Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

"ТИСА" ЗАРОБЛЯЄ НЕ ЧЕСНО !

“Час усе розставить на свої місця” стверджує народна мудрість. І дійсно, це так. Пройшло не так багато часу, а уже по іншому розумієш суть відомих речей. Наприклад, сьогодні є очевидним, що створення міського підприємства житлово-комунального господарства “Тиса” на "кістках" ВУЖКГ (виробничого управління житлово-комунального господарства) було великою помилкою, яке обійшлося міському бюджету понад один мільйон гривень.

Згодом, коли “Тиса” пішла у самостійне плавання, з’ясувалося, що новостворене підприємство не зовсім здорове і не може жити без допінгу з міського бюджету. І мерія вирішила підтримати своє дитя, найпростішим способом - підняти комунальні тарифи, і не один раз. Однак і це не допомогло зводити кінці з кінцями, адже комунальна челядь добряче розрослася, а на її утримання потрібні чималі кошти. Згодом вихід було знайдено - вирішили додатково заробити. Але, як це буває у подібних випадках, заробити вирішили на людях і не зовсім чесно.

Щоб отримати трохи дармових грошенят, мудреці з “Тиси” (читайте з мерії) уклали угоду з Ужгородською дистанцією водопостачання Львівської залізниці, де остання зобов'язується продавати воду не безпосередньо споживачам, як того вимагає закон, а посереднику, в особі “Тиси”. І ось цей новоявлений “РосУкрЭнерго", нічого не роблячи, а тільки маючи “кришу” в мерії, накинув на кожному кубі води 46 копійок, що за місяць дає змогу назбирати понад двадцять тисяч гривень. Але виявилось, що і цих грошей все одно не вистачає.

І тут “тисовці” застосували своє чергове “ноу-хау”. Річ у тім, що у разі постачання води, яка не відповідає встановленим стандартам, а так буває у більшості днів року, отримувач води “Тиса”, сплачує Ужгородській дистанції водопостачання меншу плату, наприклад, не двадцять тисяч гривень , а тільки шістнадцять тисяч гривень.

Ось тут і криється чергова нечесність з боку чопських урядовців. Чому ? Тому, що керівники “Тиси” у разі погіршення якості води мали б проінформувати про це чопівчан та ще зменшити плату за воду. За такими правилами розраховуються за водопостачання підприємці Чопа. Однак, при оплаті за воду з городянами, про цю “незначну” деталь місцеві комунальники чомусь “забувають” і беруть стандартні 1,74 гривень за куб води.

Інші публікації на цю тему читайте за адоесою:

http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=180

http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=397

http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=58

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"“Тиса” заробляє не чесно ! " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008