Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЯК ЖИТИ ПОРЯД З БУЙНИМИ ?

Напевне кожен із нас у своєму житті с попробував що таке скандальна сусідка, чи дебошир і п'яничка сусід. Але це ще півбіди. Весь страх проживання в комунальній квартирі в повній мірі ви відчуєте, коли ваші сусіди справжні буйні і їм ніхто не може дати ради, або не хоче цим займатися. Правди нікуди діти, ми часто є свідками або учасниками з'ясувань стосунків. Одні хочуть веселого і легкого життя на пару зі зеленим змієм, а інші домашнього спокою і відпочинку після важкої праці. А тут ще неповнолітні діти, або престарілі і хворіючі батьки…


Як засвідчує теперішній побут, практично кожен комунальний будинок “обзавівся” своїм власним подразником громадського спокою. У Чопі, наприклад, по вул. Молодіжна, є цілий будинок мешканці якого живуть своїм “буйним” життям. І нікому до цього немає справи, ні владі, ні міліції…, а потерпають сусіди. Ну, в цьому разі любителі гострих відчуттів живуть хоча б в окремій віддаленій будівлі і там вони всі “рівні”. А що робити, коли подібна сімейка завелася в багатоповерхівці і з завидною ритмічністю “п'є кров” у мешканців всього під'їзду, як це, має місце в будинку на проспекті Залізничників? Чи можливо захиститись від цих руйнівників нашої нервової системи? Теоретично так, але практично дуже важко. Однак, можливо.

Якщо ваш сусід уже “безнадійний” і його проживання перетворилось в суцільну муку для всіх мешканців під'їзду чи будинку, потрібно ретельно і заздалегідь готуватись до його виселення. Доведеться не один раз звернутися до місцевої влади, і обов'язково письмово із збереженням копій звернень (пригодиться потім для суду), щоб вона “вжила заходів виховного характеру”. Про міліцію взагалі не йдеться, її слід полюбити, як рідну і викликати при кожному безчинстві буйного сусіда. При цьому у правоохоронців слід вимагати складання протоколів. Не слід також забувати, що є така наглядова за виконанням законів інстанція, як прокуратура, котра також зобов'язана подбати, щоб усі мешканці будинку, в тому числі і ваш сусід дотримувався встановлених правил спільного проживання. І тільки, коли ваша папка зі скаргами уже стане товстою, слід подумати про звернення до суду. Звичайно, це ви можете зробити особисто, а краще, якщо цим займеться ЖЕК, як власник комунального будинку.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЯК ЖИТИ ПОРЯД З БУЙНИМИ ? " | Створити Акаунт | 1 Коментар | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: ЯК ЖИТИ ПОРЯД З БУЙНИМИ ? (Оцінка: 1)
від valer_a на 25/05/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Чо то странная заметка какая-то. Ни о чем. У "писателей кончились" темы? Где-то на Молодежной...Где-то на проспекте...Кого-то боимся? Что-то не похоже на героев, о которых мэрша сломала зубы в суде.


Created by Mihanich 2008