Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

«ЕДИНИЙ ЦЕНТР» ПОЧАВ РОЗВАЛЮВАТИСЯ З КРИМУ

Делегати конференції Кримської республіканської організації (КРО) партії Єдиний центр прийняли рішення залишити лави партії і створити новий суспільно-політичний рух.


Про це повідомляє прес-служба голови Севастопольської міськдержадміністрації Сергія Куніцина, якого президія ЄЦ виключила з лав партії.

У повідомленні йдеться, що у суботу в Сімферополі відбувся другий етап конференції КРО Єдиного центру. За її підсумками було прийнято заяву.

В ній зокрема сказано, що делегати конференції "висловлюють свою незгоду з рішенням президії ЄЦ від 15 травня 2009 року про виключення з лав партії голови Кримської республіканської організації ЄЦ Куніцина".

"Все це розцінюється нами як акт політичної розправи по надуманим мотивам, який виконано в найгірших традиціях свавілля демократичного централізму епохи панування КПРС", - йдеться в заяві, в якій також підкреслюється, що виключення Куніцина відбулося за його відсутності та без урахування стану його здоров'я.

Як повідомляє прес-служба, делегати конференції заявили про неможливість свого подальшого перебування в лавах ЄЦ і закликали всі територіальні партійні організації АРК визначитися з даного питання та направити на адресу з'їзду ЄЦ відповідні заяви.

"У партії, яка грубо зневажає демократичні принципи і права таких особистостей як Куніцин, немає і не може бути серйозного політичного майбутнього", - йдеться в заяві.

Крім того, конференція кримських ЄЦівців висловилася за формування робочої групи з питань вироблення концепції Загальнокримського суспільно-політичного руху, який створюється на базі КРО Єдиного центру і Блоку Куніцина.

Рішенням конференції керівник секретаріату КРО Єдиного центру Сергій Пастушок був виключений з лав партії за "діяльність, яка принесла шкоду авторитету партії і суперечить її статутним нормам і програмним цілям".

Як зазначив в інтерв'ю журналістам Куніцин, рішення кримської конференції "викликані останніми діями президії ЄЦ про моє виключення з партії, конференція кримської організації вважає рішення президії незаконними".

На думку Куніцина, у президії партії не було юридичних повноважень для його виключення.

"Зараз в міських та районних організаціях пройдуть збори, будуть написані заяви про вихід з ЄЦ, які ми адресуємо з'їзду партії, який відбудеться 11 липня", - повідомив Куніцин.

Говорячи про наміри створити загальнокримський суспільно-політичний рух на базі КРО Єдиного центру і Блоку Куніцина, він зазначив, що робоча група розробить концепцію організації. "На третьому етапі нашої конференції, протягом місяця, ми приймемо відповідне рішення", - повідомив він.

"Громадська організація буде стояти на платформі кримського патріотизму, відстоювання інтересів Конституції Криму та економічних повноважень, захисту Хартії про мови національних меншин, позицій державного нейтралітету, підтримки створення в Севастополі режиму відкритої економіки", - підкреслив політик.

"Потім, будемо визначатися з ким ми підемо на вибори, так як вибори в кримський парламент не за горами", - резюмував Куніцин

Українська правда

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"«ЕДИНИЙ ЦЕНТР» ПОЧАВ РОЗВАЛЮВАТИСЯ З КРИМУ " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008