Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

НАС ЗНОВУ ОБ΄ЄГОРИЛИ РУКИ, ЯКІ «НІЧОГО НЕ КРАЛИ»

Чопські урядовці продовжують прибирати до рук усе, що "погано" лежить

Не є таємницею, що інформаційна діяльність "МЧ" уже давно стала «кісткою в горлі» чопськійї владі, що спричинило зростанню звинувачень в необ’єктивності наших публікацій, які лунають зі сторінок «Чопського вісника». У деяких читачів справедливо могло скластися враження, що на сторінках нашої газети приділяється надто багато уваги персоні міського голови Галині Цар, і часто критичного характеру Тут можна апелювати тільки до самої Галини Василівни, яка ніби навмисне вирішила стати героїнею усіх негативних інформаційних приводів у Чопі. Як кажуть, хто, що заслужив, те й має. Адже відомо, що риба гниє з голови.

Останнім часом у Чопі відбуваються цікаві події. Проте, за лаштунками міської влади про них воліють мовчати і не розказувати городянам, що насправді відбувається у маленькому прикордонному містечку. Звичайно, «Мій ЧОП» намагається надолужити цю прогалину, інформуючи читачів стосовно згаданих процесів в місті. Не є таємницею, що наша інформаційна діяльність уже давно стала «кісткою в горлі» чопської влади, що спричинило зростанню звинувачень в необ’єктивності наших публікацій, які лунають зі сторінок «Чопського вісника». У деяких читачів справедливо могло скластися враження, що на сторінках нашої газети приділяється надто багато уваги персоні міського голови Галині Цар, і часто критичного характеру Тут можна апелювати тільки до самої Галини Василівни, яка ніби навмисне вирішила стати героїнею усіх негативних інформаційних приводів у Чопі. Як кажуть, хто, що заслужив, те й має. Адже відомо, що риба гниє з голови.

Нещодавно в редакцію потрапив документ, який переконав нас, що чопський мер і К º продовжують демонструвати тріумфальні успіхи на шляху в прибиранні до своїх рук, «які нічого не крали», всього, що "погано" лежало досі або, що не встигли прихопити її попередники.

Прикрість тільки в тому, що Чоп не може похвалитися значними ресурсами комунального майна, які можна би щоденно «деребанити». Не ті масштаби, як в Ужгороді чи Мукачеві. Втім, це тільки здається на перший погляд. Якщо ретельно пошукати, то можна знайти чимало корисного для поліпшення матеріального становища окремих чиновників. І місцеві слідопити з мерії працюють день і ніч, щоб встигнути, адже час підпирає…

У попередніх випусках «Мій ЧОП» уже писав, як чопські можновладці фактично вкрали у чопівчан землю для «своєї» аптеки в центрі Чопа. Потім до їх рук міцно прилипла одна квартира, згодом друга. Про бюджетні кошти, «відкати» та інші комбінації з грошима вже не кажемо, це окрема тема, яка потребує ґрунтовного дослідження. І ось, недавно з мерії знову з’явилася вісточка, що міська влада не утрималася, аби черговий раз не об΄єгорити чопську громаду. Сила звички, нічого не вдієш.

Чим цього разу поживилися місцеві урядники? На цей раз в поле зору місцевих слідопитів попало приміщення аптеки, яке розташоване по пров. Прикордонників, 7А в м. Чоп. Слід сказати, що приміщення чудове, цілих 217 м. кв. площі, що в умовах Чопа велика розкіш. По цій причині охочих взяти його в оренду знайшлось би чимало. Зрозуміло, що передача цього приміщення в оренду на конкурентних засадах, через аукціон, як цього вимагає ст. 73 закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» принесла би бюджету Чопа чималий зиск. Тим більше, що останнім часом кошти в міській казні чомусь не затримуються, скільки би їх не було, завжди грошей чомусь не вистачає.

Проте, цього не сталося. Чопський мер Галина Цар в черговий раз показала, що для неї закон не писаний ( а чого їй боятися, прокуратура - своя), а інтереси чопської громади, це тільки ширма, про яку вона згадає напередодні виборів. Одним словом, усі гарні слова, обіцянки, щирі жіночі погляди розраховані виключно на «лохів», які в прикордонному Чопі таки водяться.

Отже, пані мер вирішила, що нічого з Чопом не трапиться, якщо в міську казну поступить менше коштів від оренди уже згаданого приміщення. У разі, якщо з грошами буде дуже сутужно, можна при нагоді все списати на «любимий» нею уряд Юлії Тимошенко. Значить, партія безпрограшна. Зате скільки дивідендів можна отримати в майбутньому.

