Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

БАЛОГА ПОМСТИВСЯ ЮЩЕНКУ ТА ЯЦЕНЮКУ

Екс-глава президентського Секретаріату Віктор Балога зробив сенсаційну заяву. По-перше, з'ясовується, що в недавньому минулому громадянка США Кетрін-Клер Чумаченко, вона ж нині Катерина Ющенко, фактично керує діями свого невдалого чоловіка-президента. А для Яценюка його заява – просто забійний постріл. Він остаточно ставить хрест на політичних домаганнях "кролика Сені". Бо, по-перше, тепер уже ніхто не сумніватиметься в тому, що Арсеній – це проект "Ющенко-2". Але що ще гірше, Арсеній тепер отримує репутацію "підкаблучника"...

"Ця жінка унікальна по-своєму, – заявив Віктор Балога в інтерв'ю газеті "Дело". – У неї не відняти її сильних якостей: волі, уміння вникнути, всеїдності. У силу цих якостей вона брала найжвавішу участь майже в кожному рішенні Ющенка". Втім, про таке становище у сім'ї президента здогадувалися багато українців – дуже вже не схожий безвольний Ющенко на самостійного політичного лідера. Але одна справа будувати припущення – і зовсім інше отримувати інформацію з настільки компетентного в цьому питанні джерела, як Балога, який кілька останніх років був найближчою довіреною особою президента. Отже, в цьому питанні йому, мабуть, можна вірити.

Взагалі, якби не йшлося про президента країни, це здалося б банальним – бо що може бути банальнішим, ніж дружина, яка управляє своїм чоловіком? І тому друга новина від Балоги виглядає ще більш сенсаційною: з'ясовується, Кетрін-Клер у своїх симпатіях не обмежується чоловіком. У неї є ще один фаворит серед українських політиків – це… Арсеній Яценюк. Балога стверджує це прямо і зі знанням справи: "Взагалі кандидатуру Яценюка слід обговорювати не лише у зв'язку з "чинником Ющенка", а ще і з "чинником Катерини Михайлівни". Ось і тепер у неї є два кандидати в президенти: чоловік і Яценюк. Зараз вона і її партнери грають активну роль у президентській кампанії " чиказького хлопчика" з Чернівців. Саме тому сьогодні ніхто не може упевнено стверджувати, що Ющенко не буде "технічним кандидатом" в Яценюка або навпаки. Думаю, що і вплив ззовні на них, їх мотивацію і лінію поведінки буде вельми відчутним".

Так ось звідки ростуть ноги в популярності "кролика Сені"! Багато хто дивувався – в чому ж таємниця швидкого просування Арсенія кар'єрними сходами? Тепер відповідь на це питання стала очевидна. Виявляється, аби сьогодні досягти успіху в українській політиці, треба просто сподобатися дружині президента. А що ж в "кролика Сені" могло залучити вихованку американського держдепа Кетрін-Клер? Віктор Балога на це запитання відповідає із загадковою лаконічністю: "Катерина Ющенко почала "симпатизувати" Яценюку ще коли він був міністром економіки. Вона вважає, що Яценюк – людина, на яку можна вважатися".

Прочинивши завісу над таємницями нещодавно залишеного ним "тераріуму на Банковій", Балога в черговий раз підтвердив свою репутацію майстерного інтригана. Багато хто чекав від нього масового викиду компромату на президента і його оточення. Але "горець" виявився хитрішим. Публічно він заявив, що ніколи цього не зробить. Але його нинішні заяви здатні надати ефект набагато більш потужний, ніж будь-який компромат. Вони подібні до удару в больову точку, який запускає ланцюжок патологічних процесів, врешті-решт, що викликають в організмі колосальні безповоротні руйнування.

