Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЛЮБИМА АПТЕКА ЧОПСЬКОГО МЕРА (ФОТО)

Нещодавно мер нарешті дала про себе знати, що вона знову в Чопі і всі з полегшенням зітхнули. Неправда, - скажуть одні, - мер постійно була в місті. Не була, стверджуватимуть інші. А справді, якщо міський голова постійно була «на своїй території», то як пояснити народу, що в центрі міста збудували двохповерхову будівлю аптеки по вулиці Миру, 4, і цьому ніхто не міг завадити. А можливо не хотів!?

Пояснення тільки одне: протягом цього часу влади в Чопі в особі мера не було і кожен робив, що хотів. Певна річ, аптека знадобиться… Але вся біда в тому, що збудували то її не в тому місці, де зазвичай будують подібні споруди і будували її не так, як «пише книжка». Коли йшло будівництво аптеки, народ все це бачив, але мовчав, правда до певного часу. А потім зрозумів, що мовчання не завжди «золото», і, проходячи поряд з новобудовою, згадував «не-злим тихим словом» і мера, і депутатів, і всю мерію разом взятою Про аптеку «в не тому місці», та ще й збудовану іногороднім бізнесменом з Хуста, почав говорити незадоволений Чоп… І звісно, що народ терпеливо чекав, коли нарешті мер скаже своє вагоме адміністративне слово, і любитель самовільних забудов отримає по заслузі.
Довго чекали і нарешті дочекались. На липневій сесії міської ради наступила розв’язка. – депутати побачили грізний, але справедливий проект рішення – відмовити у наданні земельної ділянки під забудову аптеки. І чопські обранці, з відчуттям зробленої справи, почали вірити, що справедливість все - таки є ! Але де там, то була тільки домашня заготовка мера, щоб збити з пантелику довірливих депутатів. Із джерел у міській раді стало відомо, коли місцеві обранці уже приготувались голосувати «за відмову», то наша шановна мер розвернула ситуацію на 180° і стала переконувати здивованих депутатів проголосувати навпаки - за виділення земельної ділянки під будівництво аптеки, «заднім числом».

Щоб домогтись свого, міський голова Галина Цар мобілізувала все своє красномовство, і ганьбила, і просила депутатів, і погрожувала, що “вони втратять своє депутатське лице” (а як сьогодні жити без лиця?!), розказувала , що цей підприємець відремонтував всю каналізацію в цьому будинку (чим власне має займатись підприємство “Тиса”), а на додачу привела до сесійної зали самого бізнесмена, щоб, напевне, депутатський люд пожалів його. Правда, Галина Василівна забула сказати про головне, що законом Про державний бюджет України на 2008 рік, заборонено виділяти земельні ділянки для комерційних потреб без проведення аукціону. І ще, одна немаловажна деталь: мер особисто відкрито лобіює виділення земельної ділянки в центрі міста для мешканця Хуста, в той час, коли сотні чопівчан роками чекають на отримання земельної ділянки у своєму рідному місті і не можуть її дочекатись. Виникає закономірне питання: мер відстоює інтереси мешканців Чопа, чи іногородніх ?

Депутати, звичайно, мовчазно слухали мера, але коли прийшов час голосувати, то виявилось, що мерські умовляння були не переконливими, адже все - таки не вистачило одного голосу, щоб прийняти це рішення. Ми вважаємо, що чопівчани мають знати своїх «героїв», а тому публікуємо список депутатів, які підтримали узаконення само- вільно збудованої аптеки, це насамперед: О.Балог, В.Висоцький, Л.Комоні (КМКС); Є.Демчик, Б.Марухнич, Г.Цар, К.Вересюк, О.Яворів, Б.Штефанець (НСНУ); О.Фелдій (НП); В.Плиска, В. Купавцев (СП); О.Ломов (Відродження); В.Мельниченко (ПР) та В.Сігайов(ПЧБК).

Ну, і наведемо вам прізвища тих депута тів, які були присутні на сесії, але не підтримали це попахуюче корупцією рішення. Це І.Левкулич, В.Бирчак, М.Чолавин (БЮТ); М.Німець, О.Бажура, Я.Масляний (Відрод-ження). Але, поборникам справедливості не варто заздалегідь радіти, оскільки за наполяганням мера «аптечне» питання перенесено на чергову сесію. Немає сумніву, що на цей раз міський голова підготується до голосування належним чином і та невеличка група депутатів уже не зможе стати перепоною на шляху прийняття так потрібного меру рішення. Щоб дотиснути депутатів остаточно, пані мер планує привести на чергову сесію міської ради групу підтримки із числа жителів будинку, до якого «присмокталась» ця зловісна аптека. Так що майбутня сесія буде цікавою, і ті, хто бажає повеселитись, можуть приходити. А взагалі, таке відверте лобіювання і підтримка самовільного будівництва аптеки з боку міського голови Галини Цар, ставить більше питань, ніж можна знайти відповідей. Наприклад, у деяких депутатів мимоволі закрався сумнів: а чи дійсно ця аптека належить підприємцю з Хуста, а не меру особисто ? Вже не кажучи про корупцію… У всякому разі подібні «думки вголос», уже мають місце в депутатському середовищі. Проте цього ми не стверджуємо і не робимо жодних висновків, а залишаємо на розсуд читачів. А тим часом самовільне будівництво аптеки успішно підходить до завершення.

Недарма кажуть, що апетит приходить під час їжі. Поки в центрі Чопа будували аптеку, в той же час по вул. Молодіжній, 23, тишком—нишком появилась чергова будівля-мутант. Наразі нам не відомо призначення цієї споруди, але з усією очевидністю постає інше — якщо мовчазно спостерігати за таким безладдям, яке творить мерія, то скоро Чоп не впізнаємо.

І ось на фоні цього деребану, що відбувається в теперішні часи у Чопі, в одному із провладних видань нещодавно появився гнівний «лист-звернення до редакції газети «Мій ЧОП» від так званої «містобудівної ради». Незважаючи на дивну форму та зміст звернення, редакція з цікавістю дізналась, що ця рада виконує не властиві для неї функції.

Замість того, щоб припинити спотворення Чопа від хаотичних забудов на взірець будівництва на вулицях Миру,4, Молодіжна, 23, вона займається «вишукуванням резервних ділянок у центрі міста». Напевне земельна ділянка під забудову цієї аптеки і є результатом їхнього успішного вишукування. Виникає тільки питання: чи багато таких ділянок вони знайшли ? Адже, як відомо, на отримання землі в Чопі довжелезна черга і ніхто із чопівчан її не може дочекатись. Стає також зрозуміло: чому мерія уже протягом року не виконує аж два рішення сесії міської ради щодо проведення інвентаризації землі у нашому місті. Звісно, що самовільно збудована аптека може бути яскравим і наглядним взірцем «виваженої і продуманої містобудівної політики у нашому місті», чим дуже переймаються автори звернення до газети «Мій ЧОП».

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008