Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Участь у політичних шоу на каналі «ІНТЕР» – сором і ганьба для порядного і чесного політика

Вчора, 21 червня, на телеканалі «Інтер», що контролюється власником «РосУкрЕнерго» Дмитром Фірташем, був розіграний безпрецедентний істеричний шабаш, спрямований проти Уряду та України. Такої несамовитої ненависті і люті до Української держави, до Прем’єр-міністра, до всього українського не було продемонстровано ніким і ніколи за всі роки незалежності України.

У звичайної людини подібні трансляції можуть викликати справжній шок, заявляють в фракції БЮТ у Верховній Раді України

Пан Фірташ, який безкомпромісним рішенням Уряду Юлії Тимошенко був примусово усунутий від тіньового газового бізнесу та непрозорих надприбутків, сьогодні кидає в бій свої останні резерви та ресурси, щоб за будь-яку ціну повалити Уряд, створити в країні хаос і напругу, викликати у людей зневіру та розчарування і на цій хвилі повернутися до корупційних та тіньових схем.

Цього не буде! Фракція хоче запевнити різноманітних фірташів та його посіпак у тому, що корупція більше не керуватиме Україною, Уряд Тимошенко не дозволить збиткуватися над державою!

Сьогодні, в часи глобальної світової фінансової кризи, Уряд України на чолі з Юлією Тимошенко є єдиним інститутом влади, який контролює ситуацію в країні і здатен впоратися з кризою, повернути людям надію та сподівання на покращення життя, відновити зростання економіки. Окрім Юлії Тимошенко з цим надскладним завданням не може справитися ніхто. І це визнали навіть її опоненти.

Тому дуже прикро, що замість об’єднання зусиль, замість консолідації для боротьби з кризою, знаходяться сили, які не дають працювати, блокують урядову політику і розповсюджують панічні та недостовірні дані про ситуацію в країні.

Те, що робить сьогодні «Інтер», може називатися однозначно – інформаційною диверсією проти Української держави, бо сповнений ненависті до всього, що пов’язане з Урядом незалежної України.

Фактично сьогодні канал став рупором антиурядових сил, який несе загрозу національним інтересам України.

А тому, фракція звертається до всіх громадян України з проханням не вірити «Інтеру», не вірити Фірташу. Цей телевізійний канал контролюється кланами і ретранслює виключно їх інтереси.

Фракція звертається до всіх українських політиків з проханням утриматися від участі у всіляких сумнівних політичних шоу на каналі: для порядного і чесного політика сьогодні брати участь у них – сором і ганьба.

Принагідно фракція звертаюся до журналістів телеканалу. Ми розуміємо, що сьогодні вам важко протистояти цензурі і страшно втратити роботу через непослух та непокору. Однак хочеться вірити, що журналістська честь та гідність все ж візьмуть гору над цинізмом та тиском власника.

byut.com.ua

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Участь у політичних шоу на каналі «ІНТЕР» – сором і ганьба для порядного і чесно" | Створити Акаунт | 2 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: Участь у політичних шоу на каналі «ІНТЕР» – сором і ганьба для порядного і чесно (Оцінка: 1)
від Чиновник на 22/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
"...черновицкому еврею Фирташу конечно же ближе черновицкий еврей Яценюк. И еврею Пинчуку ближе еврей Яценюк, которого он в свое время и вывел в люди. Но есть одна проблема. И Фирташ и Пинчук прекрасно понимают, что еврей никогда не будет Президентом Украины. А президент «свой» очень нужен. По этой причине и почалась истерия на "Интере" 
Re: Участь у політичних шоу на каналі «ІНТЕР» – сором і ганьба для порядного і чесно (Оцінка: 1)
від valer_a на 24/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Мля, Чиновник, ды в натуре "щирий".....С евреями тебе явно не по дороге :-)))


Created by Mihanich 2008