Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЗНО визначило кращих випускників шкіл міста (Доповнено)

Уже традиційно в ці літні дні предметом цікавості та турботи для багатьох чопівчан стають «відомості із шкільних полів».І неспроста, адже в в школах міста завершилися випускні екзамени. На освітній ниві, це безперечно вінець багаторічної роботи, своєрідний збір урожаю, до вирощування якого в однаковій мірі причетні педагоги, учні і звичайно їхні батьки…

Особливість цьогорічних випускних іспитів полягала в тому, що окрім державної підсумкової атестації, кожен випускник школи мав можливість пройти випробування зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з одного - п’яти предметів за вибором учня: історія України, українська мова та література, математика, хімія, іноземна мова, біологія, фізика та географія. Саме незалежному оцінюванню були віддані всі учнівські зусилля, адже високі оцінки (бали) здобуті під час ЗНО є перепусткою для вступу у вищі навчальні заклади. Із числа випускників міста свої знання за новою методикою в цьому році випробували 86 учнів, а всього в ЗНО в межах України прийняли участь 433 501 учасників.

Слід відзначити, що випускники чопських шкіл цього року продемонстрували достатньо високий рівень знань, які надіємось дозволять їм незабаром стати студентами вузів. Звичайно, у окремих школярів були і прикрі розчарування. Ну, а як же без цього? Проте, у більшості випускників переважали радісні емоції за успішно пройдені випробування.

Серед учнів , які показали свої відмінні ( 12-10 балів ) знання з двох предметів ЗНО є : Ірина ЛЕВІНА (українська мова та література - 12 балів, історія – 11 балів); Тетяна ЧОЛАВИН (українська мова і література - 12 балів, математика -10 балів); Олександр ЛЕВКУЛИЧ (історія -12 балів, українська мова і література - 11 балів); Вікторія МАЛЕШ (українська мова та література – 11 балів, англійська мова -12 балів); Карина ЄМЕЛЬЯНОВА (історія -10 балів, українська мова та література -10 балів); Іветта САБО -( українська мова та література - 10 балів , англійська мова -10 балів).

Окремі учні показали відмінні знання з одного із предметів включених в ЗНО, зокрема, це: Еріка ВАШКІ (німецька мова -12 балів); Юліана ГОЛУБЕЦЬ (англійська мова-11 балів); Марина СОБКО (історія -11 балів); Анна МІТРЯЄВА (українська мова та література – 11 балів); Віктор ЛІЗАК (математика -11 балів); Беата НАДЬ (біологія -11 балів); Андрій НІМЦІВ, Христина НІМЦІВ, Катерина ЖУК, Альона ТРЕНІНА, Діана ЧЕРНЯНЧУК ( українська мова та література – 10 балів); Єва УНГВАРІ (англійська мова - 10 балів); Крістіна ПОЛИВЯНА та Олександр ГЛУЩЕНКО - (математика -10 балів).

Слід також відмітити це, що серед 206 учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, які набрали максимальну кількість (200 балів) є випускниця Чопської ЗОШ І- ІІІ ступенів №1 Тетяна Чолавин.

Отож, вітаємо випускників із успішною здачею НЗО і бажаємо легкого подолання чергової дистанції у навчанні - вступу до вищих навчальних закладів.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЗНО визначило кращих випускників шкіл міста" | Створити Акаунт | 2 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: ЗНО визначило кращих випускників шкіл міста (Оцінка: 1)
від Рональдіньо на 21/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Интересная компания подобралась 
Re: ЗНО визначило кращих випускників шкіл міста (Оцінка: 1)
від Gamlet на 21/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Интересно девки пляшут. Почти все отличники со школы №1. М-д- а


Created by Mihanich 2008