Річ у тім, що останнім часом п. Галина проявляє особливу прихильність до аптечного бізнесу в Чопі. Згадаймо про її відверте лобіювання незаконного будівництва аптеки по вул. Миру, 4. Склалося таке враження ніби будували її власну аптеку, чого, власне, виключати не можна. І ось аптечна історія знову повторюється, правда, з деякими відмінностями, але знову збитків зазнає громада Чопа, а користь матимуть окремі особи

Щоб не томити читачів стосовно персони нового власника згаданого приміщення, наведу дослівно витримку із рішення виконавчого комітету Чопської міської ради № 93 від 18 червня 2009 року:
«Дати дозвіл фізичній особі-підприємцю Півоварник О.Ю. на оренду частини вбудованого приміщення площею 181,8 м. кв., яке знаходиться за адресою м. Чоп, вул. Прикордонників, 7А, для надання медичних послуг, після представлення експертної оцінки».

Отже, чітко зрозуміло, що там знову буде аптека (для надання медичних послуг). Але це уже буде «своя» аптека, оскільки Півоварник О.Ю. не тільки член виконавчого комітету міської ради, який приймав це незаконне рішення, але і член ЄЦу, стверджують джерела. А це значить, що для мера вона зовсім своя людина. Наразі невідомо, на які капітали будуть ставити аптеку на ноги. Чи не спільні?

Звичайно, що передача в оренду приміщення п. Пивоварник О.Ю без проведення аукціону та ще й за рішенням виконавчого комітету є незаконною, це повинні знати всі чопівчани. Виключним правом розпоряджатися комунальним майном має тільки сесія міської ради, кажуть юристи.

Однак, п. Галина вирішила поділити залишки майна чопської громади самостійно. Чи не тому, що боялась провалу позитивного голосування сесією міської ради? Адже в депутатському корпусі Чопа, ще не всі цілком втратили совість, а отже, існувала загроза, що місцеві обранці проголосують «проти», як двічі було з аптекою по вул. Миру, 4, а це втрата часу, якого залишилось так обмаль. А встигнути потрібно чимало, адже до виборів міського голови у березні наступного року залишилось всього нічого... Ну, а ще треба успіти приватизувати це приміщення, інакше будь-який "не свідомий" мешканець Чопа може оскаржити рішення мера і Кº в суді...

Ось така чергова «некорумпована» історія у виконанні чопських урядовців, руки «яких ніколи не крали».

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"НАС ЗНОВУ ОБ΄ЄГОРИЛИ РУКИ, ЯКІ «НІЧОГО НЕ КРАЛИ» " | Створити Акаунт | 6 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: НАС ЗНОВУ ОБ΄ЄГОРИЛИ РУКИ, ЯКІ «НІЧОГО НЕ КРАЛИ» (Оцінка: 1)
від valer_a на 27/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Не понятно только одно....А почему бы автору статьи, как гражданину Украины, чьи права нарушены, не обратиться в суд с изложенными фактами? Как по первому случаю (аптека по Мира), так и по свежему случаю...А ведь как бы это "вставляло" зарвавшихся! Чем не действенный способ вместо пускания слюней при обмусоливании в комментах?!! 
Re:суд... (Оцінка: 1)
від dixidixi на 27/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
На Україні? До суду??? Ха-ха!!!!!! 
Re: НАС ЗНОВУ ОБ΄ЄГОРИЛИ РУКИ, ЯКІ «НІЧОГО НЕ КРАЛИ» (Оцінка: 1)
від valer_a на 27/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Несправедливость налицо? Вас оскорбили? Игнорируют? Надувают? Предлагаю Админу публиковать материалы на http://bez-obid.ru/top. Эффект будет тот же - никакой! Суды, говорите, не действуют по закону, власть плохая? Так не ходите на выборы и точка. Пусть сосут...лапу. Или Юля (ха-ха) лучше? 
Re: НАС ЗНОВУ ОБ΄ЄГОРИЛИ РУКИ, ЯКІ «НІЧОГО НЕ КРАЛИ» (Оцінка: 1)
від Натали на 27/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
valer_a, ти пропонуєш іншим звертатися до суду, а сам за ніком ховаєшся глибоко в кущах. Судячи по твоїх кометах, ти не байдужа… людина. Та вся твоя активність завершується написанням саркастичного і деколи образливого коментарю до статті, яку написали інші. Прояви себе і звернися до суду особисто! 
Re: НАС ЗНОВУ ОБ΄ЄГОРИЛИ РУКИ, ЯКІ «НІЧОГО НЕ КРАЛИ» (Оцінка: 1)
від valer_a на 27/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
"...твоя активність завершується написанням саркастичного і деколи образливого коментарю до статті,.." Не зрозуміло, що образливого може бути в моїх словах? Сосать...лапу? Образа - вона в тім, хто слухає. Якщо ії там нема, то нема і взагалі. Так просто. Але для подібних "ліричних відхиленнь" є форум (на цьому ж ресурсі). А тому створіть собі там тему на кшталт "Давайте поб'єм Валєру!!!" 
Re: НАС ЗНОВУ ОБ΄ЄГОРИЛИ РУКИ, ЯКІ «НІЧОГО НЕ КРАЛИ» (Оцінка: 1)
від Uta на 10/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Воруйте, воруйте. Рано или поздно отвечать придется. Если не перед правосудием то перед Богом


Created by Mihanich 2008