Чому? А давайте поглянемо на наслідки цих, на перший погляд, безневинних заяв Балоги. По-перше, він витягнув на світ Божий Кетрін-Клер Ющенко-Чумаченко, що усі ці роки ховалася в тіні , як фігуру політичного впливу. З цієї миті вона опиниться під мікроскопом політиків і журналістів – і можна лише здогадуватися, як багато цікавого вони накопають. Утім, думається, сам Балога не здогадується, а точно знає, що саме. І навіть негласно допоможе в цих пошуках.

А для Яценюка його заява – просто забійний постріл. Він остаточно ставить хрест на політичних домаганнях "кролика Сені". Бо, по-перше, тепер уже ніхто не сумніватиметься в тому, що Арсеній – це проект "Ющенко-2". Але що ще гірше, Арсеній тепер отримує репутацію "підкаблучника" – а людина з такою репутацією не користується пошаною ні у чоловіків, ні у жінок, причому практично в будь-якому соціальному шарі. Крім того, абсолютно очевидно, що навіть ті карликові життєві досягнення Арсенія, які існують у реальності, люди тепер приписуватимуть дбайливій руці Катерини Ющенка. Втім, мабуть, тут вони особливо не схиблять проти правди. Бо ірраціонально стрімку кар'єру Арсенія, який за запаморочливо короткий період побував і заступником Секретаріату президента, і міністром економіки, і керівником МЗС, і спікером парламенту, а тепер ось і кандидатом в президенти складно пояснити чимось, окрім заступництва з боку настільки впливової особи, як Кетрін-Клер.

Але і це ще не всі проблеми, які зваляться на крихкі плечі "кролика Сені" після заяв Балоги. Хитрий "горець" вирішив зіграти і на особистих амбіціях Ющенка – кому ж приємно, якщо всі публічно міркують про дивну симпатію твоєї дружини до молодого зухвалого дарування? Особливо, якщо ти президент країни. Фактично, Балога поставив Ющенка в становище, коли той просто вимушений докласти всіх зусилль, аби засунути Яценюка в найдальшу і запорошену комірку українського політичного дому.

Про всяк випадок Віктор Іванович ще і підстрахувався, підкресливши, що Ющенко і Яценюк – непримиренні конкуренти не лише за увагу однієї жінки, але і всієї країни: "Якщо говорити про Яценюка, то очевидно, що озвучена біля підніжжя Говерли рішучість чинного президента перемогти на виборах знижує його шанси. Не факт, що це зниження буде прямо пропорційне підвищенню рейтингів Ющенка, але у Арсенія Петровича з'явився ще один головний біль. Абсолютно зрозуміло, що їхній похід за президентською булавою призведе до того, що жоден із них не потрапить у другий тур. Ймовірно, вони обоє це розуміють. Тому їм потрібно визначатися в характері своєї участі у виборах, якщо їм дорога демократія у країні".

Заяви Балоги напевно запустять цілий ланцюжок резонансних процесів в українській політиці, що руйнують середовище існування Ющенка. Але позиція "опального горця" у цьому випадку не дуже вразлива: він не розкривав таємних закордонних рахунків, корупційних схем чи брудних комбінацій "сімейки Ющенка". Він просто вказав громадськості на окремі приховані процеси. І дуже скоро журналісти і політики, попорпавшись у цьому напрямі, знайдуть масу скандальних і згубних для "сімейки Ющенка" сенсацій. Але про те, що цей процес ініціював Балога, навряд чи хто пригадає. І лише він, хитро усміхаючись у вуса, зможе випробувати злорадне відчуття задоволення від досконалого акту помсти.

Олександр Тополянський. INTV

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"БАЛОГА ПОМСТИВСЯ ЮЩЕНКУ ТА ЯЦЕНЮКУ " | Створити Акаунт | 1 Коментар | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: БАЛОГА ПОМСТИВСЯ ЮЩЕНКУ ТА ЯЦЕНЮКУ (Оцінка: 1)
від valer_a на 31/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Балога дал куму по яйцам. Но вначале сам (хе-хе) получил под зад :-))))


Created by Mihanich 2008