Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЗА ВОДУ ЧОПІВЧАНИ ПЛАТЯТЬ ДВІЧІ ?! (ФОТО)

Уже не один рік у нашому місті ведуться розмови про те, що питна вода в Чопі в силу природних обставин є шкідливою за своїм наповненням. Звісно, що вживаючи щоденно таку воду, здоров’я не прибавляється, а навпаки. Проте, СЕСовські чиновники відмовчуються і не кажуть правди про якість води у нашому місті.

Уже ніхто не приховує того факту, що у воду постійно добавляють таку субстанцію, як «хлорка». І, звичайно, ця хімічна сполука вбиває всі інфекції, що живуть у воді. Але знешкодивши інфекції, «хлорка» продовжує нищити на своєму шляху всі інші живі організми, наприклад, вашу печінку чи який-небудь другий рідний вам орган. Спочатку ви цього не відчуваєте, але через деякий час цей процес часто буває незворотнім... Взагалі, питання щодо водопостачання в Чопі варте детективного розслідування. Проте, сьогодні мова піде не про якість води, а про її вартість.

Напевне, всі знають, що централізованим постачанням води у нашому місті займається Ужгородська дистанція водопостачання Львів- ської залізниці, якій належать всі водопровідні ні комунікації. Але, мабуть, не багатьом мешканцям міста відомо, що три водонапірні башти, які гордо височіють між міським парком і стадіоном, є комунальною власністю нашого міста. І ось ці башти “закольцовані” в систему водопостачання Ужгородської дистанції водопостачання, допомагають їй забезпечувати наше місто водою. Звичайно, що в умовах Чопа, будь-які додаткові потужності подібного типу позитивно сприяють роботі системи водопостачання. І певна річ, це добре. Проте делікатність ситуації полягає в тому, що за рахунок платників за комунальні послуги, додатково утримується обслуговуючий персонал, котрий забезпечує функціонування водонапірних башт, а міський бюджет щомісячно несе немалі експлуатаційні витрати. У цій ситуації видається очевидним: раз міський бюджет несе витрати по видобутку води і подачі її споживачам - вона має бути дешевшою. Але, як виявилось у тарифі на вартість води, котру Ужгородська дистанція водопостачання продає Чопу, ці витрати не змінусо вано. Ось і виходить, що чопівчанам за воду доводиться платити двічі: перший раз на утримання штату працівників комунального підприємства «Тиса», які обслуговуютьзгадані водонапірні башти, а другий раз мешканці Чопа оплачують за воду у вигляді тарифів, діючим на території міста.

Ось тут варто пригадати один факт. Напевне, мешканці Чопа ще не забули, що в період існування Чопського ВУЖКГ (до 2006 року), за послуги централізованого водопостачання, вони платили безпосеред-ньо Ужгородській дистанції, що власне логічно і зрозуміло. Сьогодні, за ту ж саму послугу, чопівчани зобов'язані перерахо-вувати свої кошти уже на рахунки кому-нального підприємства “Тиса”, яке не має жодного відношення до централізованого постачання води у їх квартири . Виникає питання: чому відбулись подібні зміни ? А все напрочуд просто. У такий спосіб новітні Бендери із мерії та “Тиси” ховають кінці у воду, щоб не показувати народу реальну вартість тарифу на постачання води. Звісно, що діючий сьогодні тариф на централізова - не водопостачання є невиправдано завище-ний. Проте при певних умовах з цим можна було би погодитись. Наприклад, як би якість води була належною, а ритмічність її поста-чання прогнозованою. Уже не кажучи, що в цивілізованому світі існує така послуга, як централізоване забезпечення житлових бу-динків теплою водою. Але подібні блага сучасного побуту є недосяжними для чопівчан, нібито ми не живемо у центрі Європи та ще й у третьому тисячолітті.

І останнє. Нещодавно начальник управ-ління комунального господарства В.Касьян заявив, що у Чопі скоро буде свій водозабір. Нібито непогана новина. Але знову виникає ця сама проблема. Не маючи своєї власної системи водопроводів, збудовані водозабори не зможуть працювати автономно і будуть придатком Ужгородської дистанції водо-постачання. У цьому разі, питома вага фінансування із міського бюджету на водопостачання в Чопі, буде сягати до 40-50 відсотків всіх витрат необхідних для забезпечення водою житлової частини Чопа, а це значить, що тариф на питну воду має зменшитись, відповідно. Але, чи так воно буде, побачимо.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008