Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Кічковський «завалив» прийняття присяги новими депутатами облради. БЮТівці покинули сесію в знак протесту і погрожують судом

Фракція БЮТ у Закарпатській обласній раді на чолі з керівником фракції Андрієм Сербайлом демонстративно покинула сесію сьогодні, 7 серпня. Більшість депутатів, що залишилися, проводжали колег оплесками. Про це повідомив власкор ЗІКу.

Рішення покинути залу депутати БЮТу прийняли після того, як голова облради М. Кічковський відмовився допустити до прийняття присяги 14 нових депутатів від БЮТ.

Андрій Сербайло прокоментував ситуацію так: «Ми, як законослухняні громадяни, діятимемо законно, на відміну від обласної ради. Рішення ТВК про відкликання 14 депутатів і призначення нових мають законну силу. Тому ми оскаржимо дії ТВК і особисто голови облради М. Кічковського у суді. Як і рішення, прийняті сьогодні, оскільки вони будуть голосуватися незаконно, за участі людей, які не мають права брати бути присутніми на сесії облради».

Як раніше повідомляв ЗІК, фракція БЮТ у Закарпатській обласній раді звернулася до Генеральної прокуратури України з вимогою відреагувати на заяви про втручання у роботу обласної територіальної виборчої комісії.

Закарпатська територіальна виборча комісія 17 червня прийняла рішення про визнання обраними депутатів Закарпатської облради. Цим рішенням замість тих депутатів, що були відкликані і достроково припинили свої повноваження, обраними було визнано 14 кандидатів, включених до виборчого списку БЮТ. За таке рішення проголосували 16 членів ТВК, проти – 1, утримався 1.

Як наголосив Андрій Сербайло, після ухвалення такого рішення, що відбулося на засіданні ТВК відповідно до чинного законодавства, на членів комісії почав здійснюватися тиск.

«Після розгляду цього питання порядку денного ні в кого із членів ТВК ніяких зауважень не було. Знаючи ситуацію у регіоні, передбачаючи, що можуть виникнути проблеми, ми попросили членів комісії, які проголосували «за», поставити на рішення свої підписи, що вони і зробили», – повідомив депутат облради.

Натомість, зауважив Андрій Сербайло, секретар ТВК не змогла наступного дня поставити на цей документ печатку, адже до неї вночі приїхав голова комісії і забрав ключі від сейфу. «Коли я зранку прийшов до голови ТВК і попросив поставити печатку на рішення, він у категоричній формі відмовився це зробити, мотивуючи, що до нього надходять заяви від членів комісії про відкликання підписів», – сказав Сербайло.

Довідка ЗІКу.

30 червня 2008 р. міжпартійний з’їзд БЮТ увалив рішення про відкликання 14 депутатів Закарпатської обласної ради. Йдеться про тих депутатів Закарпатської обласної ради, які після виборів не увійшли до фракції БЮТ, створили власну фракцію «Батьківщина» та утворили разом з фракціями НУНС, ПР, СПУ широку коаліцію.

ЗІК

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"Кічковський «завалив» прийняття присяги новими депутатами облради. БЮТівці покин" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008