Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?
06/03/2017
· Центр журналістських розслідувань переслідує родину закарпатського прокурора Цар
05/03/2017
· В Чопі вийшов черговий номер газети «СНК» (Фото)
03/03/2017
· В Чопі 1352 мешканці отримують субсидії (Фотодокумент)
· Яка оплата праці в керівництва міських рад Закарпаття ( Фотодокумент)

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКИЙ МЕР ХОВАЄ ВІД ДЕПУТАТІВ АКТ РЕВІЗІЇ КРУ (Фотодокументи)

Весною цього року КРУ Закарпатської області проводило планову перевірку господарської діяльності виконавчого комітету Чопської міської ради. Очевидці стверджують, що підготовка мерії до зустрічі з крушниками велась ретельно, кінці у воду ховалися професіонально зі знанням справи. Врешті-решт ревізія, яка тягнулася більше місяця, завершилася, акт складено, але про результати роботи КРУ ніхто не знає досі, мер тримає цю інформацію «під семи замками». Не можуть похвалитися обізнаністю з цього питання і депутати міської ради, які б мали про це знати згідно свого статусу. Подібна утаємниченість породжує різні плітки і припущення.

Поміж тим поінформовані джерела у міській раді стверджують, що причин тримати акт ревізії подалі від людських очей у мера чимало. Навіть після корегування цього документу на угоду чопській градоначальниці (і таке було) зафіксовані ревізією факти вражають розмахом господарської діяльності мера. Наприклад, КРУшники виявили, що капітальний ремонт житла в Чопі здійснювався на підставі кошторисної документації, яка не пройшла процедуру комплексної державної експертизи, обов’язкової у таких випадках. Адже саме експертиза повинна була встановити обгрунтованність цін, закладених в угоді на виконання будівельних робот, перевірити, чи не завищена вартість робіт. Тут виникає питання: чому так сталося ? Важко повірити, що, маючи під рукою цілу дюжину юристів, мер не знала або забула про цю експертизу. Можливо, подібна забудькуватість криється в бажанні створити сприятливі умови для … «відкатів», які зазвичай бувають в таких випадках? Як-не-як, а на капітальний ремонт житла в м. Чоп із міського бюджету витрачено 7 093 122,0 гривень. Погодьтесь, сума достатня не тільки для капремонту, але, наприклад, фінансування будівництва 40 квартирного будинку.

Цікаво, що більшість будівельних робіт в Чопі здійснювалися ТОВ «Панком», директором якого є НУЖДАК Василь Трохимович, у минулому заступник начальника Ужгородської дистанції цивільних споруд (тепер БУ-5), передчасно звільнений із залізничного транспорту. Проінформовані джерела в правоохоронних органах вказують, що цей пан часто путав державне майно зі своїм власним, за що неодноразово проти нього порушували кримінальні справи. Одним словом, він знає, що таке «відкати» і як при цьому не вляпатись в халепу…

Втім, щоб не коментувати всієї Довідки «Про результати ревізії окремих питань фінансово–господарської діяльності виконавчого комітету Чопської міської ради за період з 01.07.2006 по 28.02.2009 року» пропонуємо читачам особисто ознайомитися з її змістом.

Відразу зазначимо, що цей документ відображає результати перевірки КРУ тільки одного із сегментів діяльності виконавчого комітету Чопської міської ради – у сфері будівництва та капремонту. З іншими епізодами перевірки читачі будуть мати змогу ознайомитися пізніше.

Мій ЧОП

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ЧОПСЬКИЙ МЕР ХОВАЄ ВІД ДЕПУТАТІВ АКТ РЕВІЗІЇ КРУ " | Створити Акаунт | 6 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: ЧОПСЬКИЙ МЕР ХОВАЄ ВІД ДЕПУТАТІВ АКТ РЕВІЗІЇ КРУ (Оцінка: 1)
від valer_a на 03/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Admin! Ну и что дальше? Зачем это здесь вывешено, что это даст? Горожанам теперь что, брать вилы и идти свергать царицу? Какие-то низменные инстинкты вы (Админ и иже с ним) пытаетесь пробудить в людях... 
Re: ЧОПСЬКИЙ МЕР ХОВАЄ ВІД ДЕПУТАТІВ АКТ РЕВІЗІЇ КРУ (Оцінка: 1)
від STRANNIK на 04/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Тут о низменных инстинктах вспомнили... Как благородно сказано!.. Не забудьте за премией сходить к царихе... 
Re: ЧОПСЬКИЙ МЕР ХОВАЄ ВІД ДЕПУТАТІВ АКТ РЕВІЗІЇ КРУ (Оцінка: 1)
від ZS-1800 на 05/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Не сомневаюсь, что из семи лимонов растраченных непонятно на что, изрядный ломоть деньжат осел в царственном кармане. 
Re: ЧОПСЬКИЙ МЕР ХОВАЄ ВІД ДЕПУТАТІВ АКТ РЕВІЗІЇ КРУ (Оцінка: 1)
від Тибор на 05/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
http://chop.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=661&mode=&order=0&thold=0 
Re: ЧОПСЬКИЙ МЕР ХОВАЄ ВІД ДЕПУТАТІВ АКТ РЕВІЗІЇ КРУ (Оцінка: 1)
від Uta на 10/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Воруйте, воруйте. Рано или поздно отвечать придется. Если не перед правосудием то перед Богом 
Re: ЧОПСЬКИЙ МЕР ХОВАЄ ВІД ДЕПУТАТІВ АКТ РЕВІЗІЇ КРУ (Оцінка: 1)
від нгшщзх на 12/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Чему здесь удивляться? Все так воруют, горсовет в Чопе не исключение. Вернее его председатель не исключение. … Все шло нормально, нечто не предвещало беды, царка для себя денег не жалела. Надо отдать ей должное иногда вспоминала про своих подручных, дабы чего лишнего не сболтали. Как-то накануне очередного Нового года Галина Васильевна переусердствовала с премиями, оттянулась по полной… Но нашлась сволочь, змея подколодная и сдала нашу Галю с потрохами. Понятное дело людская зависть всему беда, видимо кому-то не угодила. Приехали орлы из конторы его величества Тиберия, которую еще называют СБУ и обнаружили этот неприглядный факт во всей красе с подписями, кругленькими цифрами и все такое. Понятно дело, мерзавцы составили протокол о коррупции на председателя города. Подумать только… Дело обещало быть позорным на все Закарпатье, поскольку «друзья» Гали только и ждали такого случая. В городе витало слово: «Импичмент». Но Галя не зря стала первой леди в Чопе, нашла выход. От клейма коррупционерки ее спас родной муж, он же прокурор, главный «борец» с коррупцией во всем Мукачевском районе. Удивительно, но рыцари плаща и кинжала с СБУ легко сдались, и дело замяли по понятиям. После этого семейное сообщество скооперировались окончательно, и действуют, не таясь, по сей день: она ворует, он покрывает. Так и живут припевая. Вопрос только в том - долго ли будут петь ?


Created by Mihanich 2008