Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

КЕРУВАТИ МІСТОМ - НЕ БОГРАЧ ВАРИТИ (ФОТОДОКУМЕНТИ )

Прокуратура дійшла висновку, що будівництво каналізаційно-насосної станції ( КНС ) на перехресті вулиць Брегівської і Перемоги у м. Чоп незаконне. Місцева влада так не вважає.

...Важливість цієї проблеми (будівництва додаткової КНСки – МЧ) вимагала адекватного і компетентного висвітлення в засобах масової інформації, щоб всебічно пояснити городянам суть існуючої проблеми, можливі шляхи її розв’язання. Проте, судячи зі змісту статті «Великая канализационная война в Чопе», цього не сталося. Насамперед, тому, що в "експерти" п. Батуріна запросила заступника Чопського міського голови Володимира Хижняка, якого вона у свій час нищівно критикувала у своїх газетних "шедеврах" за некомпетентність, недвозначно натякаючи, що він, окрім готування бограчу, нінащо не здатний. І ось, цей майстер приготування бограчу заявив, що…

Правду не люблять, особливо влада. Не можуть терпіти правди і чопські урядовці. Щоб збити з пантелику мешканців Чопа, а заодно і пропіаритися, місцеві очільники успішно освоїли весь арсенал PR-засобів. Пригадаймо, наприклад, як раніше на блакитних екранах красувалося знайоме всьому Чопу обличчя... Напевне, ці ефіри не давали належного ефекту, і в мерії вирішили змінили тактику. Та, врешті, закарпатські телевізійники розсудили, що мають завдання більш соціально відповідальні, ніж піарити неперспективних мерів. Щоб методично запудрювати мізки чопівчанам у міській раді вирішили акцентувавши всю увагу і весь потенціал на друкованих ЗМІ. Для цих потреб місцеві урядовці створили газету на кошти платників податків та навіть «прикупили» собі давно уже не бальзаківського віку даму, яку в Чопі ще знають як кореспондента однієї із газет. Назвемо її Олена Б.

Цікаво, що раніше п. Олена з притаманним їй пролетарським завзяттям нищівно і безкомпромісно критикувала чопську владу, а сьогодні з усіх боків несамовито і до непристойності її облизує. Одні кажуть, що це сталося через непомірну любов пані кореспондентки до грошей, а тому вона готова виконати любу «заказуху» за 200 гривень. Інші стверджують, що це є наслідком кримінальної травми, яку вона отримала «по-п’яні» в минулому. На підтвердження своєї правоти вказують на інцидент, що стався у 2007 році. Якось блукаючи по місту в пошуках компромату, а може щоб перекинути чарчину – другу, п. Б зайшла в одне із місцевих кафе, в якому у цей час святкували своє професійне свято працівники чопського комунального підприємства «Тиса». Звичайно, що присутність цієї специфічної дами ніяк не входила в плани комунальників і згодом їй дали зрозуміти, що вона там зайва. Однак, похмільна хоробрість стримувала нашу героїню піти геть з гордо піднятою головою. Ось тоді, стверджують очевидці, один із захмелівших комунальників (кажуть, що це був п. Чернов) добряче дав пані Б. по потилиці, щоб та ретирувалася з кафе. Потім була втрата свідомості, надання медичної допомоги… Тільки завдячуючи професіоналізму чопських медиків не сталося летального випадку.

Звичайно, що наша героїня звернулася до міліції. Але там розібравшись, зрозуміли - це саме той випадок, про який кажуть: свиня міх рве та ще й кричить. Після цього наша кореспондентка впала на тривалий час на дно.

Коли реабілітаційний шок у п. Б. таки пройшов, тональність «шедеврів» від її руки змінилися до невпізнання. Замість об’єктивної критики, ненависної їй раніше чопської влади, у «післятравмових» публікаціях п. Олена почала співати хвалебні оди цій самій владі. Ось після цього і думай: що могло так кардинально змінити світогляд цієї людини – травма голови чи любов до грошей? А може і перше, і друге разом взяте?

Зрештою, це її особиста справа. Однак, даний факт наглядно демонструє, які одіозні персонажі залучені працювати на імідж теперішньої чопської влади. Ось тут варто згадати відоме прислів’я: скажи хто твій друг, і я скажу хто ти?.

В цьому контексті, не роблячи жодних паралелей і натяків, не персоніфікуючи нашої героїні з іншими персонажами, про яких піде мова нижче, доречно згадати про статтю «Великая канализационная война в Чопе», яку опублікувала газета «Новинка» за авторством О. Батуріної.

