Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Заява бюро Закарпатської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» та фракції «Блоку Юлії Тимошенко» в Закарпатській обласній раді

…бюро Закарпатської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» та фракція «Блоку Юлії Тимошенко» в Закарпатській обласній раді заявляють про неприпустимість втручання чиновників та посадовців у роботу Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії, застосування до її членів психологічного та адміністративного тиску, попереджують, що подібні дії тягнуть за собою кримінальну відповідальність.


17 червня 2009 р. Закарпатська обласна територіальна виборча комісія своїми рішеннями визнала обраними 14 депутатів з числа кандидатів в депутати до Закарпатської обласної ради від виборчого блоку «Блок Юлії Тимошенко» взамін тих, яких ще 30 червня 2008 р. Рада Блоку «Блок Юлії Тимошенко» відкликала та достроково припинила їхні повноваження.

За вказані рішення проголосували 16 з 18 присутніх при розгляді питань членів комісії (при кворумі 17 членів комісії та мінімум 13 голосів за підтримку). Таким чином, в умовах надзвичайної заполітизованості цих питань з боку провладних в регіоні партійних структур та діючих чиновників, мабуть, вперше, з часу формування обласної ради V скликання було проведено легітимне (при наявності кворуму) засідання ТВК. Слід відзначити, що члени комісії, серед яких є компетентні та висококваліфіковані юристи, виважено, без тиску і втручання в роботу ТВК в ході вказаного засідання вчинили так, як того вимагає діюче законодавство, яке регулює правові відносини в сфері місцевого самоврядування, – проголосували і підтримали внесені проекти рішень. Всі рішення того ж дня, як того вимагає Закон, були оформлені та підписані головуючим – заступником голови комісії.

Однак, після засідання ТВК на членів комісії, які голосували «за» прийняття вказаних рішень (про що засвідчили особистим підписом під прийнятим документом), з боку представників діючої обласної влади як безпосередньо, так і через знайомих, друзів, партійних функціонерів розпочався шалений тиск з метою «відкликати» свій голос в підтримку проголосованих рішень.

Внаслідок таких дій, заступник голови Верховної Ради Микола Томенко та народний депутат України Олександр Кеменяш змушені були звернутися до правоохоронних органів, СБУ та прокуратури з проханням забезпечити дотримання законності на території Закарпатської області.

Зі свого боку бюро Закарпатської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» та фракція «Блоку Юлії Тимошенко» в Закарпатській обласній раді заявляють про неприпустимість втручання чиновників та посадовців у роботу Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії, застосування до її членів психологічного та адміністративного тиску, попереджують, що подібні дії тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Також закликаємо правоохоронні органи вжити заходів для забезпечення законності та виконання рішень ТВК.

byut.org

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Заява бюро Закарпатської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» та фракці" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008