Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКИХ МАШИНІСТІВ У СЛОВАЧИНІ ОПРОМІНЮЮТЬ

Наприкінці 2007 р. на залізничному переході між Україною та Словаччиною на ділянці Павлово-Матевце в с.Матевце на території Словацької Республіки було збудовано рентген-установку для сканування вантажних поїздів (вагонів), предмет пошуку контрабанди. Ця установка була прийнята Україною за умови, що локомотиви і люди-машиністи, які в них знаходяться, не будуть піддаватися радіаційному опроміненню.

Документ про прийняття цієї рентген-установки в експлуатацію був підписаний представниками Укрзалізниці і Словацької залізниці в двосторонньому порядку.

Але з 13 по 14 лютого 2009 р. стався нещасний випадок, який збентежив усіх працівників локомотивного депо Чоп, а особливо всіх машиністів: при проходженні поїздів було піддано скануванню і опроміненню не тільки вантажні вагони, але і локомотиви, в яких знаходилися машиністи. Причину, з якої це могло статися, представники словацької сторони пояснити не змогли.

Машиністи, потрапивши під рентген-проміні, відразу відчули погіршення стану свого здоров’я, і через це була викликана швидка медична допомога Словацької Республіки. Після приїзду швидкої меддопомоги з м. Капушани машиністи були обстежені, в них виявлено: підвищення артеріального тиску (160/100), головокружіння, головні болі, нудоту, загальну слабкість. Після надання медичної допомоги цих машиністів було доправлено до Ужгородської відділкової залізничної лікарні для подальшого обстеження і лікування.

16 лютого 2009 р. в Ужгородську відділкову залізничну лікарню звернулись ще два машиністи з такими ж скаргами. Вони також підтвердили, що їх було опромінено рентген-установкою с. Матевце. У залізничній лікарні їх обстежили, але ніякого діагнозу не поставили, пояснивши це тим, що у них немає відповідних фахівців, що спеціалізуються на визначенні рівня радіоактивного опромінення людини. І що тепер нам робити, кому писати, до кого тепер звертатися?

Підписи в реадакції 19.02 2009 р.

Трибуна

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЧОПСЬКИХ МАШИНІСТІВ У СЛОВАЧИНІ ОПРОМІНЮЮТЬ" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008