Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Водойми навколо Чопа стають небезпечними для купання (Фоторепортаж)

Спекота, яка традиційно стоїть надворі у цю пору на околицях Чопа, перетворює навколишні водойми у місця гамірні та багатолюдні. У цей час міський люд шукає притулку в холодних, хоч і не завжди чистих, водоймах, які щедро оперезали територію маленького прикордонного містечка.

Звичайно, що у виграші находяться ті, хто мають дачу із зручним доступом до води. Ну, просто рай для поєднання корисного з приємним. Попрацював досхочу на «фазенді» і тут же за бажання можна покупатися в підігрітій сонцем воді.

Навколишні водойми облюбували не тільки зрілі і прагматичні дачники, але і безтурботна молодь, яка у попередні роки зранку до вечора залюбки віддавалась водяним утіхам. Одним з найулюбленіших місцем літньої тусовки молоді традиційно вважалося старе русло річки Латориця, що якраз пролягає через дачне селище біля відомого чопівчанам «коровника».

Так було раніше. А сьогодні? Сьогодні традиційно пляжні місця помітно пустують. І не тому, що зменшилось кількість бажаючих відпочити, не обтяжуючи себе тривалими переїздами в усім відоме «Дідово» чи “Солотвино». Зовсім ні. Річ у тім, що вода у навколишніх водоймах, особливо цього року, стала не зовсім безпечною для купання, а звідси мало бажаючих стати пацієнтом дерматолога міської поліклініки.

Щоб переконатись в цьому, варто тільки подивитись на її уже традиційно коричневий колір. У водоймищі масово гниють водорості і не тільки... Таке враження, що цей процес не зупинити. Ще пару років, і весь водойм цілком покриється заростями. Та власне, це уже сталося.

Якщо подібні руйнівні процеси сьогодні не зупинити, то в недалекій перспективі цей водойм взагалі стане «мертвим», стверджують «народні екологи» з дачним досвідом. Чи не тому місцеві рибалки скільки не тужаться, а похвалитись рибними уловами у цих місцях не можуть.?

Непевне, доречно задатись питанням - чому так відбувається ? Звичайно, що автор цих рядків не є фахівцем у цій галузі, а тому категоричних висновків робити не береться. Однак, на одну із очевидних причин нищення цього водойму слід звернути увагу читачів.

З деякого часу окремі постояльці дачного селища почали втручатися в роботу тамтешнього водоканалу. Якийсь спритник взагалі вирішив, що канали у цих місцях зайві і міцно перекрив його мішками з піском. Після цього поступлення свіжої води у водойм припинилося.

Зрозуміло, що «стояча» вода в комбінації з потужною рослинністю у водоймі створили гниючий симбіоз, який ми сьогодні не тільки спостерігаємо, але часто відчуваємо на запах. Звичайно, можна задатися питанням – хто дозволив перекривати водоканал ? Інтуїція підказує, що ніхто. Невже цього не бачать і не розуміють наслідків тамтешні мешканці, що сторонньо спостерігають за руйнуванням водойму. Напевне, розуміють, але ще не дозріли, аби вказати самоправцям... Тільки би потім не було пізно. Саме сьогодні час подумати, як спільними зусиллями відновити цей водойм, щоб він не перетворювався у чергове джерело екологічної напруги, а став місцем відпочинку на задоволення людям.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Водойми навколо Чопа стають небезпечними для купання (Фоторепортаж)" | Створити Акаунт | 5 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: Водойми навколо Чопа стають небезпечними для купання (Фоторепортаж) (Оцінка: 1)
від valer_a на 27/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
А началось все с того, что "в верховьи" перекрытого мешками канала обосновался некий отставной полковник весьма буйного нрава. И когда при избытке воды в канале начинало заливать дачи на Аппендеците, Полковник возле своих владений "рулил" заслонкой плотины, как хотел. А когда к нему пришли люди с дачного кооператива во главе с Татком, то Полковник их хорошенько отдубасил. Вот после этого аппендицитовцы решили сделать свою плотину, чтоб рулить, когда хочется поиграть в "начальников". Кстати, в прошлом году я все лето купался в Аппендиците, но теперь там начало вонять конкретно. А Латорица с ее грязепотоком после дождей в этом году на роль купели не подходит ну никак. 
Re: Водойми навколо Чопа стають небезпечними для купання (Фоторепортаж) (Оцінка: 1)
від Мендоса на 27/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
О каком полчаре речь идет ? Подскажите. Узнаю блин, десна ему набью ! 
Re: Водойми навколо Чопа стають небезпечними для купання (Фоторепортаж) (Оцінка: 1)
від valer_a на 27/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Спроси у Татка, он на Аппендеците за председателя кооператива. 
Re: Водойми навколо Чопа стають небезпечними для купання (Фоторепортаж) (Оцінка: 1)
від Мендоса на 28/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Что за «татка», не знаю такового. valer_a, называй ФИО, адрес, явку, пароли. 
Re: Водойми навколо Чопа стають небезпечними для купання (Фоторепортаж) (Оцінка: 1)
від valer_a на 28/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Таток - это фамилия. Пароль: "Это вы давеча получили от Полковника по морде?" Ответ:...может быть разным :-)))


Created by Mihanich 2008