Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Незаконно звільнений БЮТівець Іван Попович виграв суд у закарпатської влади

Нещодавно Іршавський районний суд задовольнив позов звільненого з посади начальника відділу освіти Іршавської РДА Івана Поповича, постановив поновити його на раніше займаній посаді й стягнути з Іршавської РДА на користь Івана Степановича 38 476 гривень середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Цікаво, що і начальник обласного управління освіти Юрій Герцог і голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші, відповідаючи на запити депутатів від БЮТ щодо звільнення Івана Поповича. в один голос заявляли, що людину звільнено абсолютно законно.
Нагадаємо, що Іван Степанович Попович, який очолював відділ освіти Іршавської РДА з 1986 року, був не законно звільнений з цієї посади розпорядженням голови Іршавської РДА від 14 листопада 2007 року. Перед звільненням Івану Степановичу нашвидкуруч були оголошені дві догани начебто за систематичне невиконання без поважних причин своїх посадових обов’язків. Але обидві догани були скасовані Іршавським судом й Львівський апеляційний суд підтвердив безпідставність цих доган.

Цікаво, що і начальник обласного управління освіти Юрій Герцог і голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші, відповідаючи на запити депутатів від БЮТ щодо звільнення Івана Поповича. в один голос заявляли, що людину звільнено абсолютно законно.

Натомість об’єктивних причин для звільнення не було, бо Іван Степанович високопрофесійна, толерантна і ввічлива людина. В 2004 році йому присуджено звання Заслужений працівник освіти, його високо цінують і поважають і колеги і підлеглі.

Єдиною причиною звільнення його з посади стала політична приналежність до Блоку Юлії Тимошенко. Як відомо, влітку 2007 року Івана Поповича було обрано головою Іршавської районної організації партії «ВО «Батьківщина», а восени того ж року відбулися позачергові вибори до Верховної Ради, на яких в Іршавському районі БЮТ набрав більше голосів, ніж пропрезидентська «Наша Україна». Тоді полювання на інакомислячих, влаштоване обласною владою, зачепило чимало достойних людей, яких примусили написати заяви на звільнення тільки через те, що вони не хотіли підтримувати й агітувати за пропрезидентську політичну силу. Але приклад Івана Поповича доводить, що відстояти свої погляди і право можна й потрібно це робити.

Наразі Підрозділом примусового виконання рішень відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Закарпатській області на адресу голови Іршавської РДА М. Хохлова вже надіслано Постанову про відкриття виконавчого провадження. І як стало відомо 01 квітня ц.р. (сподіваємось, це не жарт) п. Хохлов видав відповідне розпорядження, яким поновив Івана Петровича на посаді начальника відділу освіти Іршавської РДА.

Цікаво, за чий рахунок Івану Степановичу виплатить матеріальну компенсацію. Було б справедливим, якби виплату цих грошей не перекладали на платників податків, а той, хто ухвалив рішення про незаконне звільнення, виплатив їх з власної кишені.

byut.org

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Незаконно звільнений БЮТівець Іван Попович виграв суд у закарпатської влади" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008