Звичайно, що переказувати це безглуздя не будемо. Проте, на одному аспекті з цього ряду таки зупинимося. В статті «У «ЦАРСЬКОМУ СЕЛІ» НАЗРІВАЄ БУДІВЕЛЬНИЙ СКАНДАЛ З НЕПРИЄМНИМ ЗАПАХОМ», МЧ писав про існування в Чопі проблеми, пов’язаної з відсутністю каналізаційно-насосної станції (КНС) в «царському селі з одного боку, і намаганням міської влади збудувати цей «вонючий» об’єкт прямо під вікнами тамтешніх мешканців. Певна річ, що це питання є актуальне і надчутливе, насамперед, для тих мешканців Чопа, які будуть потерпати від близького сусідства з майбутньою КНСкою.

Важливість цієї проблеми вимагала адекватного і компетентного висвітлення в засобах масової інформації, щоб всебічно пояснити городянам суть існуючої проблеми, можливі шляхи її розв’язання. Проте, судячи зі змісту статті «Великая канализационная война в Чопе», цього не сталося. Насамперед, тому, що в "експерти" п. Батуріна запросила заступника Чопського міського голови Володимира Хижняка, якого вона у свій час нищівно критикувала у своїх газетних "шедеврах" за некомпетентність, недвозначно натякаючи, що він, окрім готування бограчу, нінащо не здатний. І ось, цей майстер приготування бограчу категорично заявив, що: «Так, (КНСка – МЧ) буде будуватися! По-перше, питання такого порядку, як будівництво технічних споруд, повинні вирішувати спеціалісти, а вони своє слово ще не сказали. Але ж ніяк не громадські діячі…».

Ось тут варто зупинитись більш детально. Зрозуміло, що додаткова КНСка для Чопа потрібна, напевне, і не одна. Але її потрібно будувати НЕ В ЦЬОМУ МІСЦІ (на перехресті вулиць Брегівської і Перемоги). Насамперед, тому, що її функціонування зробить нестерпним проживання тих мешканців Чопа, сусідство яких буде надто близьким до цієї споруди. Зрештою, саме для таких випадків і передбачено встановлення санітарних зон, затверджених Міністерством охорони здоров’я України. Однак цього очевидного факту п. Хижняк ніяк не може зрозуміти, а тому і роздає подібні невиважені інтерв’ю. Чи все ж таки п. Батуріна була права, коли говорила про варіння бограчу ?

Благо, що хоч іноді правоохоронні органи вникають в суть проблем з якими до них звертаються люди. Так сталося і цього разу. За колективною скаргою мешканців Чопа Ужгородська міська прокуратура здійснила перевірку законності будівництва уже згаданої КНСки. На відміну від п. Хихняка, прокуратура прийшла до однозначного висновку: «розміщення КНС на території земельної ділянки по вул. Берегівській згідно проектної документації призведе до порушення вимог санітарного законодавства України.». З цієї причини про будівництво КНС на згаданому місці не може йти мова, навіть якщо цього дуже хочуть п. Хижняк і Кº.

Щоб не наводити переліку усіх порушень чинного законодавства України, які супроводжують будівництво уже злощасної КНСки, пропонуємо читачам лист-відповідь Ужгородської міськрайонної прокуратури № 08/3005 від 12.06.2009 року на колективну скаргу мешканців Чопа.«Повідомляю, що Ужгородською міжрайонною прокуратурою Ваше звернення про порушення Чопською міською радою, її посадовими особами Ваших прав та законних інтересів розглянута.

Питання дотримання вимог чинного законодавства України при будівництві автоматизованої каналізаційно-насосної станції у м.Чоп по вул. Берегівській за дорученням Ужгородської міжрайонної прокуратури досліджувалось відповідними контролюючими органами, зокрема, Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю в Закарпатській області, Державною інспекцією з контролю за використанням та охороною земель у Закарпатській області, Ужгородським районним управлінням Міністерства надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області, а також Головним державним санітарним лікарем Ужгородської районної санітарно-епідеміологічної станції, які будь-яких порушень чинного законодавства України не встановили.

Разом з тим, проведеною прокуратурою перевіркою, у тому числі, вивченням проектної документації на будівництво мереж та каналізаційно-насосних станцій по вул. Берегівській, КНС-1, по вул. Кн.Лаборця у м. Чоп встановлено, що розміщення КНС на території земельної ділянки по вул. Берегівській згідно проектної документації призведе до порушення вимог санітарного законодавства України.

Також вважаю, що висновок на проект будівництва № 40/02 від 10 червня 2009 року є необґрунтованим та не відповідає вимогам чинного законодавства України, оскільки, як вбачається з його змісту необхідні матеріали, а саме, заява, пояснювальна записка, графічні та проектні матеріали були надані Головному державному санітарному лікарю Ужгородської районної санітарно-епідеміологічної станції 11 червня 2009 року.

