Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКИЙ МЕР ПОЧИНАЄ МСТИТИ ?

У Чопі назріває серйозний конфлікт між мером і частиною міської громади в особі підприємців.

Усе почалось з того, що в минулому році Чопська міська рада під керівництвом мера зробила свою улюблену справу – підвищила тарифи, правда цього разу на землю. З’ясувалося, що нові ціни на землю стали абсолютно не підйомними для підприємців Чопа, а тут ще фінансово-економічна криза. Одним словом на цьому поприщі інтереси мера і підприємців, які є основним джерелом наповнення міського бюджету - не співпали.

Щоб достукатися до місцевих урядовців, підприємці звернулися до керівників постійних комісій міської ради та депутатів за допомогою. З цього приводу, 27 лютого відбулася зустріч підприємців та депутатів. Більш детально на цю тему ви можете прочитати в статті «ПІДПРИЄМЦІ ЧОПА ВИМАГАЮТЬ ПОНИЗИТИ ТАРИФИ НА ЗЕМЛЮ ».

Згодом з’ясувалося, що суперечності чопської влади і місцевого бізнесу з кожним днем загострюються. Не дала позитивних результатів і чергова зустріч, що відбулася 2-го березня між депутатами до яких звернулися підприємці за захистом та керівництвом міськради. Зрозуміло, мер хоче грошей, адже міська казна порожня, а підприємці хочуть хоча б зберегти свій бізнес, не кажучи вже про отримання прибутку.
Причиною цьому є не тільки економічна криза, але і зовсім невчасне підвищення ціни на землю. У разі, якщо нову вартість землі закладуть у собівартість продукції і послуг чопських підприємств, то ціни на них у деяких випадках зростуть на 50- 70 %, стверджують фінансисти від бізнесу. Отже , від цього будуть потерпати не тільки підприємці, але і всі мешканці Чопа.

Напевне розуміючи, що підвищення тарифів на землю однозначно спровокує масовий ріст цін в Чопі, мер і Кº вирішили діяти на випередження та ще й за відомим у народі принципом: «сам дурак».

Щоб реалізувати задумане, 3-го березня, мер власною персоною зі своєю челяддю вирішили піти в народ. Звичайно, що вибір впав на міський ринок, де завжди буває багатолюдно. Але з’ясувалося, що причина відвідин цього закладу торгівлі чопськими урядовцями полягала в іншому – власник ринку, один із тих підприємців, які не погодилися платити за землю по тарифах придуманих мером.

Очевидці цієї зустрічі стверджують, що пані Цар, зразу переклала проблему, що називається «з хворої голови на здорову» і не червоніючи заявила, що власник ринку має наміри підвищити вартість за торгове місце. Якщо таке відбудеться, погрозила пальчиком чопський мер, вона з усіма розбереться і не допустить цього неподобства.

Правда, пані Галя, чомусь забула сказати присутнім, що можливий скачок цін на ринкові послуги, це безпосередній результат її непрофесійної роботи. Чомусь три роки міський голова і Кº не бачила, що відбувається на ринку, їх не цікавило в яких умовах працюють тамтешні підприємці. Однак, коли чиновникам дали зрозуміти, що і честь треба мати – на ринок зразу нагрянула агітбригада на чолі з мером.

Ну, правду кажучи, деколи представники мерії все ж таки спілкувалися з підприємцями міста, наприклад, коли треба було зібрати грошенят для відзначення народних гулянь...

Знаючи істинну ціну словм міського голови "про турботу за людей", підприємці з ввічливості слухали цей монолог, думаючи кожен про своє. Правда, були на ринку і емоційні виступи ораторів, але всі вони зі штату мера.

Після завершення зустрічі, хтось із тамтешніх постояльців сказав, що пані мерша втрачає контроль над собою і починає банально мстити. На це, другий відповів: не по зубах їй цей підприємець, так і до стоматолога прийдеться йти… А втім, поживемо побачимо.

«Мій ЧОП»

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЧОПСЬКИЙ МЕР ПОЧИНАЄ МСТИТИ ? " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008