Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

У МІСЬКОГО ПАРКУ З′ЯВИВСЯ ГОСПОДАР

У Чопі розпочався черговий період “підбирання” всього, що “погано лежить”, наприклад, землі, залишків комунальної власності, тощо. Зрозуміло, що цього добра залишилось небагато, але все ж таки дещо знайдеться. Не дивно, що місцеві можновладці розробляють різні сценарії, щоб домогтися свого.

У попередніх номерах “Мій ЧОП” уже писав, про події навколо земель міського парку, але нещодавно в редакцію потрапив цікавий документ-рішення восьмої сесії Чопської міської ради, яке остаточно нас переконало, що ми наступили на найбільш болючий мозоль міської влади…

Так, ось з цього документа можна довідатись, що міський парк, уже має… господаря. Саме так, ми не помилилися. Не подумайте, що знайшовся, якийсь досі невідомий земельний латифундист.

Зовсім ні. Усе ніби виглядає більш-менш пристойно. Новим господарем на землях міського парку призначено бути дітище мера… комунальне господарство “Тиса”. А щоб не виникало зайвих запитань, землю передадуть “для розміщення міського глибинного водозабору”. Ось так.

Цікаво , що мер так спішила прибрати цю землю від людей, що навіть перебрала на себе функції сесії міської ради і видала розпорядження № 68, яким “дала” дозвіл сама собі, тобто виконавчому комітету Чопської міської ради на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 1,7 га для розміщення міського водозабору по вул. Миру (земля парку —авт.) в м. Чоп.

Зрозуміло, що воду звідкись потрібно видобувати. Однак, не переконаний, що міський парк, є саме тим місцем де слід сконцентрувати усі водяні свердловини Чопа. Зазвичай видобуток води здійснюється в різних місцях. Не слід забувати, що на відстані 1,5 км. від теперішнього водозабору розташована екологічна міна сповільненої дії—міське сміттєзвалище…

Але повернемось до “Тиси”. Виникає закономірне питання: яке відношення має це підприємство до видобутку води в Чопі? Адже “Тиса”, навіть не має ліцензії на видобуток води, стверджують джерела. Зрештою, усі підземні водопроводи знаходяться у власності Ужгородської дистанції водопостачання. А, можливо, місцеві комунальники збираються підпільно видобуту воду зливати у великий комунальний колодязь, а там кому потрібно, приходьте і вживайте на здоров’я. Не зрозуміло.

Однак зрозуміло інше. Поспішність з якою мерія намагається оформити землю на “Тису” криється у самій... землі. Судіть самі, для розміщення водозабору “світлі голови” додумались віддати не мало не багато, а 1,7 га землі, тобто більшу частину міського парку! Чи була реальна потреба в цьому ? Автор цих рядків сумнівається в “мудрості” такого рішення. Чому? Ну, по-перше: для облаштування санітарної зони в подібних умовах достатньо земельної ділянки радіусом 15 -25 метрів від свердловини, кажуть фахівці. По-друге, встановлення санітарної зони, не є обов'язковою підставою, для передачі земель іншому користувачеві, як в даному випадку “Тисі”. Земля і на далі могла знаходитись у комунальній власності, як це було досі, стверджують юристи. Отже, напевне існують інші мотиви, які підстьобують керівництво мерії швиденько “розставити усе на свої місця”.

Не берусь стверджувати однозначно, але давайте гіпотетично припустимо, що після чергових вливань бюджетних коштів в реконструкцію міського водозабору (мільйон гривень уже вкладено), видовбування і реалізація води стане ще привабливішим видом діяльності, як бізнес-проект, адже, вода потрібна усім. І, звичайно, знайдеться, яке - не будь ТОВ “Чоп-вода”, котре захоче прибрати видобування води до своїх рук.

Щоб не виникало зайвих питань у депутатів, наприклад, (чопівчан ніхто і питати не буде), видобуток води на той час стане “збитковим”. Чим не аргумент для пошуку нового, “ефективного” власника? Але основним призом цієї метушні буде 1,7 га землі в центрі Чопа.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"У МІСЬКОГО ПАРКУ З′ЯВИВСЯ ГОСПОДАР" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008