Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕПУТАТІВ ПОВИННА БУТИ ПРОЗОРОЮ

Газета «Мій ЧОП» видається тільки третій місяць, але для багатьох чопівчан уже стала своєю і з кожним номером завойовує все більшу аудиторію читачів. Її читають ті, хто хоче почути альтернативну думку щодо процесів, котрі відбуваються у нашому місті. Її читають ті, кому набридло перегортати, навіть нечитаючи, провладні газети на глянцевому папері у кольоровому виконанні, які тільки тим і займаються, що вихваляють своїх патронів та існуючі порядки.

Певна річ, що інформація з місцевої проблематики, яка стає доступною чопівчанам, завдячуючи публікаціям в газеті «Мій ЧОП», не до вподоби деяким посадовцям із чопського владного олімпу. Особливо переполошились деякі депутати міської ради, з приводу запровадженого нами моніторингу їх діяльності в рубриці “Наші депутати”. Коротко нагадаємо, мова йде про те, що з метою всебічного інформування чопівчан про роботу міської ради, «Мій ЧОП» в рамках вказаної рубрики здійснює моніторинг діяльності депутатів під час пленарних засідань сесії міської ради

Звичайно, щоб уникнути суб’єктивізму в оцінках місцевих обранців, моніторинг ведеться в обсязі чітко визначених питань:
— кількість виступів з трибуни міської ради, в обговореннях та репліках, його голосування;
— кількість депутатських запитів;
— відвідуваність депутатом засідань сесії міської ради.
— яскраві приклади відстоювання депутатом інтересів виборців.

Отже, у своїх публікаціях ми використо -вуємо загальнодоступну статистичну інформацію, котра засвідчує активність кожного окремого депутата під час виконання ним своїх депутатських обов’язків безпосередньо в сесійному залі міської ради. Звичайно, що ті депутати, які належним чином виконують покладені на них міською громадою повноваження не мають підстав турбуватись і підтримують наш моніторинг.

Але, як стало відомо деякі наближені до міського голови народні обранців чомусь захвилювалась, що інформація про їхню депутатську діяльність може стати прозорою і доступною чопівчанам. Проте, вони забули, що відповідно до закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», діяльність депутатів міської ради є гласною з усіма випливаючими з цього наслідками. З іншого боку, чопська громада має право знати, як виконують свої передвиборчі зобов'язання обрані ними депутати, а засоби масової інформації у свою чергу, мають право інформувати читачів про діяльність місцевих обранців. Адже, наприклад, депутати Верховної Ради України сприймають за належне той факт, що на парламентському сайті опубліковані досягнення кожного із них.

Незважаючи на супротив чиновників мерії, «Мій ЧОП» і надалі буде інформувати чопівчан про події, які відбуваються в нашому місті, навіть, якщо вони виявляться незручними для керівництва міської ради та окремих місцевих депутатів. Закритість в роботі чиновників є комфортним середовищем для корупції та посадових зловживань. А цього чопівчанам якраз і не потрібно .

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008