Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

МІСЬКА ВЛАДА ЖИВЕ НА “ШИРОКУ НОГУ” НЕЗВАЖАЮЧИ НА КРИЗУ

Чим більше проблем в міському господарстві, тим яскравіше і барвистіше ми відзначаємо події, що раніше відбувалися непомітно.

У січні відбулась перша сесія міської ради, яка прийняла головний фінансовий документ міста – бюджет на 2009 рік. Зрозуміло, що в період фінансово-економічної кризи важко отримати збалансований бюджет. Проте, судячи з абсолютних цифр, у поточному році міська казна, на думку фінансистів мерії, має збагатіти на 22 293 834 гривень, що є найбільшим за дохідною частиною бюджетом в історії Чопа. Шкода тільки, що з цієї суми прийдеться віддати 8 488 900 гривень у Державний бюджет України.

У той же час, так звані захищені статті витрат—зарплати, енергоносії та інше, бюджетом профінансовані в повному обсязі. По інших параметрах прийнятий бюджет виглядає надто скромним.

Сума коштів на розвиток міста складає трішки більше ста тридцяти тисяч гривень. Із цієї суми, 50 тисяч заплановано на погашення боргів збанкрутілого у минулому році ВУЖКГ.

На фінансування комунальної програми “Турбота”, депутати виділили всього 50 тисяч гривень, що зрозуміло є катастрофічно мало. На фоні цілковитого безгрошів'я у бюджеті, цікавою видалися дві інші статті витрат, які керівництво мерії запропонувало і успішно відстояло необхідність їх прийняття. Мова йде про 25 тисяч гривень на святкування знаменних дат в Чопі і ще 30 тисяч гривень керівництво мерії вирішило витратити в поточному році на розвиток місцевого самоврядування.

Стосовно розподілу цих коштів в сесійному залі розгорілась жвава дискусія. Річ у тім, що у попередні роки така стаття витрат, як “святкування” взагалі була відсутньою в міському бюджеті. І тільки починаючи з 2007 року, стверджують проінформовані джерела, бюджетні кошти почали витрачати на святкування. Звичайно, що витрачати кошти на подібні речі, питання дискусійне, тим більше у період фінансово-економічної кризи.

Також не всі депутати погоджувались, виділяти 30 тисяч гривень на так званий розвиток місцевого самоврядування, а насправді—фінансування різних забаганок посадових осіб мерії. Адже, скільки не “розвивай” це самоврядування, а користі для простих людей від цього немає.

З цього приводу депутат Іван Левкулич запропонував депутатам скерувати вказані 55 тисяч гривень на поповнення фонду комунальної програми “Турбота”, і використати їх для надання матеріальної допомоги малозабезпеченій частині чопівчан. Однак в дискусію активно втрутилася міський голова Галина Цар, яка наполягла, щоб кошти виділили “на святкування” та “самоврядування". Позиція мера врешті і визначила долю згаданих коштів.

Ну, що ж, за державні гроші при нагоді не шкода і погуляти. Проте, чи варто це робити у теперішній час? Скоріш за все—ні! І не тільки тому, що в Україні фінансово-економічна криза і всі затягують паски. І навіть не тому, що до економії бюджетних коштів закликали Президент, а Прем'єр-Міністр взагалі зменшила платню кабмінівським чиновникам удвічі. Це скоріше питання моралі, аніж економіки. Дійсно правду кажуть, що в мерії звикли жити на “широку ногу “ незважаючи на кризу в державі. З цього приводу “Чопська газета” влучно підмітила: “Чим більше проблем в міському господарстві, тим яскравіше і барвистіше ми відзначаємо події, що раніше відбувалися непомітно”.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"МІСЬКА ВЛАДА ЖИВЕ НА “ШИРОКУ НОГУ” НЕЗВАЖАЮЧИ НА КРИЗУ" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008