Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

На газдівстві Колібаби педофіли ґвалтують дітей

Населення Ужгородщини вже звикло, що наступного після виборів дня обіцянки влади перетворюються на виконання бізнес-проекту виключно під власне збагачення. Натомість населення сільських рад має проблеми з освітленням, на яке в рад немає коштів, а ще занедбані вулиці, розбиті або відсутні водопроводи, несанкціоновані й не паспортизовані сміттєзв-алища, вивезення сміття, які залишаються поза увагою районної влади. Натомість, за повідомленнями деяких ЗМІ, очільник району Колібаба, подейкують, будує для себе вертолітний майданчик. Хтось жирує, хтось бідує.


В Ужгородському районі розгорівся новий скандал. Газета «Новинка» повідомила про НП — у Часлівському інтернаті 87 випадків наруги над дітьми з боку кочегара-педофіла з триразовою судимістю, у т. ч. за вбивство дружини та згвалтування. (Про те, що над беззахисними дітьми-безбатченками, найбільш уразливими в нашому жорстокому суспільстві, чиниться насилля, їх вивозять і експлуатують як рабів за межами області, за словами гол. редактора «Новинки» В’ячеслава Федченка, у редакції десяток листів та аудіозаписів, листи від потерпілих дітей і заховані в кількох місцях нотаріально засвідчені копії також у їхнього адвоката.

На сьогодні існує загроза як дітям, які просять суспільство врятувати їх і яких уже тримали добу в міліції, так і чесному юристові, який взявся захистити від насильника та міліцейської м’ясорубки найбеззахисніших). Ненависний для часлівських інтернатівців кочегар Юрій М. також займає посаду директора благодійного фонду, а привезена через митний кордон гуманітарна допомога реалізовується в магазині безпосередньо на території фонду, стверджує новинка.

P. S. Журналісти «Новинки» продовжують збирати факти і додаткові докази, зокрема про наміри збудувати на 9 га Часлівської школи-інтернату розважальний комплекс, торгівлю на території фонду, домовлено про зустріч з німцями, які «мають знати більше» (за показами одного з дітей, забраний у Німеччину хлопчик жив там як гей і в нього навіть про¬сили нирку), про показуху з подарованими велосипедами, які через день забрали, а ще про панібратську дружбу директора знеславленого закладу з головою РДА тощо.

clipnews.info

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"На газдівстві Колібаби педофіли ґвалтують дітей " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008