Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
28/12/2016
· Новорічні та різдвяні привітання голови Федерації футболу міста Чоп
· Чоп колядуватиме 13 січня 2017 року
27/12/2016
· Державна будівельна експертиза надала позитивний висновок для проекту з будів
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

СВЯТКУВАТИ - НЕ ПРАЦЮВАТИ

Народна мудрість стверджує, що кожен повинен займатись тим, що добре вміє. Ось що вміють в Чопі, так це святкувати. Ще б пак – це ж не працювати, а з іншого боку, непотрібно особливих вмінь. Неважливо, що для веселощів не завжди є привід. Як тільки в календарі появляється «червона дата», уся мерська челядь перепрофілюється на розвішування прапорців, яких за бюджетні кошти досхочу закупила мер.

Постановник чопських гулянь уже набила руку на влаштуванні подібних урочистостей і все у них відбувається, як по нотах: після розвішування прапорців виставляються палатки, з яких реалізують не завжди першої свіжості товари, потім підтягують польову кухню із резерву "стратегічного командування" для «шарової» закуски.

Звичайно, що рано чи пізно виникає питання про святкові сто грамів. Про декалітри пива уже не йдеться, його продадуть багато-багато, в тому числі і школярам. Таке враження, що хтось ніби спеціально під виглядом влаштування подібних «свят» намагається методично споювати чопівчан, а одночасно збільшувати виручку окремим підприємцям від продажі спиртного. А кульмінацією свята, зазвичай буває, вихід мера зі своєю челяддю в народ (особливо у вишиванках), демонструючи при цьому сите і безтурботне життя.

Окремі читачі, напевне, зададуться питанням: до чого ці іронічні рядки, адже як-не-як, а люди (з мерії) стараються… Звичайно, можна і так подивитися на пристрасть теперішніх чопських посадовців до святкувань, якби воно не перетворювалося на профанацію. Розкішні святкування з приводу і без такого уже стали фішкою мера і Кº, і цей процес набирає оберти, наче в Україні і немає економічної кризи. Будь-які корпоративні урочистості, які раніше відзначали «на своїй території» у тиші службових кабінетів, сьогодні виставляють на центральну площу міста, ніби навмисне хизуючись перед городянами, як добре їм живеться .

Не стало виключенням в цьому сенсі і відзначення Дня Прикордонника…Отже, за цією логікою будь-яка професійна група в Чопі: митники, залізничники, медики, міліція… так само буде претендувати на загальноміську увагу. У їх «професійні дні» також прийдеться відволікати працівників комунальної служби від прямих обов’язків для розвішування прапорців і т.д.

Взятися за перо автора цих рядків спонукало те, що за відпрацьованим сценарієм у Чопі відзначають уже такі дати, як… День захисту дітей. Замість того, щоб хоч у цей день потурбувалася про дітей, обділених долею, допомогти їм матеріально з міського бюджету чи зібрати кошти іншим способом, мер і цього разу влаштувала чергове гуляння і не в дитячому садочку, і навіть не в школі чи на стадіоні, а на площі, перед вікнами свого кабінету. Напевне, місцеві урядовці це місце вибрали для того, аби тішитися думкою, що їхні діти захищені надійно. Ну, для цього не потрібно було організовувати «свято» під вікнами мерії, тут і так все зрозуміло. Прикро, тільки те , що у День захисту дітей, міська влада не допомогла хоча б одній конкретній дитині.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"СВЯТКУВАТИ - НЕ ПРАЦЮВАТИ " | Створити Акаунт | 4 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: СВЯТКУВАТИ - НЕ ПРАЦЮВАТИ (Оцінка: 1)
від pedkolektuv на 03/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Педколектив Чопской ООШ № 1 сообщает авторам статьи от 01.06.2009 "Святкувати - не працювати", что Международный День защиты детей проводился, проводится и будет проводится вне зависимости от рекомендаций и мнения сиих авторов. Празднование было перенесено с територии стадиона по очень банальной причине - был дождь, трава мокрая.И окна, стены мерии тут ни при чем. Кто присутствовал на празднике, тот видел какую работу по подготовке к нему провели обе школы и детский сад. "Міська влада не допомогла хоча б одній конкретній дитині" - вполне конкретных одаренных детей в количестве 11 человек наградила денежными премиями, всем присутствующим детям были вручены подарки. Ничто не мешало и не мешает авторам статьи проявлять заботу о детях.Но гораздо проще обливать грязью дело, которое провели и подготовили другие, чем позаботиться, или отметить одного конкретного ребенка.Ваша статья начинается словами:"кожен повинен займатись тим, що добре вміє". Покажите, как надо проводить детские праздники, мы с радостью поучимся.Но во внимание будут приниматься замечания людей с педагогическим образованием или с образованием режиссера массовых зрелищ. А для того, чтобы скрипеть злобно пером ни образования, ни способностей, ни труда не нужно. 
СВЯТКУВАТИ - НЕ ПРАЦЮВАТИ (Оцінка: 1)
від Вчитель на 03/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Уважаемый pedkolektiv ! Писать коменты от имени педколектива школы №1 как то не коректно. Не весь педколектив твоего мнения? Эсли ты висказываеш мнение от всего педагогического коллектива и ты такой хороший то назови свое имя . Пусть тебя знает вся школа. Нельзя весь коллектив ( 65 человек) подписывать под вашим коментарием. 
Re: СВЯТКУВАТИ - НЕ ПРАЦЮВАТИ (Оцінка: 1)
від Мендоса на 03/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
pedkolektuv не выгадывай сказки. Не из-за дождя согнали детей к горсовету, день был прекрасный, и ничего не мешало проводить мероприятие на стадионе. Устроители детского шоу пытались продемонстрировать окружающим забору власти о детях, а получилось наоборот. В День защиты детей, дети не отдыхали, а пахали, развлекая взрослых, дабы чуточку поднять изрядно опустившийся рейтинг мера. 
Re: СВЯТКУВАТИ - НЕ ПРАЦЮВАТИ (Оцінка: 1)
від valer_a на 11/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
pedkolektuv, 11 детей, которых вы "особо одарили" - это ваш способ любить избранных? А остальные дети не достойны вашей любви? Уроды вы и пИда.....ГОГи


Created by Mihanich 2008