Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

«Замовні вуха» злісної критики» - щедра порція мерської локшини на довірливі вуха чопівчан

У травневому номері газета чопського мера «Чопський вісник» опублікувала статтю «Замовні вуха» злісної критики». Не ставлячи під сумнів право цього видання на подібні публікації, задамось питанням: для чиїх вух надрукована ця щедра локшина? Скоріш за все подібні опуси в кольоровому виконанні розраховані на простих і довірливих чопівчан за їхні же кошти.


Щоб ввести читачів в суть справи, наводимо цей «твір» без скорочень, оскільки на сайті Чопської міської ради розміщено чомусь тільки його частину.

«Втягування в «дискусії», дошкульні випади на адресу міської влади - звична манера інформування читачів, яку обрала газета «Мій Чоп» - друкований орган однієї з політичних партій міста. Щоправда, такому інформуванню більше личить назва з додатком «дез».

Звичайно, публікації, про які зараз іде мова, виїденого яйця не варті. Нема в них ні об'єктивності, ні врахування різних точок зору, чого вимагає журналістська етика. Є лише одне бажання покритикувати владу. Часто під прицілом «МЧ» опиняються навіть свята. Зрозуміло чому: їх у місті за нинішньої влади побільшало, а якісний рівень значно зріс. Автори тих публікацій, сиплючи стріли на міське керівництво, яке такі свята влаштовує, сподіваються мати з того хосен. І це - незважаючи на відсутність у їхніх писаннях жодних аргументів і доведених фактів. Можна було б і не говорити про це, якби не ...діти.

Останнього разу «МЧ» не сподобалося свято з нагоди Дня захисту дітей. Автор публікації «Святкувати-не працювати», розміщеної на Інтернет-сайті „МЧ", дописався до абсурду. Заявив, начебто цей день використали дорослі для себе, щоб ... порозважатися. І після цієї голослівної заяви, наче обухом по голові, його ж слова: «Прикро, тільки те, що у День захисту дітей, міська влада не допомогла хоча б одній конкретній дитині», - пише автор «МЧ».

Не звертаючи уваги на граматичні та стилістичні помилки цієї публікації, мусимо відповісти на неї по суті. Чи є в ній правда? Так, її рівно стільки, що міська влада справді у центрі міста влаштувала дітям свято, нагадавши дорослим про їхні обов'язки перед малечею. Всі інші твердження - домисли і безпідставні звинувачення.

Спочатку щодо «розважання» дітьми дорослих. Діти співають і танцюють тому, що в дитинстві їм цього хочеться, це для них природно. Вони бачать себе зірками, прагнуть на сцену. Дорослі ж сприяли малечі в здійсненні її мрій, дарували щасливі миттєвості сцени, і де тут «розважання за рахунок дітей», як стверджує автор «МЧ», незрозуміло. Що про це думають самі дітлахи, його просто не цікавило.

А чому свято проводили в центрі міста? Та тому, що саме тут воно можливе, коли тебе всі бачать і чують усі. А щодо «відволікання від роботи комунальників», на що б'є критик, то це не що інше, як його голослівна заява. Бо у день свята вони займалися тим же, що й завжди. Місто завдяки їм було прибране, як завжди, жодних проблем із функціонуванням мереж і комунікацій не виникало. Пасаж із «комунальниками», як і чимало інших, - спроби ущипнути «недобру владу». На більше, ніж на це, опоненти не можуть розраховувати.

«Міська влада не допомогла хоча б одній конкретній дитині». Тут уже не щипання, а відверта брехня. Бо саме в цей день, під час виступів одинадцятеро обдарованих дітей завдяки зусиллям міської влади, яка домовлялася зі спонсорами, отримали грошові премії. Крім того, всім дітям, присутнім на святі, були вручені подарунки. На ці речі, як і на інші заходи, пов'язані зі святом, з міської казни не витратили ні копійки. Все - винятково за рахунок спонсорів. Чому б, до речі, і критикам міської влади не примножити ряди тих спонсорів ?.

