Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
28/12/2016
· Новорічні та різдвяні привітання голови Федерації футболу міста Чоп
· Чоп колядуватиме 13 січня 2017 року
27/12/2016
· Державна будівельна експертиза надала позитивний висновок для проекту з будів
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧИЇ ІНТЕРЕСИ ВІДСТОЮЄ МІСЬКА ВЛАДА ? (ФОТО)

Проблема хаотичної забудови Чопа, відкриття різних закладів, на кшталт, аптек, кафе та інших “бутиків” у місцях не передбачених Генеральним планом забудови Чопа, останнім часом звалилася як сніг на голову. Чималий негативний резонанс спричинила будівля по вулиці Квітова, 9. Напевне забудовник вирішив переплюнути усіх і побудував споруду на цілий квартал. Одна частина виходить на вулицю Квітова, а інша у двір житлового багатоквартирного будинку по вулиці Спортивна,1,3.

м.Чоп, вул.Спортивна,1,3


Все було би нічого, якби не пересуди стосовно призначення частини будівлі, яка буде сусідом з багатоповерхівкою. Коли розпочалися будівельні роботи, власник забудови стверджував, що одна частина збудованого гіганта буде його особистим житловим будинком, а інша торговельним центром. Подібний розклад в принципі влаштовував більшість майбутніх сусідів. Але згодом прискіпливі мешканці зі Спортивної запідозрили обман. Ну, ніяк внутрішнє планування тієї частини будинку, котра мала бути хоромами місцевого олігарха, не підпадала на житлове приміщення.

Певна річ, що відсутність інформації породжувала різні чутки та домисли. Одні стверджували, що там начебто будують готель, потім нібито це буде “будинок червоних ліхтарів”…

Щоб розставити усі крапки над “і”, мешканці Спортивної вирішили колективно звернутися до міського голови Галини Цар та депутатів міської ради. Активісти будинку зібрали понад п'ятдесят підписів і з відчуттям виконаного обов'язку віднесли в мерію, сподіваючись, що народом обрана влада прийме чесне і справедливе рішення. Але не тут то було.

Напевне, міський голова вирішила “уберегти” депутатів від надоїдливих скаржників, тому, що навіть не сказала місцевим обранцям про існування цього звернення. Але своє письмове глибоке переконання, що з будівництвом будинку все добре і законно, все ж таки висловила. Однак, мешканці будинку не зрозуміли, кому саме “добре” і вирішили повторно довідатися про це у депутатів. Щоб все було по закону, вони навіть не полінувалися повторно скласти потрібне звернення, яке цього разу нарешті дійшло до депутатів. Але і цього разу мер чомусь “забула” внести його до порядку денного сесії міської ради і перевірка звернення зависла в повітрі на невизначений час. Ну, не хотіла вона цієї перевірки і крапка.

Однак, з часом у дворі будинку все ж таки появилась “висока” комісія у складі секретаря міської ради Оксани Фелдій, заступника мера Володимира Хижняка, депутатів міськради Олександра Бажури, Віктора Сигайова, Василя Бирчака...

Демонструючи серйозні наміри, урядовці викликали на асфальтовий “килим” власника конфліктної споруди Василя П., який з усіх сил переконував комісію, що в будівлі, сусідством із якою він ощасливив мешканців багатоповерхівки буде його власне житло і нічого іншого. Чи повірили депутати невідомо, але на цьому і розійшлися.

Згодом кажуть була ще одна зустріч депутатів, яка нічим не завершилася. Правда вдалося з'ясувати, що проект виготовлений на будівлю із двох поверхів, а фактично уже збудовано три поверхи. Цікаво, що на згаданій нараді мер “горою” заступилася за власника будівлі, а третій поверх не передбачений проектом назвала мансандрою. Однак, найцікавіше почалось пізніше, коли потрібно було підписувати висновок по результатах перевірки. Незважаючи, на те що порушення все таки виявили, депутатам пропонували підписати висновки з уже відомим “усе добре”. Прикро звичайно, що більшість депутатів піддались на умовляння нечесних чиновників мерії і поставили свої підписи. Однак депутат В.Бирчак все ж таки знайшов в собі мужність і відмовився підписувати сфальсифіковані результати перевірки. На цьому бурхливий розвиток подій, як і будівництва тимчасово припинився.

І ось нещодавно обман, який плели чиновники мерії спільно з власником згаданого будинку, що називається повністю оголився. Річ у тім, що 19 лютого, виконавчий комітет Чопської міської ради прийняв рішення № 28 “Про надання дозволу на будівництво та реконструкцію”. Вказаним рішенням виконком затвердив статус будівлі на вулиці Квітова, 9 — Спортивна 1,3. Отже, ця споруда, є “торговельно - офісний центр". Зрозуміло, що “торгівельна” частина будинку знаходиться зі сторони вулиці Квітова, а “офісна частина” буде з двору багатоповерхівки. Ось тут варто пригадати, як власник будівлі дуплетом з чиновниками мерії переконували мешканців Спортивної, що там будують житлове приміщення і ніщо інше. Звичайно, після цього залишився неприємний осад. Це говорить про істину ціну словам посадовців міської влади.

Поміж тим, не буде зайвим спрогнозувати, що значить для мешканців будинку по вулиці Спортивна,1,3, близьке сусідство з “офісним центром”. Ну, насамперед, “автомобільні мешканці” мають бути гото-вими поділитися, з майбутніми власниками офісів, якщо не всією територією, котра зараз вважається автомобільною стоянкою, то її частиною точно. Невідомо також, який норов буде мати персонал офісів, а тому питання тиші залишається відкритим. У будь-якому разі від цього сусідства позитиву очікувати годі, адже ця частина міста не призначена для офісних центрів.

Хотілося би задати питання депутатам міської ради і архітектору Чопа: чи може розташовуватися подібний об'єкт у “спальній” частині міста, а тим більше, коли він не передбачений Генеральним планом забудови Чопа? І взагалі, чиї інтереси відстоює міська влада: територіальної громади чи окремих підприємців? Відповідь очевидна—інтереси великої кількості городян ігноруються в угоду окремим бізнесменам.

М.Черніховський

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЧИЇ ІНТЕРЕСИ ВІДСТОЮЄ МІСЬКА ВЛАДА ? " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008