Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

НА ЗАКАРПАТТІ ПОЧИНАЄТЬСЯ КОМПАНІЯ ПОЛІТИЧНИХ РОЗПРАВ ?

Близько двадцяти депутатів Іршавської районної ради підписалися під зверненням на підтримку незаконно звільненого з посади начальника відділу освіти Іршавської РДА Івана Поповича.

Звернення було озвучене на сесії Іршавської районної ради, яка відбулася 28 квітня. В тексті зокрема зазначено: «Ми, депутати Іршавської районної та міської рад, глибоко стурбовані ситуацією, що склалася навколо вже другого протиправного звільнення депутата районної ради Поповича І. С. з посади начальника відділу освіти райдержадміністрації. Разом з нами цю стурбованість поділяють тисячі освітян та жителів району, які знають Івана Поповича як порядну людину, висококваліфікованого керівника освіти.


При цьому і в першому і в другому випадку порушено Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» (частина 3 статті 33), яким передбачається про звільнення попередньо повідомляти раду.

Порушення, що інкримінуються Івану Степановичу, надумані, необґрунтовані, про це свідчать рішення судів, які вказують на неправомірні дії голови райдержадміністрації Хохлові М. М. Проте рішення суду не заспокоює Хохлові М. М. і він вдруге протизаконно звільняє Поповича І. С.

Крім цього голова РДА видає розпорядження про ліквідацію відділу освіти, з тим щоб при повторному рішенні суду на користь Івана Поповича він не мав можливості повернутися на займану посаду, яка на той час буде ліквідована.

Така ситуація викликає осуд і неповагу до керівника району, який би мав у першу чергу бути поборником законності, стояти на державницьких, а не на якихось інших позиціях.

Вважаємо цю ситуацію політичною розправою над людиною, що дотримується інших поглядів, розправою над сім’єю Поповича І. С.. порушенням елементарних прав людини».

Попри те, що заяву було озвучено в присутності голови РДА М. Хохлова, належної реакції з його боку депутати так і не дочекалися. Очевидно, пан Хохлов й надалі вважає, що може безпідставно звільняти людей й такі його вчинки залишатимуться безкарними.

byut.org

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"НА ЗАКАРПАТТІ ПОЧИНАЄТЬСЯ КОМПАНІЯ ПОЛІТИЧНИХ РОЗПРАВ ? " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008