На додаток до цього скажемо й таке. Очорнюючи «не нашу» владу, можна самим, нічого не роблячи, виглядати білими й пухнастими. Так думають і діють представники конкретної політичної сили, погляди якої відображає «МЧ».

Варто хоча б кількома реченнями відреагувати й на інші закиди в тій статті. Вони стосуються багатьох інших свят, що їх проводила в останні роки міська влада. «МЧ» коле очі те, що «професійні дні», а також інших пам'ятних і знаменних дат у житті міста та країни почали відзначатися на достойному рівні. Те, що на них приходять сотні і тисячі людей як із Чопа, так і з-за його меж, до уваги не береться. Автор «МЧ» бачить лише «розвішування прапорців», «споювання молоді», «шарову» закуску. То з цього виходить, що слід заборонити масові гуляння? У відповідь на це задаймо собі самі запитання: а де такого роду заходи обходяться без концертів, без пригощання? А якщо і є, то скільки людей на них приходять? На сотнях, тисячах фестивалів, що є популярними в різних країнах світу, майже ніколи не обходиться без пригощань, напоїв і закусок. А скільки, чого і як споживається, то вже інші питання. Над вихованням смаків і пристойною поведінкою учасників, в тому числі й культурою споживання, варто працювати всім без винятку.

Ставати в позу ментора і давати вказівки тим, хто працює, а ще гірше - осуджувати їх - саме той найлегший шлях, яким іде «МЧ». Але «замовні вуха» його недоброзичливої, ба більше - злісної критики стирчать в усі боки», повідомляє газета «Чопський вісник».

Нагадаємо читачам, що ця хвороблива реакція з’явилася після публікації нами статті «СВЯТКУВАТИ - НЕ ПРАЦЮВАТИ».
http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=585

Не ув’язуючись в дискусію з автором і не спростовуючи «залізні» аргументи наведені в публікації, привернемо увагу читачів на ряд тез, які є квінтесенцією цієї статті. Зокрема автор з гордістю ставить в заслугу теперішній міській владі те, що «професійні дні», а також інші пам'ятні і знамениті дати у житті міста… почали відзначатися на достойному рівні. Отакої ! Отже, міська влада насправді думає, що свята, які вона організовує «на славу себе любимих», і є саме тим благом, «манною небесною», яких довгі роки чекали мешканці Чопа. Принаймні дивно чути подібне, коли місто давлять маса проблем, а мер у своє задоволення влаштовує масові гуляння. Та зрештою, що їй робити, коли іншого не вміє ?

Хочеться звернути увагу читачів, на так звані кошти спонсорів, які мер і Кº успішно і регулярно збирають напередодні свят. З цього приводу окремі підприємці Чопа, які на власній шкурі відчули непомірні апетити мера до грошей у їх кишенях, з острахом згадують свої ділові відносини на спонсорській ниві. Не дай Боже, кажуть вони, якщо у тебе водяться грошенята (або так принаймні вирішили в мерії) , а ти не гориш бажанням стати спонсором забаганок мера, то зразу чекай перевірок прокуратури, ДПА, інспекції праці, інспекції цін …. та власне всіх фіскальних органів, які поставить мер на ноги у цьому разі.

Ну, і сама неприємна констатація факту, яка судячи зі змісту статті боляче сприйнята в кабінетах мерії - використання школярів в сумнівних заходах далеких від навчального процесу. Так газета "Трибуна" в минулому році опублікувала статтю "ШКІЛЬНІ "МАСКИ-ШОУ" НА ЗАМОВЛЕННЯ ЧОПСЬКОГО МЕРА" в якій йшлося про організовану демонстрацію школярів біля приміщення Чопської міської ради у навчальний час.

А створення «масовок» за участю учнів шкіл, коли у Чоп заїжджають політичні вожді чопського мера ?

Щодо "аргументів", якими газета намагається переконати читачів у серйозності свого писання, то це, ніщо інше, як щедра порція мерської локшини на довірливі вуха чопівчан. Зрештою, кожен чопівчанин зробить свої власні висновки...

