Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

БУДІВНИЦТВО — БІЗНЕС МЕРІВ ?

“Квартирне питання”, яке уже декілька номерів поспіль висвітлює МЧ, без перебільшення викликало непідробну цікавість у багатьох чопівчан, і особливо у тих, які не один рік мріють про свій власний житловий куток. Зрозуміло, що єдиним способом розв'язання цієї болючої для багатьох проблеми, є будівництво нового житла. Одним із перших в Чопі цим зайнялося ЗАТ Інформ—Центр. Із джерел, що заслуговують уваги стало відомо, що у ЗАТ Інформ—Центр, скоро з’явиться місцевий конкурент, як неважко догадатися з “кришою” в одному із кабінетів мерії. Кістяк нового будівельного “монстра” складатиме депутат Р. та мукачівський банкір К.

Не великий за звичними мірками колектив — до сімдесяти осіб, створив цілісний технологічний виробничий цикл, який дозволяє їм виробляти в достатній кількості якісні будівельні матеріали і здійснювати кваліфіковане будівництво житла за сучасними технологіями. На даний час, як уже писала МЧ, наближається до завершення будівництво трьох будинків, на перехресті вулиць Петефі-Щорса.

Однак, як стверджують джерела у ЗАТ Інформ—Центр, це тільки початок. У перспективі на цьому місті буде зведено цілий мікрорайон із декількох будинків загальною чисельністю сто вісімдесят квартир з усією інфраструктурою. І, що цікаво, інформцентровці будують житло соціальне за суттю, можливо не зовсім таке за ціною… Уже сьогодні вони готові вести розмови про ціну та процедуру купівлі житла, перша черга якого буде здана в експлуатацію орієнтовно в наступному році. Зрозуміло, що сто вісімдесят квартир, в масштабах маленького міста, це вже за межею перевиробництва.

Однак, соціальний попит на житло з часом буде тільки зростати, стверджують фахівці, оскільки розвиватись в “ширину”, Чоп немає жодних перспектив із-за обмежених земельних ресурсів. У цій ситуації “безквартирні” городяни вправі розраховувати на місцеву владу, яка зобов'язана знайти фінансові механізми допомоги їм в придбані житла. Та врешті-решт, якщо місцеві урядовці не вміють самі будувати житло, то мають подбати про його купівлю за рахунок бюджетних коштів.

Поміж тим з'ясувалося, що будівельний бізнес в Чопі стає дедалі популярнішим. Із джерел, що заслуговують уваги стало відомо, що у ЗАТ Інформ—Центр, скоро з’явиться місцевий конкурент, як неважко догадатися з “кришою” в одному із кабінетів мерії. Кістяк нового будівельного “монстра” складатиме депутат Р. та мукачівський банкір К. Уже повним ходом йде підготовка технічної документації. Для спорудження будинку навіть “підшукали” земельну ділянку, яка поки що знаходиться у віданні Львівської залізниці.

Отже, щоб дати старт будівництву, потрібно пройти процедуру повернення землі в комунальну власність. І як тільки це станеться, стверджують джерела, земля зразу буде віддана в користування депутату Р. або його мукачівському компаньйону по бізнесу. Звичайно, не слід також виключати інші комбінації. Кажуть, що для погодження процедури передачі землі в кінці минулого року мер навіть їздила до начальника Львівської залізниці і нібито досить вдало.

У цій ситуації цікаво інше: невже місцеві урядники підуть на те, щоб землю віддати цій бізнес-групі, а людей, які роками чекають на землю “продинамити”. А втім, чого тут дивуватись хіба їх цікавлять чужі проблеми?

Цікаво, що попередній градоначальник Чопа після невдалих виборів подався саме в будівельний бізнес. Виходить, що будівництво стає бізнесом мерів... Колишніх.. Невже історія повториться?

М.Черніховський

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"БУДІВНИЦТВО — БІЗНЕС МЕРІВ ?" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008