Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКА КАБЕЛЬНА ВІЙНА

Суботнього ранку, 14 березня в Чопі несподівано зникло зображення з екранів телевізорів, які “живилися” від кабельного телебачення, що належить ТОВ “ТелекомІнтерСервіс», а це понад 500 користувачів. Згодом з'ясувалося, що причиною цієї НП стали не збої в в роботі технічних засобів, а рейдерські розбірки, спровоковані депутатом міської ради Олександром Радамановим. Принаймні так стверджує одна зі сторін конфлікту. Щоб зрозуміти суть цієї проблеми, потрібно згадати з чого все починалося…

У 2002 році підприємець Мироненко (надалі – М.), працівник одного із чопських відділень банку Радаманов (надалі – Р.) та підприємець Ямнич (надалі – Я.) вирішили «окабелювати» все місто телевізійною павутиною. Зрозуміло, що скептиків було чимало, які не вірили в успіх цієї справи.

Проте, на заздрість усім маловірам, кабельне телебачення все ж таки запрацювало. Цікаво, що до нього чопівчани почали швидко звикати, а кількість користувачів щомісячно збільшуватися. Все йшло по-чесному: організаційні витрати і майбутні прибутки між засновниками були розділені приблизно порівну. Так, пану Я. припало - 34 %, також 33 % отримав пан М.. Банкір Р. вирішив «не світитися» в засновницьких паперах і належні йому 33 % оформив на свою дружину.

Згодом стало зрозуміло, що бізнес-проект під назвою «кабельне телебачення в Чопі», вдався. Як стверджує те ж саме джерело, після налагодження проекту, все йшло нормально, ніщо не передрікало конфлікту. Усі жили, що називається душа в душу, особливо Р. і М.. Однак, в минулому році Чоп облетіла звістка: у місті створено нове підприємство — ”Диво Плюс”, яке також буде «крутити» кабельне телебачення.

Найцікавішим виявилося те, що одним із засновників цього підприємства був уже відомий нам пан Я., який раніше приклав руку до створення ТОВ “ТелекомІнтерСервіс», а згодом зійшов з дистанції. Це був перший тривожний дзвіночок, але компаньйони по бізнесу не придали цьому значення. Зрозуміло, що двом однорідним за видом діяльності комерційним структурам у маленькому Чопі з кожним днем ставало усе тісніше.

Однак, кабельне ТВ від ТОВ “ТелекомІнтерСервіс» почувало себе впевнено. Адже непоганий перелік телевізійних каналів, помірковані ціни, можливість доступу до Інтернету, влаштовувало більшість чопівчан. Звичайно, що ця обставина не давала спокою новоявленому конкуренту “ТелекомІнтерСервіса», кількість абонентів, якого з плином часу збільшувалась не так швидко, як би цього хотілося.

У цій ситуації потрібно було щось робити. І, як завжди буває в таких випадках, підходяща нагода таки трапилася…

Після того, як пана Р. погнали з банкірів, кажуть за махінації з грошами - останній вирішив шукати долі в другому місці. Зрозуміло, що сам по собі Р., особливої цінності, як бізнес-компаньйон не представляв, як би не був депутатом міської ради. Будучи «народним обранцем», Р. попав в коло інтересів уже іншої компанії – міської влади, в особі мера.

Однак, існувало одно «але»: пан Р., був «заплямований» в минулому дружніми стосунками з попереднім градоначальником Чопа, одна згадка прізвища якого зразу підвищувала артеріальний тиск теперішньому меру. Напевне тому стало актуальним питання остаточного завершення «розводки». З цією метою у головному кабінеті будівлі по вулиці Берег, 2, згадали старий і перевірений спосіб: «Розділяй і владарюй». Щоб цього домогтися, пана Р. оточили особливою материнською увагою і жіночою турботою, почали всіляко його «підкормлювати», навіть в ЄЦ покликали, а все для того, щоб забити клин між ним і паном М.

Перші результати цих старань не заставили себе довго чекати. Почалися тертя, а згодом між ними, як кажуть в народі «пробігла велика чорна кішка», яку старанно вигодували в одному із кабінетів мерії. Цього тільки і потрібно було пану Я., який терпляче вичікував у «засідці» зручної нагоди, щоб стати монополістом кабельного ТВ в Чопі.

І ось час «Ч» настав: пани Я. і Р. постановили: ТОВ “ТелекомІнтерСервіс» приєднати до нового дітища Я., - «Диво-Плюс»!? Щоб усе виглядало правдоподібно і «законно», навіть склали відповідний протокол зборів засновників… Як стверджують добре проінформовані джерела, мета цього заходу полягала в заміні у незаконний спосіб директора згаданого підприємства, заволодіння його документацією та печаткою, що відкривало шлях здійснювати необхідні юридичні дії в спланованому ланцюжку рейдерського захоплення ТОВ “ТелекомІнтерСервіс».

Але, як з'ясувалося пізніше, подібний документ не справив належного враження на третього засновника згаданого підприємства, пана М.

Після цього тліючий конфлікт перейшов у відкриту конфронтацію. Одержимий своїми планами і будучи в поганому настрої, пан Р., 23 лютого спровокував бійку з директором “ТелекомІнтерСервісу», тільки за те, що той відмовився віддати йому печатку.

І, нарешті, однієї темної ночі, пан Р. і Кº не придумали нічого іншого, як поміняти вхідні двері на приміщенні офісу, що розташовувався в будівлі по вул. Берег, 18. Зрозуміло, це було зроблено для того щоб туди не потрапив їх теперішній бізнес-неприятель пан М.

Однак, як з’ясувалося, останній не ликом шитий і в боргу не залишився. Щоб захистити свою частку майна від рейдерського захоплення, одного суботнього дня (14 березня) пан М. зайшов у приміщення “ТелекомІнтерСервісу» і вивіз звідти усе технічне обладнання куплене ним раніше.

Цікаво, що першим на допомогу обібраному пану Р, примчався… чопський мер !? Звичайно, що після цього викликали міліцію, підключили прокуратуру, але з'ясувалося, що їм там нічого робити, оскільки це корпоративний конфлікт.

Ну, а те, що відбувалося потім, інакше, як дикістю назвати неможливо. У хід пішли кусачки, ножиці, ножі, одним словом все, що ріже і кабельна мережа телебачення та Інтернету у Чопі в одну мить перетворилась в обрізки проводів. Пошкодили також систему електроживлення.

Щоб все полатати і налагодити заново, потрібні були не тільки час, але і чималі кошти. Через декілька днів після цих, м'яко кажучи неприємних подій, пан М. знайшов нове приміщення для «телестудії» і телевізійна картинка звично появилася на «голубих екранах». Але, відновлювальні роботи продовжуються ще досі…

Ніби в цій неприємній історії поставлена крапка, а можливо тільки кома? Втім побачимо. Однак, у багатьох городян від цього залишиться неприємна згадка. Адже половина Чопа була позбавлена телебачення протягом трьох діб, а Інтернету і того більше. Вийшло все точно так, як говорить відома народна мудрість: «пани б'ються, а у холопів чуби тріщать».

З огляду на цю обставину, не слід виключати подібних “розбірок” в майбутньому, адже конфлікт на цьому не вичерпався. Однак, “бізнес-партнери” мали б подбати не тільки про свої інтереси, але і згадати про людей та власне і свою репутацію .

А можливо, суть рейдерської атаки , як раз і полягала в тому, щоб “підмочити” репутацію кабельного телебачення від ТОВ “ТелекомІнтерСервіс»?

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЧОПСЬКА КАБЕЛЬНА ВІЙНА " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008