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"«Замовні вуха» злісної критики» - щедра порція мерської локшини на довірливі вух" | Створити Акаунт | 7 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: «Замовні вуха» злісної критики» - щедра порція мерської локшини на довірливі вух (Оцінка: 1)
від ВЛАСКОР на 19/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
От "Вісник" пише:"Звичайно, публікації, про які зараз іде мова, виїденого яйця не варті. Нема в них ні об'єктивності, ні врахування різних точок зору, чого вимагає журналістська етика." Щодо журналістської етики. Нехай вибачить шановне видання, та у ньому її нема взагалі. ТЕ, що вони друкують все"бо пак так мер захОтіла". І байдуже на всіх і вся. Далі - про граматичні і пунктуаційні помилки. Є гарне російське прислів’я "Чья бы корова мычала.." Ще один момент "під час виступів одинадцятеро обдарованих дітей завдяки зусиллям міської влади, яка домовлялася зі спонсорами, отримали грошові премії." Грошові премії.. Пані мер не уточнює, що вона Протежує власну доньку. Згадати хоч те, що вона "ні сіло не впало" була делегована захищати шкільну газету у місто Миколаїв, хоч фактично не є ні головним редактором, ні художником. Я не знаю подробиць, тому не буду про це більше писати. Просто хотілося б, щоб наша мер більше звертала увагу на "земні" проблеми, і менше "вгахувала" коштів у святкування, які, безумовно потрібні. "Будте проще и люди к Вам потянутся!" 
Re: «Замовні вуха» злісної критики» - щедра порція мерської локшини на довірливі вух (Оцінка: 1)
від Feeron на 19/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Дівчинка, яка їздила з газетою сама по собі гарна. Вона не винувата, що її мама «чорт во- плоти» і сує дитину у всі шпарини 
«Замовні вуха» злісної критики» - щедра порція мерської локшини на довірливі вух (Оцінка: 1)
від Вчитель на 24/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Шановний авторе коментаря, доводимо до Вашого відома, що шкільна газета ЗОШ І-ІІІ ст. №1 „Нафаня” виходить з 1993 року один раз на місяць. До складу редколегії з 1 вересня 2008 року входять Анджієвська Наталія та Цар Ольга. Третій рік поспіль газета брала участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних газет в м. Миколаєві і займала призові місця. Цьогоріч дівчата попрацювали натхненно і шкільна газета зайняла призове місце в номінації «Найкраща стінна газета» та в номінації «Слово – це найгострішая зброя!». Для урочистого нагородження вони були запрошені коледжем преси та телебачення (м. Миколаїв) 1 червня у Міжнародний День захисту дітей було їх відмічено, як й інших призерів Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів цілком заслужено. Тому у майбутньому перш, ніж коментувати, шановний авторе коментаря, перевіряйте достовірність інформації. Начальник управління освіти, культури, молоді і спорту М. О. Лугова 
Re: «Замовні вуха» злісної критики» - щедра порція мерської локшини на довірливі вух (Оцінка: 1)
від Бумер на 24/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Есть идея! Предлагаю девочек со школьной газеты закрепить за «Чопським вісником». Может после этого «вісник» будет интереснее. 
Re: «Замовні вуха» злісної критики» - щедра порція мерської локшини на довірливі вух (Оцінка: 1)
від Саша на 23/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Так, коментар від ВЛАСКОРА дещо жорсткий, але.. Я була головним редктором "Нафані" три роки. Ми з головним художником Настею Загорною були делеговані у М.Миколаїв за призами. З нами їздила і Ольга Василівна Станкул. За тим самим принципом мала бути сформована делегація і цього року (маю на увазі головні редактор та художник). Та художнику сказали, що цьогоріч криза вдарила по усім і делегація м. Чоп буде складатись із 2 людей:керівника та головного редактора. Утім, це зовсім не має відношення до статті!!!!!! а за пропозицію працювати у місцевій пресі +100%. Клас! Це хороша практика.


Created by Mihanich 2008