Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧЕРЕЗ ЮЩЕНКА МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ НЕ ОТРИМАЮТЬ КОШТИ

Президент України Віктор Ющенко ветував Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України". … Рішення президента у прямому розумінні позбавляє міста, села і селища їх місцевих бюджетів, забирає кошти у загальну державну казну і пересічне українське село так і залишиться без достатнього фінансування.

Таку інформацію повідомив сьогодні перший заступник глави Секретаріату президента України, представник президента в Кабінеті Міністрів Олександр Шлапак

За його словами, ресурси, які виділяються місцевому самоврядуванню, повинні відповідати тим повноваженням, які має місцева самоврядність. Він також відзначив, що Бюджетний кодекс повинен стимулювати адміністративно-територіальну реформу в Україні, а також бути максимально прозорим і не допускати ручного управління.

Проте, так чи інакше, відповідне рішення президента у прямому розумінні позбавляє міста, села і селища їх місцевих бюджетів, забирає кошти у загальну державну казну і пересічне українське село так і залишиться без достатнього фінансування.

Дійшовши майже до логічного завершення, коли залишився один крок до надання бюджетів містам, селам і селищам, президент, фактично, "зрубав" усю ініціативу. Під час минулої сесії Верховної Ради, представники опозиції щоразу намагалися провалити Бюджетний кодекс, блокуючи трибуну і усіляко перешкоджаючи реформі щодо децентралізації бюджетних ресурсів. Але незважаючи на всі ці "істерики" з політичними силами у парламенті, Верховна Рада прийняла нову редакцію Бюджетного кодексу.

БЮТ свого часу заявив, що вимагатиме у президента підписати нову редакцію закону про Бюджетний кодекс України. А після підписання відповідного законопроекту, Кабмін був готовий розпочати розрахунки щодо розподілу коштів для місцевих бюджетів.

Прийняття нового Бюджетного кодексу було вкрай необхідним, адже місцеве самоврядування, позбавлене своїх фінансів, фактично було "зв’язане" по рукам. "Ми говоримо про місцеве самоврядування, а місцевого самоврядування без фінансів не буває", - сказав народний депутат від БЮТ Анатолій Семинога.

"Тому зміни, які пропонуються в новому бюджеті, вони пропонують залишати на місцях у селах, містах і селищах більше 10 мільярдів гривень. Територіальні громади отримують можливість вирішувати ті проблеми, які існують у них на місцях", - сказав він.

Але питання ще не закрите, і український парламент тепер ще може подолати вето президента, але лише у разі консолідації сил. Зазначимо, що прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що розраховує на компроміс із Партією регіонів у разі необхідності подолання вето президента щодо Бюджетного кодексу.

Софія Зарудна. INTV

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЧЕРЕЗ ЮЩЕНКА МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ НЕ ОТРИМАЮТЬ КОШТИ " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008