Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

КРУ спіймало голову Виноградівської райради на незаконному нарахуванні собі премій

В результаті перевірок роботи Виноградівської РДА КРУ встановило, що виплати щомісячних премій, премій до свят, матеріальних допомог голові Виноградівської райради, його заступникам, на суму 257,2 тис. грн., проводилися незаконно, без відповідних рішень сесії райради, тобто з порушенням постанови Кабміну «Про упорядкування структури та оплати праці працівникам апарату органів виконавчої влади…».

«Вказане порушення призвело до нарахування та виплати премій та матеріальних допомог на загальну суму 257,2 тис. грн.», – таку відповідь від Головного Контрольно-ревізійного управління області отримали депутати Виноградівської райради від БЮТ Еміл Токач та Михайло Русанюк на свій депутатський запит щодо недотримання норм бюджетного процесу головою Виноградівської райради О. Любімовим.

Працівники КРУ також виявили й ряд інших порушень. Так, в результаті ще однієї ревізії встановлено порушення постанови Кабміну «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетним установами…» в частині використання службових легкових автомобілів у вихідні та святкові дні. Внаслідок безпідставного використання службового автомобіля було зайво списано бензину на суму 12,5 тис. грн.

Крім того, встановлено, що фактична чисельність працівників апарату ради перевищує рекомендовану на 8 штатних одиниць, на оплату праці яких за період з 2006 по 2008 роки та 1 квартал 2009 року використано кошти місцевого бюджету на суму 332,9 тис грн.

Депутат фракції БЮТ у Виноградівській райраді Еміл Токач прокоментував ситуацію так: «Як видно, голова районної ради достатньо розумний, щоб вміти під час кризи так вправно викачувати кошти з бюджет, але в той же час занадто зухвалий, щоб вважати, що подібні незаконні дії зійдуть йому з рук. Звичайно, за вчинені порушення в першу чергу понесе відповідальність бухгалтер, що проводив ці фінансові махінації, та декілька рядових працівників апарату ради. Та ми не будемо опускати рук. Інший депутат БЮТівець Михайло Русанюк повідомив, що наразі готуються листи до керівників всіх депутатських комісій Виноградівської районної ради, у відповідні інстанції, щоб не дати можливості ці порушення просто «списати». «А ще хочемо почути на черговій сесії ради як пан голова збирається повертати вказані вище кошти, та, з яким лицем він піде до людей і розповість про власні подвиги у фінансовому секторі району», – зазначив М. Русанюк.

byut.org

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"КРУ спіймало голову Виноградівської райради на незаконному нарахуванні собі прем" | Створити Акаунт | 4 Коментарі | Пошук в дискусії
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.

 
Re: КРУ спіймало голову Виноградівської райради на незаконному нарахуванні собі прем (Оцінка: 1)
від @ на 05/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Чему здесь удивляться? Все так воруют, горсовет в Чопе не исключение. Вернее его председатель не исключение. … Все шло нормально, нечто не предвещало беды, царка для себя денег не жалела. Надо отдать ей должное иногда вспоминала про своих подручных, дабы чего лишнего не сболтали. Как-то накануне очередного Нового года Галина Васильевна переусердствовала с премиями, оттянулась по полной… Но нашлась сволочь, змея подколодная и сдала нашу Галю с потрохами. Понятное дело людская зависть всему беда, видимо кому-то не угодила. Приехали орлы из конторы его величества Тиберия, которую еще называют СБУ и обнаружили этот неприглядный факт во всей красе с подписями, кругленькими цифрами и все такое. Понятно дело, мерзавцы составили протокол о коррупции на председателя города. Подумать только… Дело обещало быть позорным на все Закарпатье, поскольку «друзья» Гали только и ждали такого случая. В городе витало слово: «Импичмент». Но Галя не зря стала первой леди в Чопе, нашла выход. От клейма коррупционерки ее спас родной муж, он же прокурор, главный «борец» с коррупцией во всем Мукачевском районе. Удивительно, но рыцари плаща и кинжала с СБУ легко сдались, и дело замяли по понятиям. После этого семейное сообщество скооперировались окончательно, и действуют, не таясь, по сей день: она ворует, он покрывает. Так и живут припевая. Вопрос только в том - долго ли будут петь ? 
Re: КРУ спіймало голову Виноградівської райради на незаконному нарахуванні собі прем (Оцінка: 1)
від Чиновник на 05/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
Адмін Заголовок статті пропоную змінити на: «КРУ спіймало голову Виноградівської райради на незаконному нарахуванні собі премій . Скоро доберуться до Чопа» 
Re: КРУ спіймало голову Виноградівської райради на незаконному нарахуванні собі прем (Оцінка: 1)
від Тибор на 05/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
!Желательно подробнее о премиях. Жесть 
Re: КРУ спіймало голову Виноградівської райради на незаконному нарахуванні собі прем (Оцінка: 1)
від valer_a на 05/08/2009
(Інформація про користувача | Відправити повідомлення)
"...кооперировались окончательно, и действуют, не таясь, по сей день: она ворует, он покрывает. ..." Ха, открытие! Я давно говорил об этой схеме-тандеме....И ни-че-го-шень-ки им не будет! Ни за ТО, ни за ЭТО. Отстегнут из наворованного и концы в воду - Царь знает, как это делается.


Created by Mihanich 2008