Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Відновлення в повному складі фракції БЮТ ускладнить перетворення Закарпатської обласної ради на запасний аеродром Балоги

17 червня відбулося засідання Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії, на якому 16 з 19 присутніх членів ТВК проголосували за визнання обраними 14 депутатів, які були наступними у списку БЮТ до Закарпатської обласної ради. Представник БЮТ в ТВК керівник фракції БЮТ в Закарпатській обласній раді Андрій Сербайло в четвер, 18 червня, на прес-конференції повідомив, що після цього рішення на членів ТВК почався шалений тиск з метою примусити їх написати заяви про відкликання свого голосу за це рішення.

За словами А. Сербайла голова комісії пан В. Прохорчук наразі відмовляється ставити печатку під проголосованим рішенням, через це Народний депутат України Олександр Кеменяш звернувся до прокуратури області щодо перевищення ним посадових повноважень.

Андрій Сербайло переконаний, що тиск на членів ТВК чиниться передусім тому, що після звільнення Віктора Балоги з посади керівника Секретаріату Президента під багатьма людьми в області захиталися крісла. «Очевидно Балога сподівається використати Закарпатську обласну раду як запасний аеродром, але наявність потужної фракції БЮТ ставить під сумніви ці сподівання», – зазначив А. Сербайло. БЮТівець також публічно звернувся до тих, хто намагається тиснути на членів ТВК й закликав їх не штовхати людей на злочини, а просто дотримуватися закону.

Як відомо рішення Ради блоку БЮТ щодо відкликання 14 депутатів Закарпатської обласної ради було ухвалене ще 30 червня 2008 року і саме з того часу ці депутати фактично втратили свої повноваження. З огляду на це, усі рішення Закарпатської обласної ради, які були ухвалені за участі цих депутатів можуть бути оскаржені. Андрій Сербайло повідомив, що не виключає можливості оскарження всіх цих рішень у суді.

На прес-конференції А. Сербайло також висловився про події навколо створення у ВР «широкої коаліції чотирьох». Він зокрема зазначив, що розмови про те, що БЮТ виступав за вибори президента у Парламенті не мають під собою ніяких підстав. Як відомо, саме БЮТ був ініціатором проведення всеукраїнського референдуму для визначення, яку саму форму правління обере народ України. Попри те, що були зібрані підписи, президент Ющенко відмовився призначати референдум. БЮТ сподівається на чесні і прозорі вибори, після яких треба буде всім політичним силам згуртуватися навколо того, аби ухвалити нову Конституцію, яка б ліквідувала протистояння різних гілок влади в Україні.

Прес-служба БЮТ в Закарпатській області

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Відновлення в повному складі фракції БЮТ ускладнить перетворення Закарпатської о" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008