Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Генадий Москаль: зампред СБУ Кислинский – бывший сутенер с трассы Луганск - Антрацит

Представитель депутатской группы «Народная самооборона», нардеп Геннадий Москаль в ответ на оскорбления в адрес правоохранителей ударил Ющенко ниже пояса.

Приводим полностью текст его заявления, распространенного пресс-службой «Народной самообороны»:

«Складається враження, що Віктор Ющенко вже не може бути Гарантом дотримання прав і свобод людини і громадянина, а також гарантом дотримання Конституції України, оскільки гарантії, які він давав людям під час виборчої кампанії, вже давно закінчилися.

І кредит довіри населення він вичерпав: про це свідчать численні соціологічні опитування громадської думки.

Навіть в анекдоті наче про нього сказано: старий президент залишає 3 конверти з порадами для нового президента. В першому конверті від Кучми до Ющенка значилось: «Якщо буде дуже погано, всі огріхи вали на попередника». Цей етап Віктор Ющенко пройшов ще на Майдані. В другому конверті – «вали на своїх побратимів і соратників». Цей етап нинішній Президент теж пройшов давно. А коли робиться зовсім кепсько, відкривається третій конверт, де написано: «готуй три конверти».

Я вважаю, що Віктору Ющенко вже давно час готувати конверти для наступника.

Щодо вчорашньої вистави Президента на засіданні Генпрокуратури… театру одного актора: навіщо жбурляти камені в чужий город, замість того, щоб виполоти свою президентську вертикаль?

Оскільки Президент говорив на засіданні Генпрокуратури «про дівчат і про бані», то я б хотів нагадати, що один із заступників Глави Секретаріату Президента пан Кіслінський, який нині переведений в СБУ і опікується проблемами Голодомору, ще на початку 90-х років працював сутенером на трасі Луганськ-Антрацит на кемпінгу Боково-Платово, про що є відповідні документи: приводи, пояснення і тому подібне. І можу особисто направити Президенту ці документи.

Тому про «дівчат і про бані» треба запитувати не у працівників Міністерства внутрішніх справ, а у підлеглих Президента України, в його Секретаріаті. Там куються компетентні у цих справах кадри.

Не треба покращувати свій імідж спробами принизити МВС. Якби ж Віктор Ющенко хоч статистику напередодні засідання подивився: за півроку 168,5 тисяч злочинів знаходились у провадженні працівників міліції України. Це величезне навантаження. В умовах кризи вдалося уникнути зростання злочинності. А ще працівники МВС виявили 365 злочинів, які здійснили керівники районних держадміністрацій, їхні заступники, заступники голів обласних державних адміністрацій, керівники управлінь – це все президентська вертикаль. Тому я вважаю, що виступ Віктора Ющенка на засіданні Генпрокуратури був недоречний і мав вигляд дріб`язкової помсти за добросовісне виконання обов’язків працівниками міліції, які не зважають на високі державні ранги злочинців, їхні високі «криші» і знайомства.

Чи було ще колись у роки Незалежності, коли б затримали хоч одного з голів районних держадміністрацій, заступників голів обладміністрацій, інших посадовців, які призначаються по вертикалі президентської влади? – Ні, таке стало можливим тільки зараз.

А Віктор Ющенко, бачте, розказує міліції «про баб і про бані».

Обком

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Генадий Москаль: зампред СБУ Кислинский – бывший сутенер с трассы Луганск - Антр" | Створити Акаунт | 1 Коментар | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: Генадий Москаль: зампред СБУ Кислинский – бывший сутенер с трассы Луганск - Антр (Оцінка: 1)
від valer_a на 10/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Москаль, наверное, в детстве тоже в штаны делал. Все делали в штаны. Вопрос просто в том, у кого раньше кончилось детство. Вобщем, причем здесь кто и чем когда занимался в прошлом...Москаль святой, но в епархии об этом пока не знают :-)))


Created by Mihanich 2008