникає таке відчуття, що володіючи можливістю підкласти на стілець Тимошенко кнопку або підкинути їй в сумочку живу жабу - обов'язково зробив би. Бо фантазії на щось більше - явно не вистачає.


Ну скільки вже обговорювали тему губернаторів. Ще в лютому минулого року президент указом (!) заборонив керівникам держадміністрацій виїжджати до Києва без узгодження з главою секретаріату Віктором Балогою. Губернатори, природно, розпорядження виконали, а Банкова спробувала звинуватити уряд в поганій координації дій з місцевими властями. Правда, майже через рік указ було скасовано, але губернатори, чудово розуміючи, що їх доля перебуває в руках президента, а не прем'єра, продовжували підкорятися бажанню Банкової навіть без указів.

Після поразки у четвер у парламенті президент спробував хоч якось відігратися. Зрозуміло, що зробити це складно - але дрібно напаскудити, плюнувши в компот сусідові - це в його дусі. А тому Секретаріат глави держави неофіційно (!) заборонив головам облдержадміністрацій брати участь в надзвичайно важливій для регіонів селекторній нараді з питань АПК. Яке проводила, природно, прем'єр-міністр.

Сьогодні вранці більшість губернаторів просто... не вийшли на зв'язок. Виняток становили ті керівники, яких більше хвилює доля АПК, ніж боротьба президента і прем'єра - губернатори Тернопільської, Полтавської, Івано-франківської областей і прем'єр-міністр Криму виявили готовність обговорювати насущні проблеми.

Проте прем'єр-міністр Юлія Тимошенко все ж таки вимушена була скасувати селекторну нараду.

Вона підкреслила, що висловлює крайню незадоволеність "зневагою з боку губернаторів до виконання доручень уряду".

"Це неприпустимо. Я розумію, що важко не виконувати доручення президента. Мені дуже шкода, що Президент зайняв таку позицію. Це саботаж. У зв'язку з цим я скасовую селекторну нараду. Я запрошу до себе губернаторів для обговорення питань, присвячених проведенню весняних польових робіт", - заявила вона.

Відзначимо, що губернатори навіть не знайшли потрібним пояснити свою відмову. Правда, племінник президента, заступник голови Харківської облдержадміністрації Ярослав Ющенко проявив ініціативу і скликав на 12-ту годину термінову прес-конференцію, на якій має намір пояснити, яка ж важка недуга не дозволила його шефові Арсену Авакову викроїти півгодини часу для бесіди з прем'єром і колегами.

Правда, ми і так знаємо, куди подівся Аваков - як повідомляє харківська преса, Арсен Борисович вважав за краще не звітувати перед Кабміном, і не вислуховувати неприємну для себе інформацію, взявши участь в супер-важливому заході - конференції "з проблем сучасної інтелігенції".

Інтелігентів, розумієш, розвелося. А як копнеш - так жлоби жлобами.

P.S. До речі, саме час нагадати Віктору Андрійовичу його запевнення, що він "за економіку не відповідає". Це точно - не відповідає! Але втручається регулярно - то укази підписуючи, то губернаторів "напружуючи". А зараз ще і організовуючи в Україні штучний Голодомор, вимагаючи від своїх васалів зірвати посівну.

Навряд чи дії Віктора Андрійовича будуть оцінені українським судом. Але є і Вищий суд. Особливо за такі злочини, як Голодомор.
.
INTV

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЮЩЕНКО ХОЧЕ ЗІРВАТИ ПОСІВНУ, ЩОБ НАШКОДИТИ ТИМОШЕНКО" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008