Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

МІСЬКА ВЛАДА ЖИВЕ НА “ШИРОКУ НОГУ” НЕЗВАЖАЮЧИ НА КРИЗУ

Чим більше проблем в міському господарстві, тим яскравіше і барвистіше ми відзначаємо події, що раніше відбувалися непомітно.

У січні відбулась перша сесія міської ради, яка прийняла головний фінансовий документ міста – бюджет на 2009 рік. Зрозуміло, що в період фінансово-економічної кризи важко отримати збалансований бюджет. Проте, судячи з абсолютних цифр, у поточному році міська казна, на думку фінансистів мерії, має збагатіти на 22 293 834 гривень, що є найбільшим за дохідною частиною бюджетом в історії Чопа. Шкода тільки, що з цієї суми прийдеться віддати 8 488 900 гривень у Державний бюджет України.

У той же час, так звані захищені статті витрат—зарплати, енергоносії та інше, бюджетом профінансовані в повному обсязі. По інших параметрах прийнятий бюджет виглядає надто скромним.

Сума коштів на розвиток міста складає трішки більше ста тридцяти тисяч гривень. Із цієї суми, 50 тисяч заплановано на погашення боргів збанкрутілого у минулому році ВУЖКГ.

На фінансування комунальної програми “Турбота”, депутати виділили всього 50 тисяч гривень, що зрозуміло є катастрофічно мало. На фоні цілковитого безгрошів'я у бюджеті, цікавою видалися дві інші статті витрат, які керівництво мерії запропонувало і успішно відстояло необхідність їх прийняття. Мова йде про 25 тисяч гривень на святкування знаменних дат в Чопі і ще 30 тисяч гривень керівництво мерії вирішило витратити в поточному році на розвиток місцевого самоврядування.

Стосовно розподілу цих коштів в сесійному залі розгорілась жвава дискусія. Річ у тім, що у попередні роки така стаття витрат, як “святкування” взагалі була відсутньою в міському бюджеті. І тільки починаючи з 2007 року, стверджують проінформовані джерела, бюджетні кошти почали витрачати на святкування. Звичайно, що витрачати кошти на подібні речі, питання дискусійне, тим більше у період фінансово-економічної кризи.

Також не всі депутати погоджувались, виділяти 30 тисяч гривень на так званий розвиток місцевого самоврядування, а насправді—фінансування різних забаганок посадових осіб мерії. Адже, скільки не “розвивай” це самоврядування, а користі для простих людей від цього немає.

З цього приводу депутат Іван Левкулич запропонував депутатам скерувати вказані 55 тисяч гривень на поповнення фонду комунальної програми “Турбота”, і використати їх для надання матеріальної допомоги малозабезпеченій частині чопівчан. Однак в дискусію активно втрутилася міський голова Галина Цар, яка наполягла, щоб кошти виділили “на святкування” та “самоврядування". Позиція мера врешті і визначила долю згаданих коштів.

Ну, що ж, за державні гроші при нагоді не шкода і погуляти. Проте, чи варто це робити у теперішній час? Скоріш за все—ні! І не тільки тому, що в Україні фінансово-економічна криза і всі затягують паски. І навіть не тому, що до економії бюджетних коштів закликали Президент, а Прем'єр-Міністр взагалі зменшила платню кабмінівським чиновникам удвічі. Це скоріше питання моралі, аніж економіки. Дійсно правду кажуть, що в мерії звикли жити на “широку ногу “ незважаючи на кризу в державі. З цього приводу “Чопська газета” влучно підмітила: “Чим більше проблем в міському господарстві, тим яскравіше і барвистіше ми відзначаємо події, що раніше відбувалися непомітно”.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"МІСЬКА ВЛАДА ЖИВЕ НА “ШИРОКУ НОГУ” НЕЗВАЖАЮЧИ НА КРИЗУ" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008