Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Раїса Кириленко впевнена, що в Україні незабаром працюватиме страхова медицина

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція народного депутата України (фракція БЮТ), голови Всеукраїнської організації «Жінки Батьківщини», заслуженого лікаря України Раїси Сорочинської-Кириленко. Йшлося про роль жіночих організацій у розбудові громадянського суспільства в Україні.

Раїса Сорочинська-Кириленко, яка очолює підкомітет Верховної Ради з питань медичного страхування та контролю за виконанням державних програм у галузі охорони здоров’я підняла питання впровадження в Україні страхової медицини. Депутат повідомила, що вже готовий відповідний законопроект, який пропонується у пакеті антикризових законів. Новий закон передбачає забезпечення індивідуальними страховими полісами вагітних жінок, дітей та молодих людей віком до 23 років, інвалідів та пенсіонерів (тобто майже 48 % українців отримають поліси безкоштовно). Натоміть працюючі громадяни щомісячно сплачуватимуть 5-7 % свого доходу до державного медичного фонду. У результаті для усіх стануть доступними якісні медичні послуги у будь-якому місті України незалежно від місця реєстрації. Передбачається, що страхові поліси покриватимуть витрати на діагностику, лікування, забезпечення ліками, дієтичне харчування, санаторно-курортне лікування і госпісне перебування тих людей, які самі не можуть подбати про себе.

За розподілом коштів з державного страхового фонду стежитимуть його правління та наглядова рада. У кожному місті та районі такі фонди очолять головні лікарі провідних медичних закладів. Самі ж працівники медичної галузі із прийняттям зазначеного закону отримають підвищення зарплати у 3-5 разів.
«Я вивчала страхову медицину майже у 10 країнах світу. Український закон майже співзвучний із фінським, адже у Фінляндії ця система функціонує найбільш успішно. На пострадянському просторі такий закон наразі має Естонія», — розповіла Раїса Сорочинська-Кириленко. Депутатка, до слова, була нагороджена Орденом княгині Ольги за багаторічну роботу у медицині: фахівець оздоровила понад 3 тисячі безплідних пар, у результаті чого було подаровано життя багатьом українським дітям.

Раїса Сорочинська-Кириленко також розповіла про програми Всеукраїнської організації «Жінки Батьківщини», які втілюватимуться і на Закарпатті. Це «Щаслива родина – багата країна», «Жінки в бізнесі: правова допомога», «Дорога до храму». Закарпатську обласну організацію «Жінок Батьківщини» очолила Мирослава Коро стельова, яка повідомила присутнім, що наразі вже створено Інтернет-сторінку організації (http://www.beauty.byut.org), на якому усі охочі можуть ознайомитися з програмою та роботою організації в області. «Незабаром у кожній закарпатській школі, сільраді, дитсадочку і фельдшерських пунктах будуть «жінки Батьківщини». Разом ми зробимо нашу країну успішнішою», — переконана Раїса
Сорочинська-Кириленко.

byut.org

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Раїса Кириленко впевнена, що в Україні незабаром працюватиме страхова медицина" | Створити Акаунт | 1 Коментар | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: Раїса Кириленко впевнена, що в Україні незабаром працюватиме страхова медицина (Оцінка: 1)
від Микола на 27/04/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
страхова медицина... Байки і пусті слова Спочатку дайте людські зарплати а потім медицину страхову


Created by Mihanich 2008