Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

НАРДЕПА ВАСИЛЯ ПЕТЬОВКУ БУДУТЬ ВИСУВАТИ В ПРЕЗИДЕНТИ…

…Аж раптом днями стало відомо, що на посаду Президента планують висунути не когось іншого, а народного депутата України, одного з "хрещених батьків" клану "Барви" і партії "Єдиний Центр", двоюрідного брата пана В.Балоги пана Василя Петьовку!

Останнім часом з боку і самого нашого Президента, і його Секретаріату лунають нові звинувачення у "державній зраді", адресовані Юлії Тимошенко.

Ну, страшенно не подобається Президенту газова угода з Росією, підписана прем’єркою України без "благословіння" головного пасічника держави. Ще більше не подобається нашому "гетьману" солідний кредит з боку Росії, про який домовлялася пані Юлія.

На думку Президента, одержувати величезний кредит у МВФ – це благо для України, а позичати куди менші суми в сусідній Росії – це зрада! Ну, що ж… Якщо так подобається нашому Гаранту шукати "зрадників" у державі, то нехай би придивився уважніше до свого власного найближчого оточення. Адже саме там, просто під боком у Президента, і готується грандіозна політична афера, спрямована на розкол України. Ім’я цієї афери – "Республіка Підкарпатська Русь".

Минулого тижня у публікації "Ангели тут більше не живуть" журналісти розкрили таємницю справжніх "героїв" масштабної "Операції "Підкарпатська Русь". І цими "героями", як не дивно виявились люди, які ніколи в житті не були ані русинами, ані навіть слов’янами: депутат російської Держдуми М.Ольшанський, тісно пов’язаний з мукачівським американцем А.Ровтом та з олігархом Фірташем. І вся ця "інтернаціональна бригада" дуже тісно і міцно пов’язана з кланом мукачівських "політ-бізнесменів", очолюваних не якоюсь незначною особою, а самим "сірим гетьманом" України, керівником Президентського Секретаріату паном Віктором Балогою.

Таким чином можна було здогадатись, що сепаратистським рухом на Закарпатті, сховавшись за спинами другорядних, а то й просто підставних виконавців, керує безпосередньо "права рука" самого українського Президента. Отож і всі "репресії" та "кримінальні справи", ініційовані СБУ проти русинства в дійсності є лише грою у "боротьбу з антидержавними проявами". Адже ніхто з українців нині не повірить у те, що СБУ, повністю і безроздільно контрольоване паном Балогою, може діяти всупереч інтересам і волі свого "куратора".

Більше того, всі оті репресивні дії наших спецслужб, часто-густо аж занадто демонстративні та виклично брутальні, можуть бути лише однією з провокаційних "фішок" у цій підступній політичній виставі. І метою цих "політичних репресій" може бути не ліквідація сепаратистського руху русинства, а… провокування ще однієї хвилі незадоволення центральною владою, яку наш народ уже і без того ледь терпить. Водночас подібні "репресії" неодмінно викличуть симпатії з боку рядових закарпатців (незалежно від їхньої національності)до нових "борців" проти такої нелюбої влади. Тобто, всі ці дії державних спецслужб не зупинять сепаратистського руху, а лише стимулюють його. Хитро? Хитро, звичайно, хоча і до болю нагадує давним-давно відому в світі методику діяльності заокеанських спецслужб по розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, розв’язуванню кривавих громадянських конфліктів і розвалу "непотрібних" держав. Яскравий приклад – розвал Югославії, який триває ще й досі…

Але все це залишалося поки що лише ПРИПУЩЕННЯМИ журналістів та аналітиками. Аж раптом днями стало відомо, що на посаду Президента Подкарпатської Русі лідери русинського руху планують висунути не когось іншого, а народного депутата України, одного з "хрещених батьків" клану "Барви" і партії "Єдиний Центр", двоюрідного брата пана В.Балоги пана Василя Петьовку! І для цього в ряді районів Закарпатської області вже ведеться бурхлива робота. Зокрема, в Тячівському районі балогівці вже роздають селянам зерно, крупи, продовольчі товари тощо, агітуючи натомість людей підписатися "за Петьовку".

Регулярно туди возить гроші і одна з ужгородських кредитних спілок, яка має нібито символізувати собою "українські надії", а в дійсності працює на реалізацію надій клана Балоги-Петьовки. Основні ж події розгорнуться після 12 лютого ц.р., тобто після того, як на пленарному засіданні Держдуми Росії буде заслухано питання про визнання "Республіки Підкарпатська Русь".

Днями в газеті "Правозахист" було написано: "Центральной власти, особенно кланам, есть, что терять. Это выход к 4 границам, транспортным магистралям, нефтепроводам, газопроводам, а также лес, минеральная вода и даже золотой рудник. В совокупности область даёт в год порядка 4 миллиардов долларов США. И за это кланы готовы стоять насмерть…". Дуже схоже на правду, але замість слова "клани" тут варто було назвати лише один клан – мукачівську зграю Балоги, яка хоче вже стати не просто "тіньовим господарем" Закарпаття, а "законною владою" на Срібній Землі.

Хоча в дійсності і господарем і владою на Закарпатті, в разі успішного втілення в життя цієї афери будуть не Балоги, не Петьовки і навіть не наші русини, а пройдисвіти з міжнародної інтернаціонально- єврейської мафії.

Clipnevs.info

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"НАРДЕПА ВАСИЛЯ ПЕТЬОВКУ БУДУТЬ ВИСУВАТИ В ПРЕЗИДЕНТИ… " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008