Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Яка челядь такий і хазяїн

Нові перли закарпатського фольклору почули нещодавно від Михайла Данчі, голови Перечинської РДА. Представник президентської гілки влади на сесії районної ради заявив, що тамтешній голова райради для нього - ноль, а газету "Трибуна" він вживає замість туалетного паперу. Ну, і ну...


У четвер відбулася сесія Перечинської районної ради, на яку депутати запросили й оригінального у бесіді голову Перечинської райдержадміністрації Михайла Данчу.

Депутати вирішували актуальні питання економічного розвитку району в умовах нинішньої кризи. Вони завбачливо відклали розгляд бюджетного питання розподілу майже півмільйона гривень, якими мав намір оперувати голова адміністрації району. Слушною була думка присутніх щодо першочерговості розгляду питань, адже будувати нові амбулаторії у час, коли немає коштів на зарплату лікарям, є як мінімум - недоцільним.

Присутнім на сесії поведінка Михайла Данчі вкотре підтвердила актуальність афоризмів російського царя Петра I, відомого не лише "прорубуванням вікна в Європу", але й визнаного фахівця в царині культури та психології чиновництва на предмет наявності "дурі".

Звичайно, в порівнянні з добре відомою манерою спілкування Михайла Данчі та його "вишуканого" володіння висловами з розділу ненормативної лексики, цього разу голова державної адміністрації переконував присутніх, що не збирається повторювати щось на кшталт оцінки Прем’єр-міністра як тої, що: ".... з косою". Щоб випадково не нарушити обіцянку, постійно нагадував сам собі, що "преса в залі". Та навіть власна психологічна настанова не зупинила Михайла Данчу в розкритті деяких таємниць особистої гігієни. Звичайно, не самої гігієни, а предметів останньої. Та як не намагався представник Президента – пан Данча тримати себе "у рамках", через певний час таки прорвало і справжня суть випливла на поверхню. Він зізнався присутнім, що у клозеті для підтирання використовує виключно газету "Трибуна". Виглядало, він намагався закликати до таких "подвигів" депутатів та жителів району... з метою економії коштів. Присутні сприйняли пропозицію на "ура", бо у цій газеті доволі часто сторінки майорять портретами Данчі.

Подекуди лунали репліки: "невже пан має задоволення від підтирання заду власними портретами"? Дивні забаганки в українського чиновництва…

Читачі пам’ятають, як минулого разу пан Данча обіцяв журналісту "засунути фотоапарат у ж…у" (дуже полюбляє м’яку частину тіла представник президента). Коли ж присутні на сесії журналісти всеукраїнського телеканалу "Рада" не витримали образливих реплік на адресу колег, Михайло Данча запропонував їм дати ексклюзивне інтерв’ю, чим ще більше здивував присутніх. Дотепники жваво розпочали обговорення: як прилаштується районний очільник до телевізора, бо ж він не газета?

На цьому "цирк" не закінчився. Пан Данча вибрав із присутніх свіжий об’єкт для "компліментів". Повернувся до голови районної ради і публічно втовкмачував йому, що той для Михайла Данчі – нуль, або просто ніщо. З Данчі перли поперли, а голові таки повезло?..


"Трибуна"

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Яка челядь такий і хазяїн" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008