Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

“Мій ЧОП” НЕ СПОДОБАВСЯ, ЦЬОГО РАЗУ ГАЗЕТІ...

Зізнаюсь читачам відразу, що редакція газети «Мій ЧОП» довго вагалась, перш ніж зважитись на публікацію цієї статті. Адже існують норми корпоративної етики, яких зазвичай чітко дотримуються друковані засоби масової інформації та журналісти. Серед них, наприклад, такі, як утримання від коментування редакційної політики іншого видання.

Однак, “Чопська газета” нещодавно порушила це правило корпоративної етики пишучої братії і на своїх шпальтах у статті «Актуальна проблема Чопа», узріла, що газета «Мій ЧОП» не те друкує і тональність публікацій їй бачите також не подобається. І взагалі авторам статті страшнувато від публікацій “МЧ”(?). Шкода звичайно, але врешті, це справа їх смаку і позиції...

У цьому контексті виникає питання: невже вказане видання вважає, що «Мій ЧОП» має публікувати щось на зразок “мильного серіалу” під назвою «Усадьба»? А можливо нам потрібно передруковувати історичні публікації, час від часу підписуючись під найбільш «розумними» із них?

Зрозуміло, що коли існує постійний дефіцит матеріалів для публікацій, не залишається нічого іншого, як коментувати статті іншого видання чи на крайній випадок передрукувати з Інтернету анекдоти. А чого варте твердження цієї газети, що тільки вона і ніхто інший є тим майданчиком в Чопі, де можна висловити свої погляди на проблеми? Ну, тут, як кажуть і коментарі зайві.

Редакція газети «Мій ЧОП» своїм основним завданням бачить інформування чопівчан, насамперед, стосовно проблемних питань в місті, не переводячи, що називається дарма папір на друкування банальної інформації. Ми хочемо, щоб городяни були обізнаними про діяльність міської влади, існуючі проблеми в Чопі та інші значущі події. І саме тому, «Мій ЧОП» уже став бажаною газетою в домівках багатьох чопівчан.

Переконаний, що усі зареєстровані в Чопі газети, мають доповнювати одна одну і створювати всебічну інформаційну картину тим подіям, які відбуваються в місті, а не коментувати стиль, тональність чи тематику публікацій одна одної. І тільки читачі вправі дати належну оцінку кожній із них.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"“Мій ЧОП” НЕ СПОДОБАВСЯ, ЦЬОГО РАЗУ ГАЗЕТІ... " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008