Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКИХ МАШИНІСТІВ У СЛОВАЧИНІ ОПРОМІНЮЮТЬ

Наприкінці 2007 р. на залізничному переході між Україною та Словаччиною на ділянці Павлово-Матевце в с.Матевце на території Словацької Республіки було збудовано рентген-установку для сканування вантажних поїздів (вагонів), предмет пошуку контрабанди. Ця установка була прийнята Україною за умови, що локомотиви і люди-машиністи, які в них знаходяться, не будуть піддаватися радіаційному опроміненню.

Документ про прийняття цієї рентген-установки в експлуатацію був підписаний представниками Укрзалізниці і Словацької залізниці в двосторонньому порядку.

Але з 13 по 14 лютого 2009 р. стався нещасний випадок, який збентежив усіх працівників локомотивного депо Чоп, а особливо всіх машиністів: при проходженні поїздів було піддано скануванню і опроміненню не тільки вантажні вагони, але і локомотиви, в яких знаходилися машиністи. Причину, з якої це могло статися, представники словацької сторони пояснити не змогли.

Машиністи, потрапивши під рентген-проміні, відразу відчули погіршення стану свого здоров’я, і через це була викликана швидка медична допомога Словацької Республіки. Після приїзду швидкої меддопомоги з м. Капушани машиністи були обстежені, в них виявлено: підвищення артеріального тиску (160/100), головокружіння, головні болі, нудоту, загальну слабкість. Після надання медичної допомоги цих машиністів було доправлено до Ужгородської відділкової залізничної лікарні для подальшого обстеження і лікування.

16 лютого 2009 р. в Ужгородську відділкову залізничну лікарню звернулись ще два машиністи з такими ж скаргами. Вони також підтвердили, що їх було опромінено рентген-установкою с. Матевце. У залізничній лікарні їх обстежили, але ніякого діагнозу не поставили, пояснивши це тим, що у них немає відповідних фахівців, що спеціалізуються на визначенні рівня радіоактивного опромінення людини. І що тепер нам робити, кому писати, до кого тепер звертатися?

Підписи в реадакції 19.02 2009 р.

Трибуна

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЧОПСЬКИХ МАШИНІСТІВ У СЛОВАЧИНІ ОПРОМІНЮЮТЬ" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008