Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЄЦ висуватиме Арсенія Яценюка в президенти України

Єдиний Центр висуватиме свого кандидата на посаду Президента України. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції присвяченій річниці партії лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль.

"Хочу вас запевнити, що це буде точно не Ю. Тимошенко і не В.Янукович. І це точно людина якій уже виповнилося 35 років. Наш кандидат - це людина публічна, ви всі її добре знаєте", - зазначив голова партії.

Ігор Кріль також повідомив, що прізвище кандидата, якого підтримуватиме Єдиний Центр буде оголошено влітку на з’їзді партії.

Проте, якщо проаналізувати виступи ЄЦовський регіональних очільників, то можна зрозуміти, що їх кандидатом буде …Арсеній Яценюк. Про це заявив лідер Кримського «ЄЦ» Сергій Куніцин, виступаючи в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії. Він повідомив, що «Єдиний Центр» вже веде переговори щодо підтримки Арсенія Яценюка на президентських виборах. «Як один із заступників партії, я прихильник того, щоб ці перемовини продовжувалися і завершилися конструктивно», - заявив Куніцин.

Ця заява С.Куніцина є яскравим підтвердженням давно озвученої більшістю політичних експертів упевненості в тому, що президентський Секретаріат на майбутніх президентських виборах зробив ставку на Арсенія Яценюка і готує його в якості наступника Віктора Ющенка.

Водночас, на думку політологів, ставка на Яценюка, яку зробили в оточенні Балоги, однозначно негативно вплине на рейтинги екс-спікера, а відтак істотно знизить його президентські шанси, оскільки ЄЦ повністю дискредитований, як ручна організація голови СП.

Розрахунок команди Президента та його спонсорів-олігархів на екс-спікера робиться не випадково, адже пан Яценюк мало чим відрізнятиметься від самого Ющенка – такий же несамостійний та зговірливий, легко піддається впливу ззовні, має схожі з чинним главою держави погляди на внутрішній та зовнішній курс країни, а відтак, за їх задумом, ніяких змін та потрясінь їх сьогоднішьому комфортному житті не буде.

Оскільки сам Віктор Ющенко висуватись, швидше за все, не буде – вдруге обратись Президентом у нього немає жодних шансів, то вся потужна адміністративна машина, яка є у розпорядженні його Секретаріату, буде працювати виключно на Яценюка.

Крім того, у розпорядження спадкоємця Ющенка переходить весь медіа-ресурс нинішніх фінансових донорів Президента – Ахметова, Фірташа, Пінчука й ін.. Власне, «розкрутка» Ющенка-2 вже почалася, адже пан Яценюк зараз майже не вилазить з ефірів основних загальнонаціональних телеканалів, які, як відомо, давно придбані найбагатшими людьми України.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЄЦ висуватиме Арсенія Яценюка в президенти України " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008