Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Начальник Ужгородської митниці у змові з керівництвом словацької митниці «кришує» цигаркових контрабандистів. Пропущено чергову контрабанду... (Оновлено)

Проінформовані на митниці джерела стверджують, що за зміну проходить до 50-70 вантажівок з цигарками. Тобто за одну зміну "навар" ділків складає до півмільйона євро.

Сlipnews.info повідомив про сенсаційне затримання словацькими поліцейськими вантажівки з контрабандними сигаретами на сотні тисяч євро. Вантажівка безперешкодно перейшла два кордони. Джерела стверджують, що за зміну таких вантажівок проходить до 50-70. Тобто за зміну "навар" ділків складає до півмільйона євро.

Джерела з митниці повідомили нові подробиці скандального затримання. Як повідомили джерела на митниці, цього дня тривала нарада на Ужгородській митниці і начальнику митниці М. Пораді зателефонував його колега зі словацької митниці Ладіслав Брада, який повідомив, що ніби то на території України зламався словацький вантажний автомобіль і попросив Пораду безперешкодно повернути назад цю вантажівку. Зі слів джерел, Порада при всіх присутніх на нараді митниках дав команду випустити вантажівку з України. Машину супроводжував автомобіль ДАІ і рядові митники навіть побоялися оглянути вантажівку і вона спокійно пройшла через спеціальні "сканери", які встановлені як на українському, так і на словацькому кордоні. "Це свідчить про існування міжнародної злочинної групи, до якої входять начальники митниць двох країн", -- кажуть джерела.

Вони також звертаються до президента країни Віктора Ющенка вжити заходів і інформують його, що у начальника Ужгородської митниці Поради є 51% акцій ТОВ "Марті Україна ЛЛС", де генеральним директором син Поради, а директором син колишнього (уже покійного) генерального прокурора України Г. Ворсінова.

Як стверджують джерела, частину товарів зазначена фірма ввезла ще в 2007 році по відкріпленню з Київської регіональної митниці в Ужгородській митниці по заниженій митній вартості (як розкомлектовані).

clipnews.info

19 липня, по третій годині ночі, словацькі митники знову затримали українську вантажівку з львівськими номерами (ВС 5993 В), у якій “сканер” вирахував контрабандні сигарети. Всього було виявлено понад 160 ящиків сигарет. Вантаж був задекларований як “дрова листяних порід, колоті”. У вантажівці дійсно були дрова, запаковані у спеціальні сітки. Всього 18 піддонів. А в кожному піддоні було заховано по 9 ящиків сигарет.

Звичайно, що просто так такий вантаж ужгородську митницю не пройшов би і тут, скоріше за все, також вантаж отримав “зелене світло” з подачі керівництва митниці. До слова. Керівник Ужгородської митниці Михайло Порада, напевно, не розуміє, що грається з вогнем. Як відомо, ще в жовтні минулого року він не склав відповідний іспит і не міг бути призначеним на посаду керівника митниці. Після іспиту він і дійсно три місяці пропрацював на Виноградівській митниці, але потім (не без допомоги клану Балог, який поповнює свій статок і з контрабанди), Порада якимось дивом потрапляє на керівну посаду Ужгородської митниці. І вже тут у нього повністю розв’язалися руки...

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Начальник Ужгородської митниці у змові з керівництвом словацької митниці «кришує" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008