Більше того, висновок Головного державного санітарного лікаря Ужгородської районної санітарно-епідеміологічної станції наданий на підставі представленої Чопською міською радою проектної документації, у якій відсутні відомості про розмір земельної ділянки, на якій передбачено будівництво, площу забудови, площу покриття, відсоток забудови, без урахування яких надати обґрунтований та законний висновок неможливо.

З огляду на виявлені порушення Ужгородською міжрайонною прокуратурою надіслано вимогу Головному лікарю Закарпатської обласної санітарно-епідеміологічної станції про_надання інформації щодо дотримання санітарного Законодавства України по будівництву каналізаційно-насосної станції по вул. Берегівській у м. Чоп згідно проектної документації у межах конкретної земельної ділянки.

По надходженню відповідної інформації про результати перевірки Вас буде повідомлено додатково", сказано в листі Ужгородського міськрайонного прокурора.


Отже, є очевидним, що рішення про вибір розташування каналізаційно-насосної станції на перехресті вулиць Брегівської і Перемоги було помилковим і некомпетентним. Про що це свідчить? Насамперед, про те, що період прийняття аматорських рішень міським головою не завершився, а тому, як сказав класик, «маємо те, що маємо».

І останнє. У вже згаданому інтерв’ю, як кажуть, «не сіло не впало», п. Хижняк через абзац згадував депутата міської ради Івана Левкулича, звинувативши його в тому, що він є ідейним натхненником тієї категорії чопівчан, які набрались мужності відстоювати свої права, законність, яких підтвердила прокуратура. На думку автора цих рядків, за певних обставин, цей месідж можна вважати компліментом цьому депутатові. Поміж тим, із достовірних джерел стало відомо, що п. Левкулич так не вважає і вивчає можливість звернення до суду щодо притягнення п. Хижняка до юридичної відповідальності за розповсюдження неправдивої інформації.

Група мешканців м. Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"КЕРУВАТИ МІСТОМ - НЕ БОГРАЧ ВАРИТИ (ФОТОДОКУМЕНТИ ) " | Створити Акаунт | 6 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: КЕРУВАТИ МІСТОМ - НЕ БОГРАЧ ВАРИТИ (ФОТОДОКУМЕНТИ ) (Оцінка: 1)
від Тибор на 17/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
ЖЕСТЬ !!! 
Re: КЕРУВАТИ МІСТОМ - НЕ БОГРАЧ ВАРИТИ (ФОТОДОКУМЕНТИ ) (Оцінка: 1)
від Мендоса на 17/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
По просьбе трудящихся Батурину сначала отмахали по полной программе, а потом Лариса взяла ее на ставку. Теперь тётка имеет копейку на сто грамм 
Re: КЕРУВАТИ МІСТОМ - НЕ БОГРАЧ ВАРИТИ (ФОТОДОКУМЕНТИ ) (Оцінка: 1)
від Штіблет на 19/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Не кращі часи настали в газети Новинка, коли Федченко тримає Батуріну за власкора. Її давно потрібно гнати в три шиї, вона закінчена алкоголічка і тільки позорить газету. Нормальні люди з нею не сядуть ср….и на одному кв. км…. 
Re: КЕРУВАТИ МІСТОМ - НЕ БОГРАЧ ВАРИТИ (ФОТОДОКУМЕНТИ ) (Оцінка: 1)
від Uta на 20/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Что решает в Чопе Хижняк? Ничего. Какой из него специалист в области строительства или канализационных коммуникаций? Никакой. Откуда ему знать, что помимо указаний Галины, Оксаны и Ларисы, еще есть правила застройки, санитарные зоны ..., которых нужно придерживаться. Работая худо-бедно инженером ЕвроТЕВ, он этого не мог освоить. Он человек подневольный. Ему скажут говорить так и так, он это и делает. Его не волнует (а жаль), что от его «умных» решений люди будут страдать всю жизнь. Беда Чопа, что им руководят такие спецы. 
Re: КЕРУВАТИ МІСТОМ - НЕ БОГРАЧ ВАРИТИ (ФОТОДОКУМЕНТИ ) (Оцінка: 1)
від ВЛАСКОР на 23/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Мда.. Скажу ось що. В одній гумористичній передачі був такий вислів: " У нас в стране две беды: дураки... и дураки, которые нами руководят." Влучно. 
Re: КЕРУВАТИ МІСТОМ - НЕ БОГРАЧ ВАРИТИ (ФОТОДОКУМЕНТИ ) (Оцінка: 1)
від valer_a на 23/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
ВЛАСКОР, беда не в дураках и тех, кто нами руководит, а в излишней извилистости мозговых извилин у тебе подобных. Потому что не власть дура, а народ, который не замечает черной воды из крана, лжи политиков и тотального разворовывания страны. Так что сиди и не вякай на власть, т.к. ты просто примазывешься к ней, как прихвостень, хотя вроде и против нее. Напряги умишко!


Created by Mihanich 2008