Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

КРЕДИТНІ АФЕРИСТИ ІЗ КРЕДИТНОЇ СПІЛКИ

У тихому і забезпеченому Чопі завжди любили заробити. Як правило, це були “правильні” гроші, не за рахунок інших. Однак нещодавно у місті появились любителі легкої наживи за чужий кошт. Не подумайте, що так все погано, борони Боже, поки що в Чопі немає розгулу злочинності, але свої аферисти все таки завелись. Новітні Бендери промишляють шахрайством у сфері кредитів.


Останнім часом деякі чопівчани зі здивуванням довідались, що вони начебто не сплачують кредити. Про це їм стало відомо з листівок - повідомлень, які поступили у їхні домівки поштою. Зрозуміло, що люди захвилювались, кажуть, що це неправда. І таких «неплатників» кредитів уже набралося п’ять осіб. Один із потерпілих, з етичних міркувань не будемо вказувати його прізвище, а назвемо паном Ш., стверджує, що зроду-віку не брав грошових кредитів і не оформляв товарів у кредит. Цікаво, що претензії до пана Ш., та інших жертв аферистів поступають не від банків, а нібито від кредитної спілки «Мр...я».

Кажуть, що виставлені претензії нерідко дорівнюють сумі з п’ятьма нулями - стандарт 10 -15 тисяч гривень. У разі, якщо одержувач такого повідомлення «добровільно» не повертає «заборговані» кошти, то його чекає неприємна процедура: опис майна з наступною конфіскацією через суд, йдеться у листівці. Зрозуміло, що все це робиться для того, щоб компенсувати «збитки» кредитору.

Звичайно, що така перспектива не влаштовувала пана Ш., і він уже був готовий звернутися до правоохоронних органів, але виявилося, що органи в особі УБОЗУ знайшли його першими. Певна річ, що це неприємна історія. І не тільки тому, що доведеться доводити свою не причетність до вигадок аферистів, витрачати свій час.

Поміж тим «злі язики» твердять, що нібито до афери з кредитами причетні дві чопські дами, які свого часу «успішно» попрацювали в чопському ВУЖКГ, а сьогодні вирішили трохи «пощипати» гаманці чопівчан. Отож, будьте пильні, бережіться шахраїв.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Кредитні аферисти із кредитної спілки" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008