Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

"Барвисті" повторили спробу "пограбувати" Чоп

Cьогодні мешканці міста Чоп вийшли на місцевий Майдан. На центральній площі найзахіднішого в Україні міста зібралися сотні його мешканців. На площу, в знак протесту проти планів мукачівських братків «пограбувати» місцеву громаду, зібралися люди, яким не байдужа доля Чопа.

Виявляється, ще рік тому за ініціативи нашого горезвісного земляка у Києві було «проштовхнуто» рішення про перепідпорядкування локомотивного депо станції «Чоп» іншій станції – «Мукачево».

Звичайно локомотивне депо «Чоп» разом із колективом залізничників не передислокуються до міста над Латорицею. Працівники цього залізнично підприємства залишаються і надалі мешканцями міста Чоп. Просто у такий спосіб мукачівська братва вирішила перенаправити потоки солідних бюджетних надходжень з чопського в мукачівський бюджет.

Раніше таку операцію мукачівській братві, що нині править на Закарпатті вже вдалося провернути, вдало перенаправивши бюджетні платежі великої будівельної організації БУ-5, яка дислокується в місті Чоп з місцевої скарбниці в Мукачівську.

Не встигло прикордонне місто, оговтатися після такої солідної «дірки» в міському бюджеті, як взялися за не менш ласий шмат надходжень з локомотивного депо станції «Чоп». Як і у випадку з БУ-5, працівники організації місце помешкання та розташування підприємства, разом із проблемами міського господарства та соціальної інфраструктури міста Чопа не змінюється.

Однак цього разу терпець міської громади Чопа таки гучно тріснув. Люди зібралися на першу попереджувальну акцію і налаштовані рішуче. У разі якщо місто не перестануть грабувати, люди готові перекрити міжнародний рух на цьому важливому залізничному вузлі. З натовпу звучали прокльони на адресу балогівської влади та особисто пана Балоги. Відчувши настрої громади міста до мітингувальників звернулася і голова міста Чопа, пані Галина Цар яка як відомо є головою місцевого осередку «ЄЦу». Політичної сили, яка створювалася відомою мукачівською родиною з єдиною метою – потрапити в парламент. Парламент, що дає недоторканість і владу. Цього разу виступ перед мітингуючими засвідчив, що міський голова пані Галина Цар відкинула партійні інтереси "мукачівської" партії і стала на бік інтересів міської громади Чопа, а не "стольного" балогівського Мукачева.

На жаль, мукачівська братва заробляючи собі у такий спосіб політичні дивіденди у мукачівського електорату, насправді нехтує наслідками шкоди завданої іміджу мешканців Мукачева.

Адже такий політичний авантюризм вже виробив у закарпатців неприязнь до своїх земляків, які мешкають у місті над Латорицею. Ця неприязнь ґрунтується на яскраво вираженому останнім часом бюджетному паразитизмі міста Мукачева, за рахунок не лише інших закарпатських громад, але й державного бюджету. Насправді такий негативний імідж є лише віддзеркаленням фінансових та податкових махінацій "барвистих" ділків від політики з добре відомими краянам прізвищами. Ділків, які нічого спільного з чесними та працьовитими мешканцями старовинного Мукачева, не мають. Звичайно окрім лайливої характеристики «мукачівські братки» та специфічної політичної орієнтації, що нагадує декілька літер абревіатури зі слова ненормативної російської лексики. Слова, що дуже влучно характеризують наслідки рейдерства мукачівської братви для долі не лише міської громади міста Чоп, але й цілого краю

clipnews.info

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
""Барвисті" повторили спробу "пограбувати" Чоп" | Створити Акаунт | 2 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: (Оцінка: 1)
від Чиновник на 29/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Портал міської ради пише, що для участі в демонстрації зібралось понад 400 осіб. Н-е-п-р-а- д-а !» Всього було до 100 чоловік і це по рознарядці 
Re: A (Оцінка: 1)
від dixidixi на 27/06/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Я не бачив на площі активистів БЮТ-у...


Created by Mihanich 2008