Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Закарпатський БЮТ проти підвищення тарифів на пасажирські перевезення

Від МЧ: Як відомо, в середині липня прес-служба Закарпатської ОДА поширила інформацію, стосовно намірів збільшити тарифи на пасажирські перевезення. Усі політичні та громадські організації краю мовчки і покірно проковтнули цей закид влади, за виключенням хіба що закарпатського БЮТу…

Днями перший заступник голови обласної організації партії "ВО "Батьківщина" Антон Ліврінц звернувся з листом до Головного управління економіки Закарпатської облдержадміністрації, у якому пропонує не змінювати тарифи на пасажирські перевезення в області й створити депутатську комісію для вивчення цього питання.

У листі зокрема зазначено: "Закарпатська обласна організація партії "ВО" Батьківщина" вважає, що Закарпатській ОДА потрібно залишити в силі діючі тарифи та пропонує створити комісію з депутатів обласної ради від всіх фракцій та представників громадських організацій для обґрунтованого вивчення даного питання".

Причиною для написання такого листа стали числення звернення громадян. Антон Ліврінц пояснює ситуацію так: "До районних та міських громадських приймалень БЮТ звертаються мешканці краю з скаргами на те, що Закарпатська ОДА планує підняти тарифи на міжміські та приміські перевезення. Відповідний проект рішення оприлюднено Закарпатською обласною державною адміністрацію в місцевих ЗМІ. Але влада мусить враховувати думку громадян, ухвалюючи подібні рішення, саме тому ми й пропонуємо не підвищувати тарифів, а спочатку всебічно вивчити необхідність такого кроку".

Як відомо, в проекті регуляторного акту "Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні", пропонується підняти рівень оплати вартості проїзду на приміських та міжміських маршрутах з 18 копійок за 1 кілометр проїзду пасажира до 20 копійок за 1 кілометр проїзду пасажира в приміському сполученні та до 22 копійок за 1 кілометр проїзду пасажира в міжміському внутрішньообласному сполученні.

uzhgorod.net.ua

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Закарпатський БЮТ проти підвищення тарифів на пасажирські перевезення" | Створити Акаунт | 1 Коментар | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: Закарпатський БЮТ проти підвищення тарифів на пасажирські перевезення (Оцінка: 1)
від valer_a на 31/07/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
При курсе 8.30 грн. за доллар БЮТ, как всегда, пытается ссать против ветра. Типа: пусть пассажирам будет хорошо, ведь перевозчики - это не люди, это абстракция...(PS; никого не защищаю, т.к. я не пассажир и не перевозчик)


Created by Mihanich 2008