Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

МЕР “ДОЇТЬ” ПІДПРИЄМЦІВ

Приклад «Льоні Космоса» виявився заразливим і життєздатним. Київський мер, наприклад, окрилений невідомими силами, встановив плату за вхід на кладовище. Захотів хто-небудь іногородній в'їхати у Київ на вантажній автомашині —плати. Маєш засклений балкон – плати. Правда, київська прокуратура, поки що не працює за сімейним підрядом і скасувала космічні податки «народного мера» . Але з'ясувалося, що лаври «Льоні Космоса» не дають спокою іншому меру — чопському, Галині Цар, і є така підозра, що вона також стала на «космічну стезю».
Річ у тім, що мер із своєю челяддю люблять гроші, а хто їх не любить, особливо в період світової економічної кризи. Ось ця гіпертрофована любов чопських урядовців і зіштовхнула їх на збочений шлях... Щоб поповнити міську казну, яка завжди чомусь порожня, адміністрація мера придумала своє чергове «ноу-хау» - плату за землю, яка ще юридично не надана в користування! Це ж треба таке придумати!

Наприклад, ви звернулися в мерію, щоб вам надали в оренду який-небудь шматок землі. Звичайно, там скажуть, що землі у Чопі уже давно немає і т.д. і т. п., але, як для вас, на певних умовах знайдеться. Ви шановний читачу розумієте… Але на цьому нав'язливий сервіс мера не завершується. Процес оформлення оренди землі потребує розробки технічної документації, а це, як з'ясувалося, в теперішніх умахах може затягнутися на роки. Звичайно, якщо ви не знайдете необхідну кількість «переконливих аргументів». Ну, такі сьогодні порядки на Закарпатті, нічого не вдієш. І ось після цього, починається саме цікаве. З майбутнім орендарем землі розпочинається роз'яснювальна бесіда, суть якої зводиться до наступного: поки йде виготовлення технічної документації, йому необхідно укласти угоду з чопським мером і щомісячно сплачувати в міську казну один відсоток від майбутньої вартості оренди. За що платити ? У мерії дадуть зрозуміти, що платити прийдеться за користування... землею. Ну, а для чого ж тоді укладати угоди ?

Але як же бути із законом, який встановлює інший порядок користування землею. Здається чопським чиновникам закон уже давно не писаний. Щоб не бути голослівним, наведу витримку з цього закону: «Право на оренду земельної ділянки виникає після укладення договору оренди і його державної реєстрації. Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж у натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї, та державної реєстрації забороняється» - йдеться у статті 125 Земельного Кодексу України. Більше того, ст.19 Конституції гласить, що ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Усе чітко і зрозуміло. Проте у мерії придумали свій закон - «Тимчасове положення про впорядкування плати за користування земельними ділянками до укладення договору оренди земельної ділянки...», яке тикають кожному потенційному орендарю землі, щоб не задавав зайвих незручних питань і звичайно платив.

Прикриваючись значимістю цього «авторитетного» рішення, чиновники в кінці-кінців отримують «добровільну» згоду від майбутнього орендаря землі на укладання цієї злощасної угоди. Краще від гріха подалі, міркує дехто з них. Звідки їм непоінформованим знати, що згадане «Положення» - це не що інше, а «фількіна грамота» за авторством «фахівців» мерії. Цікаво, що до такого абсурду не додумався навіть мер усіх киян «Льоня Космос». А ось у маленькому Чопі знайшлися «безпридельщики», які зважились на подібні речі. Зрозуміло, що мета цього «документа» єдина — черговий раз «подоїти» підприємців Чопа. Але ж скільки можна, треба і міру знати ?

Донедавна це задоволення потенційному орендатору коштувало один відсоток від мінімальної орендної ставки. Однак меру цього виявилося замало і кажуть, що на березневій сесії будуть збільшені розміри «доїльного апарату» уже до трьох відсотків. Ну, що тут вдієш, люблять вони гроші у чужій кишені...

Слід сказати, що на цьому поприщі мер досягла значних успіхів —уже укладено понад п'ятнадцять таких шахрайських угод.

Окрема розмова про депутатів, які прийняли це “Положення”. Якщо ви поцікавитесь у них, чому вони голосували за цей «шедевр» місцевого законодавства, то відповідь буле приблизно наступною: «нехай платять у міський бюджет» (!?) Отже, все криється в грошах, чужих грошах…а закон та інтереси окремих городян можна топтати ?

Якщо так справи йтимуть і далі, міркують деякі городяни, то незабаром чопська влада піклуючись про наповнення міської казни, може встановити плату, наприклад, за користування вулицями або зробить платним вхід на міський ринок чи придумає ще яку-небудь безглуздість. І все це буде прикрито благими намірами та упаковано в обгортку громадських потреб.

Але , якщо серйозно, то ми черговий раз маємо нагоду переконатися, що інтереси конкретних городян не варті нічого, а інтереси чиновників понад усе! Саме це є сутністю сьогоднішньої влади в Чопі, і її не прикриєш жодним «фіговим листком» на кшталт згаданого «Положення».

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"МЕР “ДОЇТЬ” ПІДПРИЄМЦІВ" | Створити Акаунт | 8 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: МЕР “ДОЇТЬ” ПІДПРИЄМЦІВ (Оцінка: 1)
від Тибор на 22/04/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Такого город ещо не помнит. Она выглядит смешно от непонимания что надо делать. Деньги она любит и муж ее хапок на деньги, семейка ещо та. 
Re: МЕР “ДОЇТЬ” ПІДПРИЄМЦІВ (Оцінка: 1)
від Достали всіх на 22/04/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Підприемц !!!!!! Давайте организуєм в городе досрочниє вибори. Уберемо цю наглу бабйонку к чортовой матері. Она достала всіх! Пускай йде хімію викладати 
Re: МЕР “ДОЇТЬ” ПІДПРИЄМЦІВ (Оцінка: 1)
від Студент на 23/04/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
26 апреля выборы мера в Перечине. Ецуны метушатся по полной програме, из кожи вон лезут. По социологии первым идет кандидат от Литвина - смещенный в прошлом мер.Стоит подумать... Нечто подобное модно замутить в Чопе 
Re: МЕР “ДОЇТЬ” ПІДПРИЄМЦІВ (Оцінка: 1)
від valer_a на 24/04/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Студент, в Перечине досрочные что ли? 
Re: МЕР “ДОЇТЬ” ПІДПРИЄМЦІВ (Оцінка: 1)
від Студент на 24/04/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Да, досрочные... Бывшего мера Погориляка убрали, теперь избирают мадам брошкину от еца. Губернатор днюет и ночует в Перечине . Погориляк пока идет первым 
Re: МЕР “ДОЇТЬ” ПІДПРИЄМЦІВ (Оцінка: 1)
від valer_a на 24/04/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Ага, я уже прочитал в и-нете...Так в Перечине объединился депутатский корпус и сделал "импичмент". А у нас в Чопе кто будет делать импичмент? В Перечине люди ближе к горам, кровь погорячее... :-)) 
Re: МЕР “ДОЇТЬ” ПІДПРИЄМЦІВ (Оцінка: 1)
від Прапорщик на 25/04/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Согласен. В Чопе подавляющее большинство депутатов прикормлены или запуганы. Удивительно: все вроде мужчины, а поступки то женские Но есть люди, избиратели 
Re: МЕР “ДОЇТЬ” ПІДПРИЄМЦІВ (Оцінка: 1)
від izit на 09/12/2010
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
а кто их не доил)))!любой мэр доит вынужден это делать!и про себя не забыть....


Created by Mihanich 2008