Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

НА РЕФЕРЕНДУМІ ЗАКАРПАТЦІ ВИСЛОВИЛИСЯ ПРОТИ СМІТТЕЗВАЛИЩА

22 березня у селі Широкому, Виноградівського району відбувся місцевий референдум, на якому жителі села висловилися проти розміщення на території їхнього населеного пункту полігону для утилізації твердих побутових відходів. В бюлетенях було тільки одне питання:

"Чи погоджуєте ви розміщення полігону з сортування, компостування та утилізації твердих побутових відходів?"

Згідно з протоколом комісії, до списку тих, хто мав право брати участь у референдумі, було внесено 1793 особи, отримали бюлетені для голосування 1264 особи, стільки ж людей взяли участь у голосуванні. Підтримали спорудження смітника тільки 23 громадяни. Проти будівництва полігону висловилися 1208 громадян. 33 бюлетені визнані не дійсними.

Результати референдуму прокоментував депутат фракції БЮТ у Виноградівській райраді Еміл Токач: «Той факт, що люди домоглися проведення референдуму довів, що громадяни прагнуть жити в демократичному суспільстві, де їхні права поважають, а їхня думка, як мінімум, не ігнорується! Результати волевиявлення довели керівництву району, що всупереч громадянам вирішувати питання суспільної важливості не варто».

Для довідки. 25 лютого 2009 року мешканці п’яти сіл Виноградівського району перекрили дорогу Коровичі — Мукачево, протестуючи в такий спосіб проти намагання районної влади спорудити поблизу села Широке полігон для утилізації твердих побутових відходів.

Напередодні, 24 лютого, відбулася чергова сесія Виноградівської районної ради, на якій представники громад сіл Боржавського, Широкого, Великих Ком’ят, Оноку та Букового звернулися до депутатів з проханням провести місцевий референдум і лише за підсумками народного волевиявлення вирішувати, чи продовжувати реалізацію проекту, чи ні.

Проте, більшість депутатів райради проігнорували прохання людей. Лише депутати з фракції БЮТ підтримали це рішення і проголосували за проведення референдуму перед тим, як розпочинати роботи. Рішення про проведення референдуму ухвалили депутати сільської ради.

byut.org

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"НА РЕФЕРЕНДУМІ ЗАКАРПАТЦІ ВИСЛОВИЛИСЯ ПРОТИ СМІТТЕЗВАЛИЩА " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008