Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Закарпатська влада чинила шалений тиск, щоб не допустити сільських голів на нараду за участю Юлії Тимошенко

Фракція Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській обласній раді заявляє про безпрецедентний адміністративний тиск з боку обласного керівництва Закарпаття на представників місцевих громад та сільських голів . Йдеться зокрема про факти тиску на голів районних та сільських рад області, які мали місце напередодні Всеукраїнської наради з питань соціально-економічного розвитку сільських населених пунктів, до участі у якій були запрошені всі сільські голови області та голови районних рад.


На першу в історії України нараду такого масштабу, яка відбулася 23 травня в Міжнародному виставковому центрі в Києві за участі Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, всіх міністрів та близько 10 тисяч сільських голів з усієї країни, з нашої області були запрошені та попередньо зареєструвалися 332 делегати. Внаслідок деструктивної позиції керівництва області та голів райдержадміністрацій, які шляхом настійливих прохань, погроз та залякувань відмовляли людей від участі в нараді, від Закарпаття з 332 делегатів були присутні тільки близько 70.

При цьому із Мукачівського, Воловецького та Тячівського району на нараді не було жодного представника, хоча раніше зареєструвалися чисельні делегації. Ті ж голови сільрад, які все ж знайшли в собі мужність й поїхали на нараду, в один голос стверджували, що тиск з боку РДА мав місце. Крім того, з 13 голів районних рад на нараду насмілилися поїхати тільки троє.

Показовим є той факт, що в інших областях нараду сприйняли адекватно й місцева влада усіляко сприяла участі сільських голів в цьому заході, відтак з усіх областей, крім Закарпаття, на нараді були присутні понад 70 % з тих, хто зареєструвався. Від нашої ж області було ледве 20 % від загальної кількості сільських голів. При цьому не можна списати це на відсутність грошей на поїздку до Києва, оскільки кошти для цього були завчасно переведені на рахунки відповідних рад.

Таким чином, нарада, яка тривала понад 5 годин, й на якій було обговорено та узгоджено понад 20 найнеобхідніших для розвитку села та місцевого самоврядування проектів законів та нормативних актів, була фактично саботована представниками Закарпаття через якісь ефемерні політичні спекуляції обласної влади.

З огляду на ситуацію, що склалася в краї, фракція Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській обласній раді заявляє про неприпустимість дій керівництва області, направлених на конфронтацію та деструктив задля досягнення сумнівних політичних цілей представниками однієї політичної сили, а груба політизація місцевого самоврядування, тиск і залякування голів місцевих територіальних громад регіону, агітація проти співробітництва з діючим Урядом межують з антидержавницькою позицією і діями.

Вважаємо, що особи, які вдаються до подібних дій, не мають права обіймати посади в державних органах влади. Дії посадовців, які дискредитують владу та нехтують демократичними цінностями, мають отримати належну оцінку вищого керівництва держави та правоохоронних органів.

Голова фракції БЮТ в Закарпатській обласній раді Андрій Сербайло

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Закарпатська влада чинила шалений тиск, щоб не допустити сільських голів на нара" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008